Satelitska, zemaljska, kablovska i IP TV > Programi i emisije

Filmovi Serije na TV

<< < (29/41) > >>

satelit74:
TV program - sreda, 22. avgust 2012.
 Filmovi - program posle 11.00




 11.00 Sinemanija Film: "Gangsterska priča"

 11.00 Cinestar Film: "Mesec i zvezde"
 11.00 Prva Film: "Beli oleander"
 11.30 Fox Movies Film: "Čudna frekvencija 2"
 11.35 Cinemax Film: "Sastanci u Parizu"
 12.00 1000 Film: "Nekontrolisana moć"
 12.05 HBO Film: "Afričke mačke"
 12.20 HBO Comedy Film: "Artur"
 13.00 Fox Movies Film: "Biografija - Dženifer Aniston"
 13.00 Sci-Fi Film: "Meteorska oluja"
 13.00 Cinestar Film: "Uživo"
 13.00 Pink family Film: "Delić sekunde"
 13.10 Cinemax Film: "Obala"
 13.15 Sinemanija Film: "Guliverova putovanja"
 13.19 HRT 1 Film: "Gde ima volje"
 13.35 HBO Film: "Preveliki za propast"
 13.40 Cinemax Film: "Život je samo jedan"
 13.48 RTS 1 Film:"Veštica Lili"
 14.00 Fox Movies Film: "Opsada Alkatraza"
 14.00 1000 Film: "Naša kuća iz snova"
 15.00 Cinestar Film: "Viking Erik"
 15.15 HBO Comedy Film: "Princeza"
 15.15 HBO Film: "Posebna veza"
 15.15 Cinemax Film: "Ubice i svedoci"
 16.00 Fox Movies Film: "Evolucija"
 16.00 Sinemanija Film: "Pet puta dva"
 16.20 Universal Channel Film: "Poslednji Božić"
 16.45 HBO Film: "Vodonoša"
 17.00 Pink family Film: "Italijanski posao"
 17.00 Cinemax Film: "Elvira, gospodarica tame"
 17.00 Cinestar Film: "Grifin i Feniks"
 17.20 HBO Comedy Film: "Artur"
 18.00 1000 Film: "Ucenjena"
 18.00 Sinemanija film: "Bolje od bekstva"
 18.10 HBO Film: "Život kao takav"
 18.15 Avala Film: "Sabirni centar"
 18.30 Fox Movies Film: "Čudna frekvencija 2"
 18.35 Cinemax Film: "Majmunice"
 19.00 Sci-Fi Film: "Sudar Zemlje"
 19.00 Cinestar Film: "Ćorci"
 20.00 Fox Movies Film: "Biografija - Dženifer Aniston"
 20.00 1000 Film: "Daleko od očiju"
 20.00 Sinemanija Film: "Šašavi roditelji"
 20.05 HBO Film: "Obred"
 20.25 HBO Comedy Film: "Artur 2: Na tankom ledu"
 20.57 RTS 1 Film: "Ponoćna trka"
 21.00 Pink family Film: "Bez vesla 2"
 21.00 Cinestar Film: "Krv i čokolada"
 21.00 Avala Film: "Ubice na autoputu"
 21.00 TCM Film: "2001 - A Space Odyssey"
 21.00 Fox Movies Film: "Detektiv i dama"
 21.05 B92 Film: "Ljubav nema pravila"
 21.20 Universal Channel Film: "Titanik 2"
 21.40 Cinemax Film: "Podla prevara"
 22.00 HBO Film: "Ubice sa interneta"
 22.00 Sinemanija Film: "Torente 3"
 22.00 Nova Film: "Zapleši sa mnom"
 22.00 1000 Film: "Sluškinjina priča"
 22.25 HRT 1 Film: "Nikome ni reč"
 22.25 HBO Comedy Film: "Moja nazovi žena"
 23.00 Cinestar Film: "Zakon zločina"
 23.00 Sci-Fi Film: "Selo"
 23.00 Fox Movies Film: "Smrtonosna razdaljina"
 23.10 OBN Film: "Lov na oca"
 23.10 Cinemax Film: "Ološ"
 23.15 TCM Film: "Star Is Bom"
 23.20 Universal Channel Film: "Velika liga 2"
 23.25 HBO Film: "Brže"
 00.00 Sinemanija Film: "Leptirica"
 00.00 1000 Erotski filmovi
 00.15 Nova Film: "Topovi s Navarona"
 00.30 Fox Movies Film: "Strah u kostima"
 00.45 Cinestar Film: "El Lobo: U redovima terorista"
 00.45 Cinemax Film: "Devojka u žutim čizmama"
 01.00 HBO Film: "13"
 01.00 Sinemanija Film: "Dvorana greha"
 01.00 Pink family Film
 01.00 Pink Film: "Gvozdena pesnica"
 01.00 Avala Film: "Udovičin ljubavnik"
 01.10 B92 Film: "Najstariji Feršo 2"
 01.30 TCM Film: "Action In The North Atlantic"
 01.35 RTS 1 Film: "Veliki prasak"
 02.40 HBO Film: "Obred"
 03.35 TCM Film: "Ice Station Zebra"
 04.00 1000 Film: "Sluškinjina priča"
 04.30 Avala Film: "Ubice na autoputu"
 05.00 Pink family Film: "Bez vesla 2"








TV program - sreda, 22. avgust 2012.
 Serije - program posle 11.00




 -11.00 Vojvodina 1 -Serija: "Komšiluk"

 -11.00 Sci-Fi -Serija: "Eureka"
 -11.20 Fox Life -Serija: "Da draga"
 -11.20 Universal Channel -Serija: "Voker, teksaški rendžer"
 -11.30 Pink family -Serija: "Spajdermen"
 -12.00 Sci-Fi -Serija: "Bafi, ubica vampira"
 -12.00 Pink family -Serija: "Opasna igra"
 -12.10 AXN -Serija: "Interventna jedinica"
 -12.20 Fox Life -Serija: "Očajne domaćice"
 -12.20 Universal Channel -Serija: "Urgentni centar"
 -12.30 HRT 1 -Serija: "Moć sudbine"
 -12.30 Fox Crime -Serija: "Frikovi"
 -12.35 RTS 1 -Serija: "Mesto zločina"
 -12.50 Hepi -Serija: "Beverli Hils"
 -13.00 Avala -Serija: "Ljubav u zaleđu"
 -13.05 AXN -Serija: "Tim osvetnika"
 -13.10 HRT 2 -Serija: "Obična klinka"
 -13.10 Fox Life -Serija: "Jednom davno"
 -13.20 Universal Channel -Serija: "Kraljevski bolesnici"
 -13.50 HRT 2 -Serija: "Darma i Greg"
 -13.55 AXN -Serija: "Andromeda"
 -13.55 Nova -Serija: "Voker, teksaški rendžer"
 -14.00 B92 -Serija: "Naša mala klinika"
 -14.00 Avala -Serija
 -14.00 Prva -Serija: "Tračara"
 -14.10 Fox Crime -Serija: "Kraljevi bekstva"
 -14.10 Hepi -Serija: "Jelena"
 -14.10 HBO Comedy -Serija: "Kako ne živeti svoj život"
 -14.10 Fox Life -Serija: "Ružna Beti"
 -14.20 Universal Channel -Serija: "Voker, teksaški rendžer"
 -14.30 Pink family -Serija: "Zakon Kenterberijeve"
 -14.30 OBN -Serija: "Ljubav vera nada"
 -14.40 HBO Comedy -Serija: "Kako ne živeti svoj život"
 -15.00 Pink -Serija: "Mala nevesta"
 -15.00 B92 -Serija: "Naša mala klinika"
 -15.00 Prva -Serija: "Izgubljena čast"
 -15.00 Avala -Serija: "Alo, alo"
 -15.00 Fox Crime -Serija: "Opasni cimeri"
 -15.00 Sci-Fi -Serija: "Zvezdana kapija"
 -15.05 Fox Life -Serija: "Uvod u anatomiju"
 -15.20 Universal Channel -Serija: "Monk"
 -15.30 Pink family -Serija: "Kalifornikacija"
 -15.35 AXN -Serija: "Merlin"
 -15.50 Fox Crime -Serija: "Nečujno"
 -15.55 OBN -Serija: "Odbačena"
 -16.00 Pink family -Serija: "Kašmirska mafija"
 -16.00 Fox Life -Serija: "Da draga"
 -16.00 RTS satelit -Serija: "Srećni ljudi"
 -16.00 Prva -Serija: "Ranjeno srce"
 -16.00 Sci-Fi -Serija: "Eureka"
 -16.05 RTS 1 -Serija: "Srećni ljudi"
 -16.11 HRT 1 -Serija: "Ponos Ratkajevih"
 -16.20 Pink -Serija: "Kukavica"
 -16.30 AXN -Serija: "Nezaboravna"
 -16.30 Studio B -Serija: "Korak napred"
 -16.40 Fox Crime -Serija: "Čikaški kodeks"
 -16.50 Fox Life -Serija: "Rokerka Rita"
 -17.00 Sci-Fi -Serija: "Zvezdana kapija"
 -17.00 Prva -Serija: "Odbačena"
 -17.05 RTS 2 -Serija: "Prevaranti"
 -17.05 B92 -Serija: "Štreberi"
 -17.15 Avala -Serija: "Obični ljudi"
 -17.20 AXN -Serija: "Advokatska praksa"
 -17.30 Fox Crime -Serija: "Pariski forenzičari"
 -17.30 B92 -Serija: "Prijatelji"
 -17.40 Fox Life -Serija: "Knjižarka"
 -17.50 HRT 2 -Serija: "Sudijino novo odelo"
 -17.55 OBN -Serija: "Ljubav bez granica"
 -18.05 Fox Life -Serija: "Prva petorka"
 -18.10 Nova -Serija: "Kad lišće pada"
 -18.15 AXN -Serija: "Džeg"
 -18.20 Universal Channel -Serija: "Dijagnoza ubistvo"
 -18.20 Fox Crime -Serija: "Monk"
 -18.30 HRT 1 -Serija: "Loza"
 -18.30 BN -Serija: "Ruža vjetrova"
 -18.30 Fox Life -Serija: "Vil i Grejs"
 -18.30 Pink family -Serija: "Oteti"
 -18.30 HRT 2 -Serija: "Novi klinci s Beverli Hilsa"
 -18.55 Fox Life -Serija: "Uvod u anatomiju"
 -18.55 Vojvodina 1 -Serija: "Komšiluk"
 -19.00 Pink -Serija: "Mala nevesta"
 -19.10 HBO Comedy -Serija: "Šou Rikija Džervejsa"
 -19.10 Fox Crime -Serija: "Dojlova republika"
 -19.10 AXN -Serija: "Interventna jedinica"
 -19.20 Prva -Serija: "Izgubljena čast"
 -19.20 Universal Channel -Serija: "Monk"
 -19.30 Pink family -Serija: "Spajdermen"
 -19.32 RTS 2 -Serija: "Prevaranti"
 -19.35 HBO Comedy -Serija: "Moderna porodica"
 -20.00 HBO Comedy -Serija: "Čistilišđte u predgrađu"
 -20.00 Fox Crime -Serija: "Red i zakon"
 -20.00 Avala -Serija: "Alo, alo"
 -20.00 Fox Life -Serija: "Očajne domaćice"
 -20.00 Pink family -Serija: "Opasna igra"
 -20.00 OBN -Serija: "Ruža vjetrova"
 -20.05 RTS satelit -Serija: "Srećni ljudi"
 -20.05 Nova -Serija: "Strasti Orijenta"
 -20.05 RTS 1 -Serija: "Srećni ljudi"
 -20.05 Vojvodina 1 -Serija: "Anđeli u Americi"
 -20.10 BN -Serija: "Neko te posmatra"
 -20.10 AXN -Serija: "Tim osvetnika"
 -20.20 Universal Channel -Serija: "Kraljevski bolesnici"
 -20.20 Pink -Serije: "Gospođica"
 -20.20 Prva -Serija: "Ezel"
 -20.55 Fox Life -Serija: "Jednom davno"
 -20.55 HRT 1 -Serija: "Stipe u gostima"
 -20.55 Fox Crime -Serija: "Kraljevi bekstva"
 -21.00 AXN -Serija: "Merlin"
 -21.00 Studio B -Serija: "Sedam života"
 -21.00 Sci-Fi -Serija: "Zvezdana kapija"
 -21.30 Vojvodina 2 -Serija: "Operativci"
 -21.30 Fox Life -Serija: "Ružna Beti"
 -21.35 OBN -Serija: "Odbačena"
 -21.40 Hepi -Serija: "Agencija"
 -21.45 Fox Crime -Serija: "Zločinački umovi"
 -21.55 AXN -Serija: "Mladi vukodlak"
 -22.00 Ultra -Serija: "Leteći cirkus Montija Pajtona"
 -22.30 Pink family -Serija: "Zakon Kenterberijeve"
 -22.30 Hepi -Serija: "Beverli Hils"
 -22.30 Ultra -Serija: "Dr Hu"
 -22.35 Fox Crime -Serija: "Čikaški kodeks"
 -22.45 AXN -Serija: "Biti čovek"
 -22.50 HRT 2 -Serija: "Mućke"
 -23.00 Avala -Serija: "Udovice"
 -23.00 Vojvodina 1 -Serija: "Operativci"
 -23.00 Fox Life -Serija: "Šapat duhova"
 -23.05 Studio B -Serija: "Korak napred"
 -23.25 Fox Crime -Serija: "Zločin"
 -23.30 Pink family -Serija: "Kalifornikacija"
 -23.45 HRT 2 -Serija: "Bitange i princeze"
 -23.50 AXN -Serija: "Njujorški vatrogasci"
 -23.50 Fox Life -Serija: "Prva petorka"
 -23.55 Vojvodina 1 -Serija: "Anđeli u Americi"
 -23.55 RTS 1 -Serija: "Mesto zločina - Las Vegas"
 -23.55 HBO Comedy -Serija: "Čistilišđte u predgrađu"
 -00.00 Pink family -Serija: "Kašmirska mafija"
 -00.00 Avala -Serija: "Alo, alo"
 -00.15 Prva -Serija: "Tračara"
 -00.17 HRT 2 -Serija: "Šapat duhova"
 -00.20 Fox Life -Serija: "Kako sam upoznao vašu majku"
 -00.20 B92 -Serija: "Uvod u anatomiju"
 -00.35 Studio B -Serija: "Sedam života"
 -00.40 HRT 1 -Serija: "Seks i grad"
 -00.50 RTS 1 -Serija: "Zločinački umovi"
 -00.50 AXN -Serija: "Mladi vukodlak"
 -00.50 HRT 2 -Serija: "Ket i Kim"
 -00.50 Hepi -Serija: "Agencija"
 -01.00 Sci-Fi -Serija: "Zvezdana kapija"
 -01.15 BN -Serija: "Neko te posmatra"
 -01.20 Universal Channel -Serija: "Medijum"
 -01.40 AXN -Serija: "Biti čovek"
 -02.00 Prva -Serija: "Kobra"
 -02.30 Pink family -Serija: "Oteti"
 -02.45 Pink -Serija: "Veštičarenje"
 -02.55 Nova -Serija: "Muškarci u krizi"
 -03.00 Sci-Fi -Serija: "Završnica"
 -03.11 RTS 1 -Serija: "Kamiondžije"
 -03.30 Pink -Serija: "Bračne vode"
 -03.30 Pink family -Serija: "Spajdermen"
 -03.40 Nova -Serija: "Braća"
 -04.00 Pink -Serija: "Marinci"
 -04.00 Pink family -Serija: "Opasna igra"
 -04.45 B92 -Serija: "Uvod u anatomiju"
 -04.53 RTS 1 -Serija: "Srećni ljudi"
 -04.57 RTS satelit -Serija: "Srećni ljudi"
 -05.00 Pink -Serija: "Moje srce kuca za Lolu"

satelit74:
TV program - subota, 25. avgust 2012.
 Serije - program posle 14.00






 14.00 Universal Channel Serija: "Monk", pet epizoda

 14.10 Fox Crime Serija: "Nečujno"
 14.30 Pink family Serija: "Tjudorovi"
 14.30 B92 Serija: "Internat"
 15.00 Fox Crime Serija. "Milosrdna Grejs"
 15.14 Prva Serija: "Izgubljena čast"
 15.15 OBN Serija: "Odbačena"
 15.30 Pink family Serija: "Kalifornikacija"
 16.00 Avala Serija: "Obični ljudi"
 16.00 RTS 1 Serija: "Lud, zbunjen, normalan"
 16.00 Pink family Serja: "Divino novo odelo"
 17.00 Hepi Serija: "Jelena"
 17.00 Pink Serija: "Mala nevesta"
 17.10 Nova Serija: "Periferija siti"
 17.30 Fox Crime Serija: "Frikovi"
 18.30 Pink family Serija: "Duval i Moreti"
 19.00 Fox Life Serija: "Dveri"
 19.00 Sci-Fi Serija: "Lovci na duhove"
 19.00 Universal Channel Serija: "Red i zakon"
 19.10 Fox Crime Serija: "Nečujno"
 19.15 Prva Serija: "Izgubljena čast"
 19.30 Pink family Serija: "Spajdermen"
 19.50 Fox Life Serija: "Ali Mekbil"
 20.00 Avala Serija: "Mućke"
 20.00 HRT 2 Serija: "Mućke"
 20.00 Fox Crime Serija: "Kraljevi bekstva"
 20.00 Pink family Serija: "Opasna igra"
 20.00 Sci-Fi Serija: "Činjenice i laži"
 20.00 Universal Channel Serija: "Havaji 5-0"
 20.05 RTS satelit Serija: "Srećni ljudi"
 20.05 RTS 1 Serija: "Srećni ljudi"
 20.05 Vojvodina 1 Serija: "Anđeli u Americi"
 20.05 AXN Serija: "Interventna jedinica"
 20.20 Prva Serija: "Ezel"
 20.25 BN Serija: "Nijesmo mi od juče"
 21.00 AXN Serija: "Profilisanje"
 21.00 HRT 2 Serija: "Bitange i princeze"
 21.00 Studio B Serija: "Gimnazijalci"
 22.00 AXN Serija: "Nestali"
 22.00 HBO Comedy Serija: "Korov"
 22.25 HBO Comedy Serija: "Korov"
 22.30 Pink family Serija: "Tjudorovi"
 22.55 AXN Serija: "Biti čovek"
 23.00 Fox Life Serija: "Dveri"
 23.30 HRT 2 Serija: "Tajna služba"
 23.30 Pink family Serija: "Kalifornikacija"
 23.55 Fox Life Serija: "Gimnazijske traume"
 00.00 Pink family Serja: "Divino novo odelo"
 00.00 Vojvodina 1 Serija: "Anđeli u Americi"
 00.00 Hepi Serija: "Agencija"
 00.00 Prva Serija: "Tračara"
 00.15 Fox Crime Serija: "Nečujno"
 01.00 Fox Life Serija: "Život u autu"
 01.05 Fox Crime Serija. "Milosrdna Grejs"
 01.20 BN Serija: "Nijesmo mi od juče"
 01.25 Fox Life Serija: "Houp i Fejt"
 01.35 AXN Serija: "Interventna jedinica"
 01.40 Studio B Serija: "Gimnazijalci"
 02.10 Fox Life Serija: "Hari voli Lizu"
 02.25 AXN Serija: "Profilisanje"
 02.30 Pink family Serija: "Duval i Moreti"
 02.33 RTS 1 Serija: "Lud, zbunjen, normalan"
 03.00 Sci-Fi Serija: "Završnica"
 03.15 Universal Channel Serija: "Medijum"
 03.15 B92 Serija: "Internat"
 03.30 Pink family Serija: "Spajdermen"
 03.45 Prva Serija: "Kobra"
 04.00 Pink family Serija: "Opasna igra"
 04.30 Hepi Serija: "Jelena"
 04.57 RTS satelit Serija: "Srećni ljudi"
 04.57 RTS 1 Serija: "Srećni ljudi"











TV program - subota, 25. avgust 2012.
 Filmovi - program posle 14.00






 -14.00 Fox Movies -Film: "Nešto posuđeno, nešto plavo"

 -14.00 1000 -Film: "Kad budan sanjaš"
 -14.00 Sinemanija -Film: "Poslednji sati na Zemlji"
 -14.10 Cinemax -Film: "Tajne i laži"
 -14.35 HRT 1 -Film: "Zaljubljen u devojku iz komšiluka"
 -14.50 Nova -Film: "Krv i ples"
 -15.00 HBO -Film: "Jednostavni Simon"
 -15.00 Sci-Fi -Film: "Spas iz dubine"
 -15.00 Cinestar -Film: "Ćorci"
 -15.10 HBO Comedy -Film: "Inspektor Gedžet"
 -15.30 Pink -Film: "Ortaci"
 -15.30 Fox Movies -Film: "Marta iza rešetaka"
 -16.00 Sinemanija -Film: "Tango argentino"
 -16.00 1000 -Film: "Žena francuskog poručnika"
 -16.00 Prva -Film: "Beli oleander"
 -16.25 HBO -Film: "Gubitnici"
 -16.30 HBO Comedy -Film: "A-tim"
 -16.30 Cinemax -Film: "Beznačajni Harvi"
 -16.35 B92 -Film: "Prljava igra"
 -16.50 RTS 1 -Film: "Gospođica Marpl: Plavi geranijum"
 -17.00 Sci-Fi -Film: "Bezdan"
 -17.00 Pink family -Film: "Sitne ribe"
 -17.00 Cinestar -Film: "Ubistvo 187"
 -17.00 Kanal D -Film: "Hajdi"
 -17.00 Fox Movies -Film: "Dublji deo okeana"
 -17.10 Fox Life -Film: "Sveće u ulici Bej"
 -17.55 Vojvodina 1 -Film: "Druga istina", 1. deo
 -18.00 Cinemax -Film: "Veoma opasna romansa"
 -18.00 1000 -Film: "Mumija"
 -18.00 HBO -Film: "Tron - Legat"
 -18.00 Sinemanija -Film: "Pokeraš"
 -18.40 HBO Comedy -Film: "Rio"
 -19.00 Fox Movies -Film: "Biografija - Džim Keri"
 -19.00 Cinestar -Film: "Grifin i Feniks"
 -19.10 Hepi -Film: "Pad u raj"
 -19.10 B92 -Film: "Pobesneli Maks 3"
 -20.00 1000 -Film: "Noting Hil"
 -20.00 Cinemax -Film: "Elvis i Anabel"
 -20.00 Fox Movies -Film: "Zojin tajni život"
 -20.00 Sinemanija -Film: "Torente 2"
 -20.05 HBO -Film: "30 minuta ili manje"
 -20.05 Nova -Film: "Žena mačka"
 -20.15 HBO Comedy -Film: "Sedam dana slobode"
 -21.00 Pink family -Film: "Mrak film 3"
 -21.00 Sci-Fi -Film: "Klimatski ratovi"
 -21.00 Avala -Film: "Uspavana dolina"
 -21.00 TCM -Film: "Cat On A Hot Tin Roof"
 -21.00 Cinestar -Film: "Enigma"
 -21.00 Fox Life -Film: "Priča o opraštanju"
 -21.00 RTS 1 -Film: "Samo dvaput se živi"
 -21.00 OBN -Film: "Robin Bi Hud"
 -21.00 Universal Channel -Film: "Ponoćna trka"
 -21.10 B92 -Film: "Mafijaš na terapiji"
 -21.25 HBO -Film: "Živ zakopan"
 -21.30 Prva -Film: "Ponovo u igri"
 -21.35 HRT 2 -Film: "Lavirint"
 -21.45 Cinemax -Film: "Ne plaši se mraka"
 -21.55 Nova -Film: "Konačna odluka"
 -22.00 Fox Movies -Film: "Okrutne namere"
 -22.00 1000 -Film: "Mračna polovina"
 -22.00 Sinemanija -Film: "Bakino čedo"
 -22.30 RTS digital -Film: "Kralj Lir"
 -22.30 Hepi -Film: "Detektivski par 8"
 -22.35 Vojvodina 1 -Film: "Noi Albino"
 -22.35 Studio B -Film: "Pankeri sa sela"
 -22.45 TCM -Film: "Demon Seed"
 -22.55 HBO Comedy -Film: "Ledena staza"
 -23.00 HBO -Film: "Plenioci"
 -23.00 Sci-Fi -Film: "Arktički udar"
 -23.00 Avala -Film: "Povratnička sezona"
 -23.03 RTS 1 -Film: "Ptice"
 -23.05 OBN -Film: "Druga odanost"
 -23.15 Cinestar -Film: "Plen"
 -23.25 Cinemax -Film: "Audicija"
 -23.30 Universal Channel -Film: "Podrhtavanja"
 -23.30 HRT 1 -Film: "Predator"
 -23.55 B92 -Film: "La Bamba"
 -00.00 1000 -Erotski filmovi
 -00.00 AXN -Film: "Noć veštica"
 -00.00 Fox Movies -Film: "Drugo osetilo"
 -00.00 Sinemanija -Film: "Crna dama"
 -00.00 Pink -Film: "Marš na Drinu"
 -00.20 Nova -Film: "Tri kralja"
 -00.20 TCM -Film: "Manpower"
 -00.55 HBO -Film: "Obred"
 -01.00 Pink family -Film: "88 minuta"
 -01.00 Cinestar -Film: "Drezden"
 -01.00 Sinemanija -Film: "Pustinjski mesec"
 -01.00 Sci-Fi -Film: "Selo"
 -01.15 Vojvodina 1 -Film: "Druga istina", 1. deo
 -01.15 Cinemax -Film: "Američka pita 7"
 -01.30 Universal Channel -Film: "Smoki i Bandit"
 -01.30 Fox Movies -Film: "Mastergejt"
 -01.45 B92 -Film: "Musolinijeva kći"
 -01.45 HRT 1 -Film: "Petlov doručak"
 -02.00 Pink -Film: "Robin Bi Hud"
 -02.00 TCM -Film: "The Wings of Eagles"
 -02.25 Nova -Film: "Na drugoj strani sveta"
 -02.45 HBO -Film: "Posrednici"
 -03.45 TCM -Film: "They Were Exepndable"
 -04.00 Pink -Film: "Priče uz kampersku vatru"
 -04.00 1000 -Film: "Mračna polovina"
 -04.15 Universal Channel -Film: "Pajkan i po"
 -04.30 Avala -Film: "Uspavana dolina"
 -05.00 Pink family -Film: "Mrak film 3"

satelit74:
TV program - nedelja, 26. avgust 2012.
 Filmovi - program posle 13.00







 13.00 Sci-Fi Film: "Bezdan"

 13.00 Pink family Film: "Mrak film 3"
 13.05 Nova Film: "Sigurna luka"
 13.15 Cinestar Film: "Grifin i Feniks"
 13.25 Cinemax Film: "Nevolje sa Blisom"
 14.00 Sinemanija Film: "Još jedan poljubac"
 14.00 Fox Movies Film: "Čudna frekvencija 3"
 14.00 1000 Film: "Mapetovci osvajaju Menhetn"
 14.05 HBO Comedy Film: "Ramona i Bizus"
 14.20 HBO Film: "Dizanje"
 15.00 HRT 1 Film: "Bin"
 15.00 Cinemax Film: "Draga Alis"
 15.00 Universal Channel Film: "Pajkan i po"
 15.00 Sci-Fi Film: "Sudar Zemlje"
 15.05 OBN Film: "Život s vukovima"
 15.05 Nova Film: "Ljubav nema cene"
 15.15 Cinestar Film: "Recite im ko sam ja"
 15.24 Prva Film: "Gas do daske 2"
 15.30 Fox Movies Film: "Božićni dar"
 15.45 HBO Comedy Film: "Svaki Džek ima svoju Džil"
 16.00 Sinemanija Film: "Bure baruta"
 16.00 1000 Film: "Mapetovci u svemiru"
 16.10 HBO Film: "Topao dom"
 16.35 Cinemax Film: "Seksi komedija letnje noći"
 17.00 Universal Channel Film: "Titanik 2"
 17.00 Kanal D Film: "Mala princeza"
 17.00 Fox Movies Film: "Zojin tajni život"
 17.00 Pink family Film: "88 minuta"
 17.00 Sci-Fi Film: "Spas iz dubine"
 17.04 Prva Film: "Desperado"
 17.05 HBO Comedy Film: "Osmoza Džons"
 17.10 Fox Life Film: "Priča o opraštanju"
 17.15 Cinestar Film: "Ruske lutkice"
 17.55 Vojvodina 1 Film: "Druga istina", 2. deo
 18.00 1000 Film: "Elmove avanture u zemlji gunđanja"
 18.00 Sinemanija Film: "Torente 2"
 18.05 Cinemax Film: "A kad brak nije lak"
 18.30 HBO Film: "Kung Fu Panda 2"
 18.40 HBO Comedy Film: "Prava ljubav"
 19.00 Fox Movies Film: "Biografija - Mario Puzo"
 19.10 Hepi Film: "Sramno leto"
 19.15 Prva Film: "Ponovo u igri"
 19.15 B92 Film: "Policijska akademija 7"
 19.30 Cinestar Film: "Grejsi"
 20.00 Fox Movies Film: "Dobar posao na plaži"
 20.00 Cinemax Film: "Život u kvartu Misija"
 20.00 1000 Film: "Bez srca"
 20.00 Sinemanija Film: "Možda beba"
 20.05 HBO Film: "Prvi osvetnik, Kapetan Amerika"
 20.20 HBO Comedy Film: "Ljubav na daljinu"
 21.00 Pink family Film: "Začarana Ela"
 21.00 Sci-Fi Film: "Podrhtavanje 2"
 21.00 TCM Film: "Kelly's Heroes"
 21.00 Fox Life Film: "Vrt dobre veštice"
 21.00 RTS 1 Film: "U dobrom društvu"
 21.00 B92 Film: "Legenda o Tarzanu"
 21.05 OBN Film: "Ugledne žene"
 21.15 Cinestar Film: "Oslikani veo"
 21.30 Prva Film: "Odmazda na mafijaški način"
 21.30 Nova Film: "Kako ukrasti mladu"
 21.55 Cinemax Film: "Cisko Pajk"
 22.00 HRT 2 Film: "Neka uđe onaj pravi"
 22.00 Sinemanija Film: "Torente"
 22.00 1000 Film: "Mrtav čovek hoda"
 22.00 Fox Movies Film: "Đus Bigalo: Evropski žigolo"
 22.10 HBO Film: "Buntovnik"
 22.30 Hepi Film: "Senka u srcu"
 22.35 HRT 1 Film: "Sokolov plen"
 22.50 HBO Comedy Film: "Kad vodenjak pukne"
 23.00 Avala Film: "Devojka iz Džersija"
 23.00 Universal Channel Film: "Smoki i Bandit 2"
 23.00 Vojvodina 2 Film: "Noi Albino"
 23.00 Sci-Fi Film: "Podrhtavanje 3"
 23.00 RTS 1 Film: "Kralj srednje škole"
 23.05 OBN Film: "Robin Bi Hud"
 23.20 TCM Film: "The Color Purple"
 23.30 Cinestar Film: "Hotel Ruanda"
 23.30 Cinemax Film: "Narodni neprijatelji"
 00.00 1000 Erotski filmovi
 00.00 Sinemanija Film: "Pustinjski Mesec"
 00.10 Studio B Film: "Riki"
 00.25 B92 Film: "Što te tata pušta samu?"
 00.25 Nova Film: "Hostel 2"
 00.30 Pink Film: "Osamdeset osam minuta"
 00.35 HBO Film: "Brže"
 00.45 Vojvodina 1 Film: "Druga istina", 2. deo
 01.00 Universal Channel Film: "Uvrnuta nauka"
 01.00 Pink family Film: "Monstrum"
 01.00 Sinemanija Film: "FSI"
 01.30 Fox Movies Film: "Žena, majka, ubica: Priča Meri Hajli"
 01.45 Cinestar Film: "Ćorci"
 01.45 Cinemax Film: "Izgubljena mladost"
 01.55 TCM Film: "Boys' Night Out"
 02.00 Nova Film: "Više od igre"
 02.05 B92 Film: "Musolinijeva kći 2"
 02.30 Pink Film: "Podzemna komedija"
 03.50 TCM Film: "The Unsinkable Molly Brown"
 04.00 Universal Channel Film: "Kod kuće za praznike"
 04.00 1000 Film: "Mrtav čovek hoda"
 04.30 Avala Film: "Devojka iz Džersija"
 05.00 Pink family Film: "Začarana Ela"









TV program - nedelja, 26. avgust 2012.
Serije - program posle 13.00







-13.00    B92   -Serija: "Štreberi"
-13.20    Fox Crime   -Serija: "Unutrašnji vid"
-14.30    B92   -Serija: "Internat"
-14.30    Pink family   -Serija: "Tjudorovi"
-15.00    Fox Crime   -Serija: "Detektiv na Floridi"
-15.00    Avala   -Serija: "Obični ljudi"
-15.30    Pink family   -Serija: "Kalifornikacija"
-16.00    Pink family   -Serija: "Divino novo odelo"
-16.08    RTS 1   -Serija: "Srećni ljudi"
-16.08    RTS satelit   -Serija. "Srećni ljudi"
-16.15    HRT 2   -Serija: "Šerif u Njujorku"
-16.40    Fox Crime   -Serija. "Nečujno"
-17.00    Hepi   -Serija: "Jelena"
-17.30    Fox Crime   -Serija: "Alibi"
-17.45    RTS 1   -Serija: "Lud, zbunjen, normalan"
-18.05    Studio B   -Serija: "Gimnazijalci"
-18.30    Pink family   -Serija: "Dival i Moreti"
-18.40    AXN   -Serija: "Barka"
-19.00    Universal Channel   -Serija: "Tri reke"
-19.00    Sci-Fi   -Serija: "Zvezdana kapija - Atlantida", dve epizode
-19.00    Fox Life   -Serija: "Dveri"
-19.10    Fox Crime   -Serija: "Milosrdna Grejs"
-19.30    Pink family   -Serija: "Spajdermen"
-19.50    Fox Life   -Serija: "Gimnazijske traume"
-20.00    Avala   -Serija: "Eureka"
-20.00    Fox Crime   -Serija: "Zločinački umovi", četiri epizode
-20.00    Pink family   -Serija: "Opasna igra"
-20.00    Universal Channel   -Serija: "Pomorska patrola"
-20.05    AXN   -Serija: "Marinci iz Los Anđelesa"
-20.05    Nova   -Serija: "Izgubljena čast"
-20.05    RTS 1   -Serija: "Srećni ljudi"
-20.05    RTS satelit   -Serija: "Srećni ljudi"
-21.00    Universal Channel   -Serija: "Skandal", dve epizode
-21.00    Vojvodina 1   -Serija: "Kraljica"
-21.00    AXN   -Serija: "Givensova pravda"
-21.00    Avala   -Serija: "Mućke", specijal
-21.00    Studio B   -Serija: "Gimnazijalci"
-22.00    HBO Comedy   -Serija: "Dosadno na smrt"
-22.00    AXN   -Serija: "Zločinački umovi"
-22.25    HBO Comedy   -Serija: "Nasmej se ili umri predstavlja"
-22.30    Pink family   -Serija: "Tjudorovi"
-22.50    AXN   -Serija: "Kalifornikacija"
-23.00    Fox Life   -Serija: "Gimnazijske traume"
-23.25    Prva   -Serija: "Tračara"
-23.30    Pink family   -Serija: "Kalifornikacija"
-23.40    HBO   -Serija: "Čarobni grad"
-23.55    Vojvodina 1   -Serija: "Kraljica"
-00.00    Hepi   -Serija: "Agencija"
-00.00    Pink family   -Serija: "Divino novo odelo"
-00.00    AXN   -Serija: "Barka"
-00.05    Fox Life   -Serija: "Svi vole Rejmonda"
-00.15    Fox Crime   -Serija: "Alibi"
-01.00    Fox Life   -Serija: "Život u autu"
-01.00    Sci-Fi   -Serija: "Zvezdana kapija - Atlantida", dve epizode
-01.20    AXN   -Serija: "Marinci iz Los Anđelesa"
-01.25    Fox Life   -Serija: "Houp i Fejt"
-02.00    Prva   -Serija: "Kobra"
-02.00    Avala   -Serija: "Mućke", specijal
-02.09    RTS 1   -Serija: "Lud, zbunjen, normalan"
-02.10    Fox Life   -Serija: "Sudije za stil"
-02.10    AXN   -Serija: "Givensova pravda"
-02.30    Pink family   -Serija: "Dival i Moreti"
-03.00    Fox Life   -Serija: "Houp i Fejt"
-03.00    Universal Channel   -Serija: "Medijum"
-03.00    Sci-Fi   -Serija: "Završnica"
-03.30    Pink family   -Serija: "Spajdermen"
-03.35    B92   -Serija: "Internat"
-04.00    Pink family   -Serija: "Opasna igra"
-04.00    Hepi   -Serija: "Jelena"
-04.20    Nova   -Serija: "Dodir s neba"
-04.53    RTS 1   -Serija: "Srećni ljudi"
-04.57    RTS satelit   -Serija: "Srećni ljudi

satelit74:
TV program - utorak, 28. avgust 2012.
 Filmovi - program posle 13.00




 13.00 Sci-Fi Film: "Mobi Dik"

 13.00 Cinestar Film: "U eteru"
 13.00 Fox Movies Film: "Biografija - Džejms Vuds"
 13.00 Pink family Film: "Drugačiji"
 13.15 Sinemanija Film: "Ponoćna vrelina"
 13.17 HRT 1 Film: "Horska pesma"
 13.40 HBO Comedy Film: "Što više, to bolje"
 13.49 RTS 1 Film: "Vanzemaljci na tavanu"
 13.55 Cinemax Film: "Ljubavna strujanja"
 14.00 1000 Film: "Divlja vožnja"
 14.00 Fox Movies Film: "Isterivači duhova 2"
 14.15 HBO Film: "Sinema Verite"
 14.15 B92 Film: "Tajni plan"
 15.00 Cinestar Film: "Nepodnošljivi Vudu"
 15.45 HBO Film: "Leri Kraun"
 16.00 1000 Film: "Osuđenici"
 16.00 Fox Movies Film: "Gradski kauboji 2"
 16.00 Sinemanija Film: "Vreme čuda"
 16.15 HBO Comedy Film: "Federalci"
 16.15 Cinemax Film: "Poslednji veliki ljubavnik"
 16.20 Universal Channel Film: "Misterije Ostrva senki"
 17.00 Cinestar Film: "Ćorci"
 17.00 Pink family Film: "Ovog Božića"
 17.25 HBO Film: "Moja ljubavna pesma"
 17.30 Fox Movies Film: "Biografija - Bil Kozbi"
 17.40 HBO Comedy Film: "Inkognito"
 17.50 Cinemax Film: "Carstvo srebra"
 18.00 Sinemanija Film: "Zbogom 20. vek"
 18.00 1000 Film: "Ubistvo trikom 2"
 18.15 Avala Film: "Kraljevski voz"
 18.30 Fox Movies Film: "Marta iza rešetaka"
 19.00 Cinestar Film: "Ljubav je relativna stvar"
 19.00 Sci-Fi Film: "Podrhtavanja 2"
 19.40 Cinemax Film: "Strast"
 20.00 Cinemax Film: "Još četiri godine"
 20.00 HBO Comedy Film: "Loša učiteljica"
 20.00 Fox Movies Film: "Biografija - Džejms Vuds"
 20.00 1000 Film: "Robokap 2"
 20.00 Sinemanija Film: "Bakino čedo"
 20.05 HBO Film: "Paranormalna aktivnost 2"
 21.00 B92 Film: "Bornov identitet"
 21.00 TCM Film: "The Asphalt Jungle""
 21.00 Cinestar Film: "Neočekivano putovanje"
 21.00 Pink family Film: "Kod kuće je najlepše"
 21.00 Avala Film: "Žene iz Stepforda"
 21.00 HRT 2 Film: "Haos u Bangkoku"
 21.00 Fox Movies Film: "Odred generacije Iks"
 21.00 Sci-Fi Film: "Podrhtavanja 3"
 21.20 Universal Channel Film: "Lažov, lažov"
 21.30 Cinemax Film: "Ne plaši se mraka"
 21.35 HBO Comedy Film: "Pirati sa Kariba: Na čudnim plimama"
 22.00 1000 Film: "Robokap 3"
 22.00 Sinemanija Film: "Čokolada"
 22.00 Prva Film: "Džeri Mekgvajer"
 22.15 Nova Film: "Gladijator"
 22.30 HBO Film: "Samo drugarski"
 22.30 HRT 1 Film: "Odlasci"
 22.35 OBN Film: "Napad morskog psa 3"
 22.50 TCM Film: "The Color Purple"
 23.00 Cinestar Film: "Viking Erik"
 23.00 Fox Movies Film: "Snajper 3"
 23.10 Cinemax Film: "Prosperove knjige"
 23.20 Universal Channel Film: "Šakal"
 00.00 Sinemanija Film: "Porodične seks afere"
 00.00 1000 Erotski filmovi
 00.10 Nova Film: "Revolveraši"
 00.20 HBO Film: "Trinaesti sprat"
 00.30 Fox Movies Film: "Povratak Perija Mejsna: Opasan način života"
 00.45 HBO Comedy Film: "Stvoreni jedno za drugo"
 01.00 Sinemanija Film: "Vruća nacija"
 01.00 Cinestar Film: "Rercite im ko sam ja"
 01.00 Avala Film: "Seks, laži i ubistvo"
 01.00 Pink family Film: "Gang Ho"
 01.00 B92 Film: "Gangster broj 1"
 01.15 Cinemax Film: "Poljubac leptira"
 01.20 TCM Film: "Ride The High Country"
 01.30 Pink Film: "Harold i Kumar idu u beli zamak"
 01.38 RTS 1 Film: "Pogled sa Ajfelovog tornja"
 02.00 Pink Film: "Jednom"
 02.20 HBO Comedy Film: "Osloni se na mene"
 02.50 TCM Film: "Crest Of The Wave"
 04.00 1000 Film: "Robokap 3"
 04.25 TCM Film: "Invitation to the Dance"
 04.30 Avala Film: "Žene iz Stepforda"
 05.00 Pink family Film: "Kod kuće je najlepše"









TV program - utorak, 28. avgust 2012.
 Serije - program posle 13.00





 -13.00 HRT 2 -Serija: "Darma i Greg"
 -13.00 Avala -Serija: "Ljubav u zaleđu"
 -13.05 AXN -Serija: "Tim osvetnika"
 -13.10 Fox Life -Serija: "Jednom davno"
 -13.20 Universal Channel -Serija: "Panduri novajlije"
 -13.55 AXN -Serija: "Andromeda"
 -14.00 Prva -Serija: "Tračara"
 -14.00 Avala -Serija: "Monk"
 -14.00 Nova -Serija: "Voker, teksaški rendžer"
 -14.10 Fox Life -Serija: "Seks i grad"
 -14.10 Fox Crime -Serija: "Kraljevi bekstva"
 -14.10 Hepi -Serija
 -14.20 Universal Channel -Serija: "Voker, teksaški rendžer"
 -14.30 Pink family -Serija: "Tjudorovi"
 -14.45 OBN -Serija: "Ljubav, vera, nada"
 -15.00 Sci-Fi -Serija: "Zvezdana kapija"
 -15.00 Avala -Serija: "Alo, alo"
 -15.00 Fox Crime -Serija: "Policajci iz Detroita"
 -15.00 Prva -Serija: "Izgubljena čast"
 -15.05 Fox Life -Serija: "Uvod u anatomiju"
 -15.20 HBO Comedy -Serija: "Kako ne živeti svoj život"
 -15.20 Universal Channel -Serija: "Monk"
 -15.30 Pink family -Serija: "Prodavnica kod Grinovih"
 -15.35 AXN -Serija: "Merlin"
 -15.50 Fox Crime -Serija: "Nečujno"
 -15.50 HBO Comedy -Serija: "Kako ne živeti svoj život"
 -15.55 OBN -Serija: "Odbačena"
 -16.00 RTS 1 -Serija: "Srećni ljudi"
 -16.00 Prva -Serija. "Ranjeno srce"
 -16.00 Fox Life -Serija: "Štiklama do vrha"
 -16.00 Sci-Fi -Serija: "Eureka"
 -16.00 RTS satelit -Serija: "Srećni ljudi"
 -16.00 Pink family -Serija: "Divino novo odelo"
 -16.15 HRT 1 -Serija: "Ponos Ratkajevih"
 -16.20 Pink -Serija: "Kukavica"
 -16.30 AXN -Serija: "Nezaboravna"
 -16.30 Studio B -Serija: "Korak napred"
 -16.40 Fox Crime -Serija: "Čikaški kodeks"
 -16.50 Fox Life -Serija: "Rokerka Rita"
 -17.00 Sci-Fi -Serija: "Zvezdana kapija"
 -17.00 RTS 2 -Serija: "Prevaranti"
 -17.00 Prva -Serija: "Odbačena"
 -17.05 B92 -Serija: "Štreberi"
 -17.15 Avala -Serija: "Obični ljudi"
 -17.20 AXN -Serija: "Advokatska praksa"
 -17.30 B92 -Serija: "Prijatelji"
 -17.30 Fox Crime -Serija: "Pariski forenzičari"
 -17.30 Pink -Serija: "Male tajne"
 -17.40 Fox Life -Serija: "Knjižarka"
 -17.55 HRT 2 -Serija: "Kenedijevi"
 -17.55 OBN -Serija: "Ljubav bez granica"
 -18.05 Fox Life -Serija: "Prva petorka"
 -18.10 Nova -Serija: "Polja nade"
 -18.15 AXN -Serija: "Džeg"
 -18.20 Fox Crime -Serija: "Monk"
 -18.20 Universal Channel -Serija: "Dijagnoza ubistvo"
 -18.30 Fox Life -Serija: "Vil i Grejs"
 -18.30 BN -Serija: "Ruža vjetrova"
 -18.30 Pink family -Serija: "Dival i Moreti"
 -18.45 HRT 2 -Serija: "Novi klinci s Beverli Hilsa"
 -18.55 Fox Life -Serija: "Uvod u anatomiju"
 -18.55 Vojvodina 1 -Serija: "Komšiluk"
 -19.00 Pink -Serija: "Mala nevesta"
 -19.05 HBO -Serija: "Reakcija"
 -19.10 HBO Comedy -Serija: "Vaspitanje za početnike"
 -19.10 Fox Crime -Serij: "Dojlova republika"
 -19.10 AXN -Serija: "Interventna jedinica"
 -19.20 Universal Channel -Serija: "Monk"
 -19.20 Prva -Serija: "Izgubljena čast"
 -19.30 Pink family -Serija: "Bebac"
 -19.35 HBO Comedy -Serija: "Moderna porodica"
 -20.00 HRT 2 -Serija: "Laži me"
 -20.00 OBN -Serija: "Sulejman Veličanstveni"
 -20.00 Pink family -Serija: "Opasna igra"
 -20.00 Fox Life -Serija: "Očajne domaćice"
 -20.00 Fox Crime -Serija: "Red i zakon"
 -20.00 Avala -Serija: "Alo, alo"
 -20.05 Nova -Serija: "Izgubljena čast"
 -20.05 AXN -Serija: "Tim osvetnika"
 -20.05 Vojvodina 1 -Serija: "Midlmarč"
 -20.05 RTS satelit -Serija: "Srećni ljudi"
 -20.10 BN -Serija: "Neko te posmatra"
 -20.20 Universal Channel -Serija: "Panduri novajlije"
 -20.20 Pink -Serija: "Gospođica"
 -20.20 Prva -Serija: "Ezel"
 -20.55 Fox Crime -Serija: "Policajci iz Detroita"
 -20.55 Fox Life -Serija: "Jednom davno"
 -21.00 HRT 1 -Serija: "Stipe u gostima"
 -21.00 AXN -Serija: "Marinci"
 -21.00 RTS 2 -Serija: "Prevaranti"
 -21.00 Studio B -Serija: "Sedam života"
 -21.30 Vojvodina 2 -Serija: "Operativci"
 -21.30 Fox Life -Serija: "Seks i grad"
 -21.35 OBN -Serija: "Odbačena"
 -21.35 HBO -Serija: "Čarobni grad"
 -21.40 Hepi -Serija: "Agencija"
 -21.45 Fox Crime -Serija: "Zločinački umovi"
 -22.15 RTS 1 -Serija: "Srećni ljudi"
 -22.30 Pink family -Serija: "Tjudorovi"
 -22.30 Hepi -Serija: "Beverli Hils"
 -22.35 Fox Crime -Serija: "Čikaški kodeks"
 -22.40 HRT 2 -Serija: "Istražitelji"
 -23.00 Fox Life -Serija: "Šapat duhova"
 -23.00 Avala -Serija: "Udovice"
 -23.00 Sci-Fi -Serija: "Lovci na duhove"
 -23.05 Vojvodina 1 -Serija: "Operativci"
 -23.05 Studio B -Serija: "Korak napred"
 -23.25 HRT 2 -Serija: "Mućke"
 -23.25 Fox Crime -Serija: "Zločin"
 -23.30 Pink family -Serija: "Prodavnica kod Grinovih"
 -23.35 AXN -Serija. "Njujorški vatrogasci"
 -23.45 Ultra -Serija: "Doktor Hu"
 -23.50 Vojvodina 1 -Serija: "Midlmarč"
 -23.50 HBO Comedy -Serija: "Korov"
 -23.50 Fox Life -Serija: "Prva petorka"
 -23.55 RTS 1 -Serija: "Mesto zločina"
 -00.00 Avala -Serija: "Alo, alo"
 -00.00 Pink family -Serija: "Divino novo odelo"
 -00.00 Sci-Fi -Serija: "Činjenice i laži"
 -00.10 B92 -Serija: "Uvod u anatomiju"
 -00.15 HBO Comedy -Serija: "Korov"
 -00.15 Fox Crime -Serija: "Nečujno"
 -00.20 Fox Life -Serija: "Razvedeni Gari"
 -00.25 HRT 2 -Serija: "Bitange i princeze"
 -00.30 Prva -Serija: "Tračara"
 -00.35 Studio B -Serija: "Sedam života"
 -00.45 HRT 1 -Serija: "Seks i grad"
 -00.50 Hepi -Serija: "Agencija"
 -00.52 RTS 1 -Serija: "Zločinački umovi"
 -01.00 Sci-Fi -Serija: "Zvezdana kapija"
 -01.05 Fox Crime -Serija: "Dojlova republika"
 -01.15 AXN -Serija: "Nestali"
 -01.15 BN -Serija: "Neko te posmatra"
 -01.15 HRT 1 -Serija: "Istražitelji"
 -01.40 Universal Channel -Serija: "Medijum"
 -01.50 Nova -Serija: "Muškarci u krizi"
 -02.30 Prva -Serija: "Kobra"
 -02.30 Pink family -Serija: "Dival i Moreti"
 -02.35 Nova -Serija: "Braća"
 -03.13 RTS 1 -Serija: "Građani sela Luga"
 -03.30 Pink family -Serija: "Bebac"
 -04.00 Pink -Serija: "Bračne vode"
 -04.00 Pink family -Serija: "Opasna igra"
 -04.30 Pink -Serija: "Marinci"
 -04.50 B92 -Serija: "Uvod u anatomiju"
 -04.58 RTS satelit -Serija: "Srećni ljudi"
 -04.58 RTS 1 -Serija: "Srećni ljudi"

satelit74:
TV program - subota, 1. septembar 2012.
 Filmovi - program posle 12.00







 12.00 1000 Film: "Sokolovi"
 12.00 Sinemanija Film: "Mortadelo i Filemon"
 12.00 Fox Movies Film: "Čelične magnolije"
 12.00 HBO Film: "Trener"
 12.05 HBO Comedy Film: "Drvo bez korena"
 12.20 Cinemax Film: "Za šaku dinamita"
 12.35 HRT 2 Film: "Bili smo Mulvaneji"
 12.40 B92 Film: "Ema", 2. deo
 13.00 Pink family Film: "Moje drugo ja"
 13.00 Sci-Fi Film: "Podrhtavanja 2"
 13.00 Cinestar Film: "Istinski istinita priča o Adolfu Hitleru"
 13.25 HBO Film: "Svaka druga nedelja"
 13.50 HBO Comedy Film: "Opasne devojke"
 13.55 Nova Film: "Betmen"
 14.00 1000 Film: "Mesečina i Valentino"
 14.00 Sinemanija Film: "Stounhendž apokalipsa"
 14.00 Fox Movies Film: "Posle Džimija"
 14.33 HRT 1 Film: "Grejsin izbor"
 14.55 Cinemax Film: "Kraj nasilja"
 15.00 Cinestar Film: "Ukradi i beži"
 15.00 Sci-Fi Film: "Podrhtavanja 3"
 15.05 HBO Film: "Kung Fu Panda 2"
 15.25 HBO Comedy Film: "Mala prodavnica užasa"
 15.30 Prva Film: "Džeri Megvajer"
 15.30 Fox Movies Film: "Srce puno kiše"
 15.30 Pink Film: "Marš na Drinu"
 16.00 Sinemanija Film: "Bure baruta"
 16.00 1000 Film: "Otkucaji srca"
 16.35 B92 Film: "Mafijaš na terapiji"
 16.35 HBO Film: "Prvi osvetnik - Kapetan Amerika"
 16.55 RTS 1 Film: "Gospođica Marpl: Plavi geranijum"
 16.55 Cinemax Film: "Drvo"
 17.00 Kanal D Film: "Princeza na zrnu graška"
 17.00 Fox Movies Film: "Srce groma"
 17.00 Pink family Film: "Možda je to ljubav"
 17.00 Cinestar Film: "Mundens Aleksander"
 17.00 HBO Comedy Film: "Gregov dnevnik 2"
 17.00 Sci-Fi Film: "Mobi Dik"
 17.20 Fox Life Film: "Vrt dobre veštice"
 17.55 Vojvodina 1 Film: "1001 noć"
 18.00 Sinemanija Film: "Žikina ženidba"
 18.00 1000 Film: "Beni i Džun"
 18.35 Cinemax Film: "Banane"
 18.40 HBO Comedy Film: "Drvo bez korena"
 18.40 HBO Film: "Muzička sekcija: Na turneji"
 19.00 Fox Movies Film: "Biografija - Patrik Dempsi"
 19.00 Cinestar Film: "Brac šminkerke"
 19.07 B92 Film: "Bornov identitet"
 19.10 Hepi Film: "Ona voli Zvezdu"
 20.00 Fox Movies Film: "Moja devojka"
 20.00 Cinemax Film: "Prirodna selekcija"
 20.00 1000 Film: "Dani slave"
 20.00 Sinemanija Film: "Torente 3"
 20.05 HBO Film: "Štrumpfovi"
 20.05 Nova Film: "Troja"
 20.25 HBO Comedy Film: "Opasne devojke"
 21.00 Universal Channel Film: "Junior"
 21.00 Avala Film: "Suvišni izveštaj"
 21.00 Cinestar Film: "Sve za lovu"
 21.00 Sci-Fi Film: "Superajkula"
 21.00 Pink family Film: "Rambo 4"
 21.00 TCM Film: "Ben Hur"
 21.00 OBN Film: "Život i smrt Bobija Z"
 21.00 Fox Life Film: "Jedina prava ljubav"
 21.04 RTS 1 Film: "Dijamanti su večni"
 21.20 B92 Film: "Mafijiaš pod stresom"
 21.35 HRT 2 Film: "Profesionalac"
 21.45 HBO Film: "Sanktum"
 22.00 Sinemanija Film: "Opasni život ministranata"
 22.00 Prva Film: "Žena mačka"
 22.00 1000 Film: "Ponoćni ekspres"
 22.00 Fox Movies Film: "Čovek koji je pao sa zvezde"
 22.30 Hepi Film: "Detektivski par 9"
 22.30 RTS digital Film: "En iz Zelenih zabata", 2. deo
 22.35 Studio B Film: "Trka"
 22.35 Vojvodina 1 Film: "Flok"
 22.40 OBN Film: "Toranj smrti"
 22.55 HBO Comedy Film: "Klikni za nevinost
 23.00 Avala Film: "Trumanov šou"
 23.00 Nova Film: "300"
 23.00 Sci-Fi Film: "Megapiton protiv Gatoroida"
 23.00 Universal Channel Film: "Lažov, lažov"
 23.12 RTS 1 Film: "Marni"
 23.15 Cinestar Film: "Pred vašim vratima"
 23.20 HRT 1 Film: "Crna Dalija"
 23.30 HBO Film: "Vukodlak"
 00.00 Pink Film: "Sok od šljiva"
 00.00 AXN Film: "Noć veštica"
 00.00 Fox Movies Film: "Povratak na ulice San Franciska"
 00.00 Sinemanija Film: "FSI"
 00.00 1000 Erotski filmovi
 00.15 Cinemax Film: "Deset minuta do ponoći"
 00.15 B92 Film: "Ištar"
 00.25 HBO Comedy Film: "Devojka iz planinske kolibe"
 00.25 TCM Film: "Alex In Wonderland"
 01.00 Universal Channel Film: "Ogi Rouz"
 01.00 Sci-Fi Film: "Istrebljenje"
 01.00 Pink family Film: "Uzdizanje Hanibala"
 01.00 Sinemanija Film: "Zvuk ljubavi"
 01.00 Cinestar Film: "Sve njegove žene"
 01.10 Vojvodina 1 Film: "1001 noć"
 01.15 Nova Film: "Pisma s Ivo Džime"
 01.18 HRT 1 Film: "Nacija brze hrane"
 01.30 HBO Film: "Kung fu frka"
 01.30 Fox Movies Film: "Vatreni obračun 5: Pravda za jednog"
 01.45 Pink Film: "Pijanista smrti"
 02.15 TCM Film: "All This, and Heaven Too"
 03.30 Pink Film: "Dolina nasilja"
 04.00 1000 Film: "Ponoćni ekspres"
 04.00 Universal Channel Film: "Cvećarka"
 04.30 TCM Film: "Flipper"
 04.30 Avala Film: "Silom otac"
 05.00 Pink family Film: "Rambo 4"









TV program - subota, 1. septembar 2012.
 Serije - program posle 12.00






 12.00 Pink family Serija: "Sestra Hotorn"
 12.30 Fox Life Serija: "Život u autu"
 12.30 HRT 1 Serija: "Moć sudbine"
 12.55 AXN Serija: "Interventna jedinica"
 12.55 Fox Life Serija: "Seks i grad", deset epizoda
 13.30 Prva Serija: "Ezel"
 13.50 B92 Serija: "Prijatelji"
 14.00 Universal Channel Serija: "Monk", pet epizoda
 14.10 Fox Crime Serija: "Nečujno"
 14.30 Pink family Serija: "Tjudorovi"
 14.30 Prva Serija: "Izgubljena čast"
 14.30 B92 Serija: "Internat"
 1445 AXN Serija: "Advokatska praksa"
 15.00 Fox Crime Serija. "Milosrdna Grejs"
 15.05 OBN Serija: "Sulejman Veličanstveni"
 15.30 Pink family Serija: "Prodavnica kod Grinovih"
 16.00 Pink family Serja: "Divino novo odelo"
 16.00 Avala Serija: "Obični ljudi"
 16.00 Nova Serija: "Periferija siti"
 16.00 RTS satelit Serija: "Srećni ljudi"
 16.01 RTS 1 Serija: "Srećni ljudi"
 16.35 AXN Serija: "Marinci"
 17.00 Pink Serija: "Mala nevesta"
 17.30 Fox Crime Serija: "Frikovi"
 18.15 AXN Serija: "Džeg"
 18.30 Pink family Serija: "Duval i Moreti"
 19.00 Universal Channel Serija: "Medijum"
 19.00 Sci-Fi Serija: "Lovci na duhove"
 19.00 Fox Life Serija: "Dveri"
 19.10 Fox Crime Serija: "Nečujno"
 19.15 Prva Serija: "Izgubljena čast"
 19.30 Pink family Serija: "Bebac"
 19.50 Fox Life Serija: "Ali Mekbil"
 20.00 Pink family Serija: "Sestra Hotorn"
 20.00 Sci-Fi Serija: "Činjenice i laži"
 20.00 Fox Crime Serija: "Kraljevi bekstva"
 20.00 HRT 2 Serija: "Mućke"
 20.00 Avala Serija: "Mućke"
 20.00 Universal Channel Serija: "Havaji 5-0"
 20.05 RTS 1 Serija: "Srećni ljudi"
 20.05 AXN Serija: "Interventna jedinica"
 20.05 RTS satelit Serija: "Srećni ljudi"
 20.05 Vojvodina 1 Serija: "Midlmarč"
 20.20 Prva Serija: "Ezel"
 20.25 BN Serija: "Nijesmo mi od juče"
 21.00 AXN Serija: "Profilisanje"
 21.00 HRT 2 Serija: "Bitange i princeze"
 21.00 Studio B Serija: "Gimnazijalci"
 21.30 Cinemax Serija: "Crno ogledalo: Državna himna"
 22.00 HBO Comedy Serija: "Korov"
 22.00 AXN Serija: "Pravnice"
 22.25 HBO Comedy Serija: "Korov"
 22.30 Pink family Serija: "Tjudorovi"
 23.00 Fox Life Serija: "Dveri"
 23.05 AXN Serija: "Biti čovek"
 23.20 Cinemax Serija: "Crno ogldalo: Petnaest miliona bodova"
 23.30 Pink family Serija: "Prodavnica kod Grinovih"
 23.35 HRT 2 Serija: "Tajna služba"
 23.55 Fox Life Serija: "Gimnazijske traume"
 00.00 Pink family Serja: "Divino novo odelo"
 00.00 Hepi Serija: "Agencija"
 00.15 Fox Crime Serija: "Nečujno"
 00.20 Vojvodina 1 Serija: "Midlmarč"
 00.30 Prva Serija: "Tračara"
 01.00 Fox Life Serija: "Život u autu"
 01.05 Fox Crime Serija. "Milosrdna Grejs"
 01.20 BN Serija: "Nijesmo mi od juče"
 01.25 Fox Life Serija: "Houp i Fejt"
 01.40 Studio B Serija: "Gimnazijalci"
 01.45 AXN Serija: "Interventna jedinica"
 02.00 HBO Comedy Serija: "Kako ne živeti svoj život"
 02.10 Fox Life Serija: "Hari voli Lizu"
 02.25 AXN Serija: "Profilisanje"
 02.30 Pink family Serija: "Duval i Moreti"
 02.30 HBO Comedy Serija: "Kako ne živeti svoj život"
 02.40 RTS 1 Serija: "Lud, zbunjen, normalan"
 03.00 Sci-Fi Serija: "Završnica"
 03.00 Universal Channel Serija: "Medijum"
 03.30 Pink family Serija: "Bebac"
 03.45 B92 Serija: "Internat"
 04.00 Pink family Serija: "Sestra Hotorn"
 04.50 RTS satelit Serija: "Srećni ljudi"
 04.50 RTS 1 Serija: "Srećni ljudi"

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

[*] Previous page

Go to full version