- Pričaonica

Author Topic: Filmovi Serije na TV  (Read 8543 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline satelit74

  • Veteran
  • *****
  • Posts: 4166
  • Country: rs
  • Activity:
    100%
  • Ugled: 200
Re: Filmovi Serije na TV
« Reply #130 on: Aug 06, 2012, 02:08:29 »
TV program - ponedeljak, 6. avgust 2012.
 Serije - program posle 12.00




 -12.00 Pink family -Serija: "Čista hemija"
 -12.00 Sci-Fi -Serija: "Bafi, ubica vampira"
 -12.20 Universal Channel -Serija: "Urgentni centar"
 -12.20 Fox Life -Serija: "Očajne domaćice"
 -12.25 AXN -Serija: "Nezaboravna"
 -12.30 Fox Crime -Serija: "Pisac i detektiv"
 -12.38 HRT 1 -Serija: "Moć sudbine"
 -13.00 Sci-Fi -Serija: "Dosije Iks"
 -13.05 Studio B -Serija: "Čistač"
 -13.10 Fox Life -Serija: "Jednom davno"
 -13.10 AXN -Serija: "Tim osvetnika"
 -13.20 Universal Channel -Serija: "Dijagnoza ubistvo"
 -14.00 Avala -Serija. "Red i zakon"
 -14.00 Prva -Serija: "Tračara"
 -14.00 AXN -Serija: "Branioci"
 -14.00 Nova -Serija: "Voker, teksaški rendžer"
 -14.05 RTS 1 -Serija: "Srećni ljudi"
 -14.10 Fox Life -Serija: "Ružna Beti"
 -14.10 Hepi -Serija: "Jelena"
 -14.10 Fox Crime -Serija: "Detektiv na Floridi"
 -14.15 HBO Comedy -Serija: "Treći kamen od sunca"
 -14.20 Universal Channel -Serija: "Voker, teksaški rendžer"
 -14.30 OBN -Serija. "Ljubav. vera, nada"
 -14.30 Pink family -Serija: "Drugo lice planine"
 -14.35 HBO Comedy -Serija: "Treći kamen od sunca"
 -14.40 HBO -Serija: "Filmovi i zvezde"
 -14.50 AXN -Serija: "Ti Džej Huker"
 -15.00 Avala -Serija: "Mućke"
 -15.00 Sci-Fi -Serija: "Zvezdana kapija"
 -15.00 Prva -Serija: "Izgubljena čast"
 -15.00 HBO Comedy -Serija: "Treći kamen od sunca"
 -15.00 Fox Crime -Serija: "Ubistvo s pogledom"
 -15.05 Fox Life -Serija: "Uvod u anatomiju"
 -15.13 RTS satelit -Serija: "Srećni ljudi"
 -15.20 Universal Channel -Serija: "Monk"
 -15.20 HBO Comedy -Serija: "Treći kamen od sunca"
 -15.30 Pink family -Serija: "Klub otpisanih"
 -15.40 Avala -Serija: "Alo, alo"
 -15.45 AXN -Serija: "Interventna jedinica"
 -15.50 Fox Crime -Serija: "Nečujno"
 -15.55 OBN -Serija: "Odbačena"
 -16.00 Fox Life -Serija: "Da draga"
 -16.00 Pink family -Serija: "Bekstvo"
 -16.00 Sci-Fi -Serija: "Eureka"
 -16.10 HRT 1 -Serija: "Ponos Ratkajevih"
 -16.20 Universal Channel -Serija: "Ubistva u Midsameru"
 -16.20 Pink -Serija: "Kukavica"
 -16.40 Fox Crime -Serija: "Brojevi"
 -16.40 Studio B -Serija: "Korak napred"
 -16.40 AXN -Serija: "Enterprajz"
 -16.50 Fox Life -Serija: "Lekar po narudžbini"
 -17.00 Sci-Fi -Serija: "Zvezdana kapija"
 -17.00 Prva -Serija: "Odbačena"
 -17.05 B92 -Serija: "Kao slučajno"
 -17.15 Pink -Serija: "Seljaci"
 -17.15 Avala -Serija: "Obični ljudi"
 -17.30 B92 -Serija: "Prijatelji"
 -17.30 Fox Crime -Serija: "Pariski forenzičari"
 -17.30 AXN -Serija: "Advokatska praksa"
 -17.40 Fox Life -Serija: "Grad kuguara"
 -17.55 OBN -Serija: "Ljubav bez granica"
 -18.05 Fox Life -Serija: "Prva petorka"
 -18.10 Nova -Serija: "Kad lišće pada"
 -18.15 HRT 1 -Serija: "Loza"
 -18.20 Fox Crime -Serija: "Monk"
 -18.20 Universal Channel -Serija: "Dijagnoza ubistvo"
 -18.25 AXN -Serija: "Džeg"
 -18.30 Fox Life -Serija: "Vil i Grejs"
 -18.30 Pink family -Serija: "Knjiga o Danijelu"
 -18.30 BN -Serija: "Ruža vjetrova"
 -18.55 Fox Life -Serija: "Uvod u anatomiju"
 -19.00 Pink -Serija: "Mala nevesta"
 -19.05 HBO Comedy -Serija: "Šou Rikija Džervejsa"
 -19.10 Fox Crime -Serija: "Imitator"
 -19.15 AXN -Serija: "Interventna jedinica"
 -19.20 Prva -Serija: "Izgubljena čast"
 -19.20 Universal Channel -Serija: "Monk"
 -19.30 Pink family -Serija: "Akcija"
 -19.30 HBO Comedy -Serija: "Dosadno na smrt"
 -20.00 HBO Comedy -Serija: "Čistilište u predgrađu"
 -20.00 OBN -Serija: "Ruža vjetrova"
 -20.00 Pink family -Serija: "Čista hemija"
 -20.00 Fox Crime -Serija: "Red i zakon"
 -20.00 Avala -Serija: "Mućke"
 -20.00 Fox Life -Serija: "Očajne domaćice"
 -20.05 Nova -Serija: "Strasti Orijenta"
 -20.05 RTS 1 -Serija: "Srećni ljudi"
 -20.05 HBO -Serija: "Redakcija"
 -20.05 RTS satelit -Serija: "Srećni ljudi"
 -20.05 Vojvodina 1 -Serija: "Frank Riva"
 -20.10 AXN -Serija: "Tim osvetnika"
 -20.10 BN -Serija: "Neko te posmatra"
 -20.20 Prva -Serija: "Ezel"
 -20.20 Universal Channel -Serija. "Kraljevski bolesnici"
 -20.20 Pink -Serija: "Gospođica"
 -20.30 Avala -Serija: "Alo, alo"
 -20.55 Fox Crime -Serija: "Detektiv na Floridi"
 -20.55 Fox Life -Serija: "Jednom davno"
 -21.00 AXN -Serija: "Marinci"
 -21.30 Fox Life -Serija: "Ružna Beti"
 -21.35 OBN -Serija: "Odbačena"
 -21.40 HRT 1 -Serija. "Stipe u gostima"
 -21.40 Hepi -Serija: "Agencija"
 -21.45 Fox Crime -Serija: "Zločinački umovi"
 -21.55 AXN -Serija: "Kalifornikacija"
 -22.30 Hepi -Serija: "Melrous plejs"
 -22.30 Pink family -Serija: "Drugo lice planine"
 -22.35 Fox Crime -Serija: "Brojevi"
 -23.00 Fox Life -Serija: "Šapat duhova"
 -23.00 Vojvodina 1 -Serija: "Operativci"
 -23.00 Avala -Serija: "Udovice"
 -23.00 Sci-Fi -Serija: "Zvezdana kapija"
 -23.05 Studio B -Serija: "Korak napred"
 -23.05 AXN -Serija: "Sestra Hotorn"
 -23.10 Cinemax -Serija: "Treme"
 -23.25 Fox Crime -Serija: "Lavirint zločina"
 -23.30 Pink family -Serija: "Klub otpisanih"
 -23.40 Prva -Serija: "Tračara"
 -23.45 RTS 1 -Serija: "Mesto zločina"
 -23.50 Fox Life -Serija: "Prva petorka"
 -23.55 B92 -Serija. "Uvod u anatomiju"
 -23.55 Vojvodina 1 -Serija: "Frank Riva"
 -23.55 AXN -Serija: "Barka"
 -00.00 Avala -Serija: "Mućke"
 -00.00 Pink family -Serija: "Bekstvo"
 -00.15 Fox Crime -Serija: "Nečujno"
 -00.20 Fox Life -Serija: "Uprava"
 -00.37 RTS 1 -Serija: "Zločinački umovi"
 -00.50 Hepi -Serija: "Melrous plejs"
 -00.55 HRT 2 -Serija: "Bitange i princeze"
 -01.00 Sci-Fi -Serija: "Zvezdana kapija"
 -01.15 HRT 2 -Serija: "Ubi me dosada"
 -01.15 AXN -Serija: "Sestra Hotorn"
 -01.15 BN -Serija: "Neko te posmatra"
 -01.20 Universal Channel -Serija: "Medijum"
 -01.30 Prva -Serija: "Kobra"
 -01.43 HRT 2 -Serija: "Doktor Haus"
 -01.55 Nova -Serija: "Zaboravljene duše"
 -02.30 Pink family -Serija: "Knjiga o Danijelu"
 -02.30 Pink -Serija: "Veštičarenje"
 -02.40 Nova -Serija: "Braća"
 -02.47 RTS 1 -Serija: "Kamiondžije"
 -03.00 Sci-Fi -Serija: "Završnica"
 -03.00 Nova -Serija: "Dodir s neba"
 -03.30 Pink -Serija: "Veliki dan"
 -03.30 Pink family -Serija: "Akcija"
 -04.00 Pink family -Serija: "Čista hemija"
 -04.46 RTS 1 -Serija: "Srećni ljudi"
 -04.46 RTS satelit -Serija: "Srećni ljudi"








TV program - ponedeljak, 6. avgust 2012.
 Filmovi - program posle 12.00



 12.00 1000 -Film: "Osuđenici"
 -12.30 HBO -Film: "Iks Men -Prva klasa"
 -12.50 HBO Comedy -Film: "Marsu trebaju mame"
 -13.00 Pink family -Film: "Leteći retriver"
 -13.15 Sinemanija -Film: "Anđeo čuvar"
 -13.15 Cinemax -Film: "Sastanci u Parizu"
 -13.15 Cinestar -Film: "Čiča Miča (ne)srećna je priča", animirani film
 -13.15 HRT 1 -Film: "Mutum"
 -13.19 Fox Movies -Film: "Biografija - Eni Rajs"
 -13.30 1000 -Film: "Gospodar muva"
 -14.00 B92 -Film: "Sve o dečaku"
 -14.13 Fox Movies -Film: "Ja i moji dvojnici"
 -14.55 Cinemax -Film: "Turska braća"
 -15.00 Cinestar -Film: "I bog stvori ženu"
 -15.00 1000 -Film: "Momak ostaje na filmu"
 -15.10 HBO -Film: "Preveliki za propast"
 -15.45 HBO Comedy -Film: "Osloni se na mene"
 -15.50 Hepi -Film: "Belo odelo"
 -16.00 Sinemanija -Film: "Dolanov kadilak"
 -16.12 Fox Movies -Film: "Mojih 200 godina"
 -16.30 1000 -Film: "Lakoća"
 -16.35 Cinemax -Film: "Magično platno"
 -16.45 HBO -Film: "Kriva je mama"
 -17.00 Pink family -Film: "Devojka iz Džersija"
 -17.00 Cinestar -Film: "Život je more"
 -17.40 HBO Comedy -Film: "Marsu trebaju mame"
 -18.00 Sinemanija -Film: "Legionar"
 -18.15 Avala -Film: "Ljubavni život Budimira Trajkovića"
 -18.20 1000 -Film: "Beni i Džun"
 -18.25 HBO -Film: "Opasne devojke 2"
 -18.25 Cinemax -Film: "Zbogom Hari"
 -18.26 Fox Movies -Film: "Širna reka"
 -19.00 Sci-Fi -Film: "Paradoks"
 -19.15 Cinestar -Film: "Sve ostalo"
 -20.00 Sinemanija -Film: "Pravilo službe"
 -20.00 1000 -Film: "Narod protiv Larija Flinta"
 -20.00 Cinemax -Film: "Beznačajni Harvi"
 -20.04 Fox Movies -Film: "Biografija - Eni Rajs"
 -20.25 HBO Comedy -Film: "Desetka"
 -21.00 Avala -Film: "Uspon - Krvavi novac"
 -21.00 Pink family -Film: "Noć trkača"
 -21.00 TCM -Film: "Mutiny on the Bounty"
 -21.00 Sci-Fi -Film: "Faktor osam"
 -21.00 Fox Movies -Film: "Ludi murjaci"
 -21.05 HBO -Film: "Bokser"
 -21.15 B92 -Film: "Plaćenik"
 -21.15 Cinestar -Film: "Van Vajlder 2"
 -21.20 Universal Channel -Film: "Kal Osvajač"
 -21.30 Vojvodina 2 -Film: "Seoski učitelj"
 -21.30 Prva -Film: "Bekstvo u lancima"
 -21.30 Cinemax -Film: "Ptica iz vedra neba"
 -22.00 Sinemanija -Film: "Medeni mesec"
 -22.10 1000 -Film: "Bez srca"
 -22.20 Nova -Film: "Ulični borac"
 -22.25 HBO Comedy -Film: "Sedam dana slobode"
 -22.35 OBN -Film: "Tri boje - Crveno"
 -22.40 Fox Movies -Film: "Legenda o Buču i Sandensu"
 -23.00 Pink -Film: "Kakav deda takav unuk"
 -23.00 TCM -Film: "Westworld"
 -23.00 HBO -Film: "Izbacivač"
 -23.00 Cinestar -Film: "Jeste li za tenis"
 -23.05 HRT 1 -Film: "Aleksandra"
 -23.20 Universal Channel -Film: "Ledeno doba 2012"
 -00.00 Sinemanija -Film: "Pun pogodak"
 -00.00 1000 -Erotski film
 -00.10 Nova -Film: "Čovek iz Virdžinije"
 -00.10 Cinemax -Film: "Živo meso"
 -00.13 Fox Movies -Film: "Čuvar Red Roka"
 -00.35 HBO -Film: "Bladvort"
 -00.45 B92 -Film: "Povratak učitelja"
 -00.50 TCM -Film: "Slither"
 -01.00 Cinestar -Film: "Stranac u raju"
 -01.00 Avala -Film: "Ispod površine"
 -01.00 Sinemanija -Film: "Osveta"
 -01.00 Pink family -Film: "Brazil"
 -01.00 Pink -Film: "Životinjski instinkt"
 -01.19 RTS 1 -Film: "Kraljevi brzine"
 -01.50 Cinemax -Film: "Prokletnici"
 -02.10 HBO -Film: "Spisak klijenata"
 -02.40 TCM -Film: "Pick A Star"
 -03.40 HBO -Film: "Dva pandura"
 -04.00 1000 -Film: "Bez srca"
 -04.15 TCM -Film: "Boom Town"
 -04.30 Avala -Film
 -05.00 Pink family -Film: "Noć trkača"

Offline satelit74

  • Veteran
  • *****
  • Posts: 4166
  • Country: rs
  • Activity:
    100%
  • Ugled: 200
Re: Filmovi Serije na TV
« Reply #131 on: Aug 08, 2012, 02:30:23 »
TV program - sreda, 8. avgust 2012.
 Serije - program posle 12.00





 -12.00 Sci-Fi -Serija: "Bafi, ubica vampira"
 -12.00 Pink family -Serija: "Čista hemija"
 -12.10 AXN -Serija: "Nezaboravna"
 -12.20 Universal Channel -Serija: "Dijagnoza ubistvo"
 -12.20 Fox Life -Serija: "Očajne domaćice"
 -12.30 RTS 1 -Serija: "Mesto zločina"
 -12.30 HRT 1 -Serija: "Moć sudbine"
 -12.30 Fox Crime -Serija: "Frikovi"
 -13.00 Sci-Fi -Serija: "Dosije Iks"
 -13.00 Avala -Serija: "Ljubav u zaleđu"
 -13.00 AXN -Serija: "Tim osvetnika"
 -13.10 Fox Life -Serija: "Jednom davno"
 -13.20 Universal Channel -Serija: "Kraljevski bolesnici"
 -13.50 AXN -Serija: "Ti Džej Huker"
 -14.00 B92 -Serija: "Naša mala klinika"
 -14.00 Avala -Serija
 -14.00 Prva -Serija: "Tračara"
 -14.05 HBO Comedy -Serija: "Treći kamen od sunca"
 -14.10 Fox Crime -Serija: "Detektiv na Floridi"
 -14.10 Hepi -Serija: "Jelena"
 -14.10 Fox Life -Serija: "Ružna Beti"
 -14.15 Nova -Serija: "Voker, teksaški rendžer"
 -14.20 Universal Channel -Serija: "Voker, teksaški rendžer"
 -14.30 HBO Comedy -Serija: "Treći kamen od sunca"
 -14.30 OBN -Serija: "Ljubav vera nada"
 -14.30 Pink family -Serija: "Drugo lice planine"
 -14.55 HBO Comedy -Serija: "Treći kamen od sunca"
 -15.00 Fox Crime -Serija: "Ubistvo sa pogledom"
 -15.00 B92 -Serija: "Naša mala klinika"
 -15.00 Sci-Fi -Serija: "Zvezdana kapija"
 -15.00 Prva -Serija: "Izgubljena čast"
 -15.00 Avala -Serija: "Mućke"
 -15.00 Pink -Serija: "Mala nevesta"
 -15.05 Fox Life -Serija: "Uvod u anatomiju"
 -15.20 HBO Comedy -Serija: "Treći kamen od sunca"
 -15.20 Universal Channel -Serija: "Monk"
 -15.30 Pink family -Serija: "Klub otpisanih"
 -15.40 AXN -Serija: "Interventna jedinica"
 -15.50 Fox Crime -Serija: "Nečujno"
 -15.55 RTS 1 -Serija: "Srećni ljudi"
 -15.55 OBN -Serija: "Odbačena"
 -16.00 Sci-Fi -Serija: "Eureka"
 -16.00 Fox Life -Serija: "Da draga"
 -16.00 RTS satelit -Serija: "Srećni ljudi"
 -16.00 Pink family -Serija: "Neobične navike"
 -16.10 HRT 1 -Serija: "Ponos Ratkajevih"
 -16.20 Pink -Serija: "Kukavica"
 -16.20 Universal Channel -Serija: "Ubistva u Midsameru"
 -16.30 Studio B -Serija: "Korak napred"
 -16.35 AXN -Serija: "Nezaboravna"
 -16.40 Fox Crime -Serija. "Luter"
 -16.50 Fox Life -Serija: "Rokerka Rita"
 -17.00 Sci-Fi -Serija: "Zvezdana kapija"
 -17.00 Prva -Serija: "Odbačena"
 -17.05 B92 -Serija: "Kao slučajno"
 -17.15 Avala -Serija: "Obični ljudi"
 -17.25 AXN -Serija: "Advokatska praksa"
 -17.30 Fox Crime -Serija: "Pariski forenzičari"
 -17.30 B92 -Serija: "Prijatelji"
 -17.40 Fox Life -Serija: "Grad kuguara"
 -17.55 OBN -Serija: "Ljubav bez granica"
 -18.05 Fox Life -Serija: "Prva petorka"
 -18.10 Nova -Serija: "Kad lišće pada"
 -18.15 AXN -Serija: "Džeg"
 -18.15 HRT 1 -Serija: "Loza"
 -18.20 Universal Channel -Serija: "Dijagnoza ubistvo"
 -18.20 Fox Crime -Serija: "Monk"
 -18.30 Pink family -Serija: "Knjiga o Danijelu"
 -18.30 BN -Serija: "Ruža vjetrova"
 -18.30 Fox Life -Serija: "Vil i Grejs"
 -18.55 Fox Life -Serija: "Uvod u anatomiju"
 -19.00 Pink -Serija: "Mala nevesta"
 -19.05 HBO Comedy -Serija: "Šou Rikija Džervejsa"
 -19.10 Fox Crime -Serija: "Imitator"
 -19.15 AXN -Serija: "Interventna jedinica"
 -19.20 Prva -Serija: "Izgubljena čast"
 -19.20 Universal Channel -Serija: "Monk"
 -19.30 HBO Comedy -Serija: "Dosadno na smrt"
 -19.30 Pink family -Serija: "Akcija"
 -19.50 RTS satelit -Serija: "Srećni ljudi"
 -20.00 HBO Comedy -Serija: "Čistilišđte u predgrađu"
 -20.00 Avala -Serija: "Mućke"
 -20.00 Fox Life -Serija: "Očajne domaćice"
 -20.00 Fox Crime -Serija: "Red i zakon"
 -20.00 Pink family -Serija: "Čista hemija"
 -20.00 OBN -Serija: "Ruža vjetrova"
 -20.05 Nova -Serija: "Strasti Orijenta"
 -20.10 AXN -Serija: "Tim osvetnika"
 -20.10 Vojvodina 1 -Serija: "Frank Riva"
 -20.20 Pink -Serije: "Gospođica"
 -20.20 Universal Channel -Serija: "Kraljevski bolesnici"
 -20.20 Prva -Serija: "Ezel"
 -20.55 Fox Crime -Serija: "Detektiv na Floridi"
 -20.55 Fox Life -Serija: "Jednom davno"
 -20.55 HRT 1 -Serija: "Stipe u gostima"
 -21.00 AXN -Serija: "Merlin"
 -21.00 Studio B -Serija: "Sedam života"
 -21.00 Sci-Fi -Serija: "Zvezdana kapija"
 -21.30 Fox Life -Serija: "Ružna Beti"
 -21.30 Vojvodina 2 -Serija: "Operativci"
 -21.35 OBN -Serija: "Odbačena"
 -21.40 Hepi -Serija: "Agencija"
 -21.55 AXN -Serija: "Mladi vukodlak"
 -22.00 Ultra -Serija: "Leteći cirkus Montija Pajtona"
 -22.15 HBO -Serija: "Bordžije"
 -22.30 Pink family -Serija: "Drugo lice planine"
 -22.30 Hepi -Serija: "Merlous plejs"
 -22.30 Ultra -Serija: "Dr Hu"
 -22.35 Fox Crime -Serija: "Luter"
 -22.35 RTS 1 -Serija: "Srećni ljudi"
 -22.45 AXN -Serija: "Biti čovek"
 -23.00 Avala -Serija: "Udovice"
 -23.00 Fox Life -Serija: "Šapat duhova"
 -23.00 Vojvodina 1 -Serija: "Operativci"
 -23.05 Studio B -Serija: "Korak napred"
 -23.25 Fox Crime -Serija: "Lavirint zločina"
 -23.30 Pink family -Serija: "Klub otpisanih"
 -23.45 HBO Comedy -Serija: "Čistilišđte u predgrađu"
 -23.45 RTS 1 -Serija: "Mesto zločina - Las Vegas"
 -23.50 Fox Life -Serija: "Prva petorka"
 -23.50 AXN -Serija: "Šest stopa pod zemljom"
 -23.55 B92 -Serija: "Uvod u anatomiju"
 -23.55 Vojvodina 1 -Serija: "Frank Riva"
 -00.00 Avala -Serija: "Mućke"
 -00.00 Prva -Serija: "Tračara"
 -00.00 Pink family -Serija: "Neobične navike"
 -00.15 Fox Crime -Serija: "Nečujno"
 -00.20 HRT 1 -Serija: "Seks i grad"
 -00.20 Fox Life -Serija: "Kako sam upoznao vašu majku"
 -00.35 Studio B -Serija: "Sedam života"
 -00.40 RTS 1 -Serija: "Zločinački umovi"
 -00.50 AXN -Serija: "Mladi vukodlak"
 -00.50 Hepi -Serija: "Merlous plejs"
 -01.00 Sci-Fi -Serija: "Zvezdana kapija"
 -01.05 HRT 2 -Serija: "Bitange i princeze"
 -01.15 BN -Serija: "Neko te posmatra"
 -01.20 Universal Channel -Serija: "Medijum"
 -01.25 Nova -Serija. "Zaboravljene duše"
 -01.40 AXN -Serija: "Biti čovek"
 -02.00 Prva -Serija: "Kobra"
 -02.10 Nova -Serija: "Braća"
 -02.30 Pink family -Serija: "Knjiga o Danijelu"
 -02.35 Nova -Serija. "Zaboravljene duše"
 -02.45 Pink -Serija: "Veštičarenje"
 -03.00 Sci-Fi -Serija: "Završnica"
 -03.04 RTS 1 -Serija: "Kamiondžije"
 -03.30 Pink family -Serija: "Akcija"
 -03.30 Pink -Serija: "Veliki dan"
 -04.00 Pink -Serija: "Zlatni sat"
 -04.00 Pink family -Serija: "Čista hemija"
 -04.45 RTS 1 -Serija: "Srećni ljudi"
 -04.46 RTS satelit -Serija: "Srećni ljudi"
 -05.00 Pink -Serija: "Moje srce kuca za Lolu"







 
 TV program - sreda, 8. avgust 2012.
 Filmovi - program posle 12.00





 12.00 1000 Film: "Stela"
 12.20 HBO Comedy Film: "Rango"
 12.40 HBO Film: "Sati"
 13.00 Cinemax Film: "Moja braća"
 13.00 Cinestar Film: "Nepodnošljivi Budu"
 13.00 Pink family Film: "Bekstvo iz Los Anđelesa"
 13.00 Fox Movies Film: "Biografija - Deni de Vito"
 13.15 HRT 1 Film: "Magično putovanje u Afriku"
 13.15 Sinemanija Film: "Gosti iz galaksije"
 13.45 RTS 1 Film: "Priča o igračkama 2"
 14.00 1000 Film: "Mnogo buke ni oko čega"
 14.00 Fox Movies Film: "El Marijači"
 14.30 HBO Film: "Kokova"
 14.35 Cinemax Film: "Pokaži šta znaš - Borba do kraja"
 15.00 Cinestar Film: "Muriel se udaje"
 15.45 HBO Comedy Film: "Draga, smanjio sam decu"
 16.00 Fox Movies Film: "Lice terora"
 16.00 Sinemanija Film: "Moja godina bez seksa"
 16.00 1000 Film: "Oženio sam ubicu"
 16.25 Cinemax Film: "Komšija"
 16.35 HBO Film: "Dadilja Mekfi i veliki prasak"
 17.00 Cinestar Film: "Romulus, moj otac"
 17.00 Pink family Film: "Opsednutost"
 17.20 HBO Comedy Film: "Rango"
 17.30 Fox Movies Film: "Biografija - Sesil B. Demil"
 18.00 1000 Film: "Žrtve rata"
 18.00 Sinemanija Film: "Posle seksa"
 18.10 Cinemax Film: "Špijun zvani Igla"
 18.15 Avala Film: "Lager Niš"
 18.20 HBO Film: "Matursko"
 18.30 Fox Movies Film: "Povratak božićnog anđela"
 19.00 Sci-Fi Film: "Bitka za Los Anđeles"
 19.00 Cinestar Film: "Nevini glasovi"
 20.00 1000 Film: "Deca"
 20.00 Cinemax Film: "Prosperove knjige"
 20.00 Fox Movies Film: "Biografija - Deni de Vito"
 20.00 Sinemanija Film: "Tajanstvena sila"
 20.05 HBO Film: "Iks Men - Prva klasa"
 20.25 HBO Comedy Film: "Neverovatne avanture Adele Blan-Sek"
 21.00 TCM Film: "Poltergeist"
 21.00 Pink family Film: "Kritično stanje"
 21.00 Avala Film: "Gorštak 3"
 21.00 Fox Movies Film: "Divlje strasti"
 21.00 Cinestar Film: "Plen"
 21.10 B92 Film: "Svadbeni pevač"
 21.20 Universal Channel Film: "Supererupcija"
 21.30 Prva Film: "Telohranitelj"
 22.00 1000 Film: "Mod skvod"
 22.00 Sinemanija Film: "Torente"
 22.05 Cinemax Film: "Ratna zona"
 22.10 HBO Comedy Film: "Klub slomljenih srca: Romantična komedija"
 22.15 Nova Film: "Divlja igra 2"
 22.25 HRT 1 Film: "Orlovi pravde"
 22.45 Cinestar Film: "El Lobo: U redovima terorista"
 22.50 TCM Film: "The Split"
 23.00 Fox Movies Film: "Opaka"
 23.00 Sci-Fi Film: "Ledeni potres"
 23.10 OBN Film: "Brza otmica"
 23.15 HBO Film: "Eksperiment"
 23.20 Universal Channel Film: "Uhvati Kartera"
 23.40 Cinemax Film: "Izgubljena mladost"
 00.00 1000 Erotski filmovi
 00.00 Nova Film: "Petak nakon petka"
 00.00 Sinemanija Film: "Komadići straha"
 00.20 TCM Film: "The Last Run"
 00.30 Fox Movies Film: "Smrtonosni identitet"
 00.45 B92 Film: "Musolnijeva kći", 1. deo
 00.50 HBO Film: "Paranormalna aktivnost 2"
 01.00 Cinestar Film: "Tajno društvo"
 01.00 Pink Film: "Evolucija"
 01.00 Sinemanija Film: "Fascinacija greha"
 01.00 Pink family Film: "Meksikanac"
 01.00 Avala Film: "Efekat vampira"
 01.15 Cinemax Film: "Ključni čovek"
 01.25 RTS 1 Film: "Njena tajna"
 01.55 TCM Film: "Ziegfeld Girl"
 02.35 Cinemax Film: "Grad senki"
 03.16 HRT 1 Film: "Magično putovanje u Afriku"
 04.00 1000 Film: "Mod skvod"
 04.05 TCM Film: "Now, Voyager"
 04.30 Avala Film: "Gorštak 3"
 05.00 Pink family Film: "Kritično stanje"

Offline satelit74

  • Veteran
  • *****
  • Posts: 4166
  • Country: rs
  • Activity:
    100%
  • Ugled: 200
Re: Filmovi Serije na TV
« Reply #132 on: Aug 13, 2012, 12:45:16 »
TV program - ponedeljak, 13. avgust 2012.
 Serije-



 06.20 Universal Channel -Serija: "Dijagnoza ubistvo"

 -06.30 Prva -Serija: "Ezel"
 -06.30 Pink family -Serija: "Zlatni sat"
 -07.00 Nova -Serija: "Kad lišće pada"
 -07.20 Universal Channel -Serija: "Voker, teksaški rendžer"
 -07.30 Pink family -Serija: "Klub otpisanih"
 -07.45 Prva -Serija: "Ranjeno srce"
 -08.00 Sci-Fi -Serija: "Bafi, ubica vampira"
 -08.00 Pink family -Serija: "Neobične navike"
 -08.15 Nova -Serija: "Strasti Orijenta"
 -08.20 Universal Channel -Serija: "Urgentni centar"
 -08.50 B92 -Serija: "Dolina sunca"
 -09.00 Sci-Fi -Serija: "Zvezdana kapija"
 -09.00 Prva -Serija: "Odbačena"
 -09.02 HRT 1 -Serija: "Divlji plamen"
 -09.03 RTS satelit -Serija: "Kamiondžije"
 -09.05 RTS 1 -Serija: "Kamiondžije"
 -09.15 BN -Serija: "Neko te posmatra"
 -09.20 Universal Channel -Serija: "Ubistva u Midsameru"
 -10.00 HBO Comedy -Serija: "Dosadno na smrt"
 -10.00 Avala -Serija: "Ljubav u zaleđu"
 -10.15 Pink -Serija: "Moje srce kuca za Lolu"
 -10.25 Nova -Serija: "Voker, teksaški rendžer"
 -10.30 Pink family -Serija: "Oteti"
 -11.00 Sci-Fi -Serija: "Eureka"
 -11.20 HBO -Serija: "Filmovi i zvezde"
 -11.20 Universal Channel -Serija: "Voker, teksaški rendžer"
 -11.30 Pink family -Serija: "Akcija"
 -11.40 Fox Crime -Serija: "Mesto zločina, Pariz"
 -12.00 Sci-Fi -Serija: "Bafi, ubica vampira"
 -12.00 Pink family -Serija: "Čista hemija"
 -12.20 Fox Life -Serija: "Očajne domaćice"
 -12.20 Universal Channel -Serija: "Urgentni centar"
 -12.20 AXN -Serija: "Interventna jedinica"
 -12.30 HRT 1 -Serija: "Moć sudbine"
 -12.30 Fox Crime -Serija: "Pisac i detektiv"
 -12.35 RTS 1 -Serija: "Mesto zločina"
 -12.50 Hepi -Serija: "Beverli Hils"
 -13.00 HRT 2 -Serija: "Darma i Greg"
 -13.00 Sci-Fi -Serija: "Dosije Iks"
 -13.05 Studio B -Serija: "Čistač"
 -13.10 Fox Life -Serija: "Jednom davno"
 -13.15 AXN -Serija: "Tim osvetnika"
 -13.20 Universal Channel -Serija: "Dijagnoza ubistvo"
 -14.00 AXN -Serija: "Andromeda"
 -14.00 Avala -Serija. "Red i zakon"
 -14.00 Prva -Serija: "Tračara"
 -14.05 Nova -Serija: "Voker, teksaški rendžer"
 -14.10 Fox Life -Serija: "Ružna Beti"
 -14.10 Fox Crime -Serija: "Detektiv na Floridi"
 -14.10 Hepi -Serija: "Jelena"
 -14.15 HBO Comedy -Serija: "Treći kamen od sunca"
 -14.20 Universal Channel -Serija: "Voker, teksaški rendžer"
 -14.30 OBN -Serija. "Ljubav. vera, nada"
 -14.30 Pink family -Serija: "Zlatni sat"
 -14.35 HBO Comedy -Serija: "Treći kamen od sunca"
 -14.55 HBO -Serija: "Mildred Pirs"
 -15.00 Avala -Serija: "Mućke"
 -15.00 HBO Comedy -Serija: "Treći kamen od sunca"
 -15.00 Sci-Fi -Serija: "Zvezdana kapija"
 -15.00 Prva -Serija: "Izgubljena čast"
 -15.00 Fox Crime -Serija: "Opasni cimeri"
 -15.05 Fox Life -Serija: "Uvod u anatomiju"
 -15.20 Universal Channel -Serija: "Monk"
 -15.20 HBO Comedy -Serija: "Treći kamen od sunca"
 -15.30 Pink family -Serija: "Klub otpisanih"
 -15.45 AXN -Serija: "Merlin"
 -15.50 Fox Crime -Serija: "Nečujno"
 -15.55 OBN -Serija: "Odbačena"
 -16.00 Sci-Fi -Serija: "Eureka"
 -16.00 Pink family -Serija: "Neobične navike"
 -16.00 Fox Life -Serija: "Da draga"
 -16.00 Prva -Serija: "Ranjeno srce"
 -16.00 RTS satelit -Serija: "Srećni ljudi"
 -16.00 RTS 1 -Serija: "Srećni ljudi"
 -16.10 HRT 1 -Serija: "Ponos Ratkajevih"
 -16.20 Pink -Serija: "Kukavica"
 -16.40 Fox Crime -Serija: "Luter"
 -16.40 AXN -Serija: "Nezaboravna"
 -16.40 Studio B -Serija: "Korak napred"
 -16.50 Fox Life -Serija: "Rokerka Rita"
 -17.00 Sci-Fi -Serija: "Zvezdana kapija"
 -17.00 Prva -Serija: "Odbačena"
 -17.05 B92 -Serija: "Štreberi"
 -17.15 Avala -Serija: "Obični ljudi"
 -17.30 Fox Crime -Serija: "Pariski forenzičari"
 -17.30 B92 -Serija: "Prijatelji"
 -17.30 AXN -Serija: "Advokatska praksa"
 -17.40 Fox Life -Serija: "Grad kuguara"
 -17.55 OBN -Serija: "Ljubav bez granica"
 -18.05 Fox Life -Serija: "Prva petorka"
 -18.10 Nova -Serija: "Kad lišće pada"
 -18.20 Fox Crime -Serija: "Monk"
 -18.20 Universal Channel -Serija: "Dijagnoza ubistvo"
 -18.25 AXN -Serija: "Džeg"
 -18.30 HRT 2 -Serija: "Novi klinci s Beverli Hilsa"
 -18.30 Pink family -Serija: "Oteti"
 -18.30 Fox Life -Serija: "Vil i Grejs"
 -18.30 BN -Serija: "Ruža vjetrova"
 -18.35 HRT 1 -Serija: "Loza"
 -18.55 Fox Life -Serija: "Uvod u anatomiju"
 -19.00 Pink -Serija: "Mala nevesta"
 -19.05 HBO Comedy -Serija: "Šou Rikija Džervejsa"
 -19.10 Fox Crime -Serija: "Imitator"
 -19.15 AXN -Serija: "Interventna jedinica"
 -19.20 Prva -Serija: "Izgubljena čast"
 -19.20 Universal Channel -Serija: "Monk"
 -19.30 HBO Comedy -Serija: "Dosadno na smrt"
 -19.30 Pink family -Serija: "Akcija"
 -20.00 HRT 2 -Serija: "Laži me"
 -20.00 HBO Comedy -Serija: "Čistilište u predgrađu"
 -20.00 Pink family -Serija: "Čista hemija"
 -20.00 Fox Life -Serija: "Očajne domaćice"
 -20.00 Fox Crime -Serija: "Red i zakon"
 -20.00 OBN -Serija: "Ruža vjetrova"
 -20.00 Avala -Serija: "Alo, alo"
 -20.05 RTS satelit -Serija: "Srećni ljudi"
 -20.05 RTS 1 -Serija: "Srećni ljudi"
 -20.05 HBO -Serija: "Redakcija"
 -20.05 Vojvodina 1 -Serija: "Poslednji beg na Balkanu"
 -20.05 Nova -Serija: "Strasti Orijenta"
 -20.10 BN -Serija: "Neko te posmatra"
 -20.10 AXN -Serija: "Tim osvetnika"
 -20.20 Pink -Serija: "Gospođica"
 -20.20 Prva -Serija: "Ezel"
 -20.20 Universal Channel -Serija. "Kraljevski bolesnici"
 -20.55 Fox Crime -Serija: "Kraljevi bekstva"
 -20.55 Fox Life -Serija: "Jednom davno"
 -21.00 AXN -Serija: "Marinci"
 -21.05 RTS 2 -Serija: "Svilena toga"
 -21.30 Fox Life -Serija: "Ružna Beti"
 -21.35 OBN -Serija: "Odbačena"
 -21.40 HRT 1 -Serija. "Stipe u gostima"
 -21.40 Hepi -Serija: "Agencija"
 -21.45 Fox Crime -Serija: "Zločinački umovi"
 -21.55 AXN -Serija: "Kalifornikacija"
 -22.25 HRT 2 -Serija: "Istražitelji"
 -22.30 Hepi -Serija: "Beverli Hils"
 -22.30 Pink family -Serija: "Zlatni sat"
 -22.35 Fox Crime -Serija: "Luter"
 -23.00 Vojvodina 1 -Serija: "Operativci"
 -23.00 Avala -Serija: "Udovice"
 -23.00 Fox Life -Serija: "Šapat duhova"
 -23.00 Sci-Fi -Serija: "Zvezdana kapija"
 -23.05 Studio B -Serija: "Korak napred"
 -23.05 AXN -Serija: "Sestra Hotorn"
 -23.10 Cinemax -Serija: "Treme"
 -23.10 HRT 2 -Serija: "Mućke"
 -23.25 Fox Crime -Serija: "Lavirint zločina"
 -23.30 Prva -Serija: "Tračara"
 -23.30 Pink family -Serija: "Klub otpisanih"
 -23.40 RTS 1 -Serija: "Mesto zločina"
 -23.40 HRT 2 -Serija: "Bitange i princeze"
 -23.50 Fox Life -Serija: "Prva petorka"
 -23.55 AXN -Serija: "Barka"
 -23.55 Vojvodina 1 -Serija: "Poslednji beg na Balkanu"
 -00.00 B92 -Serija. "Uvod u anatomiju"
 -00.00 Pink family -Serija: "Neobične navike"
 -00.00 Avala -Serija: "Alo, alo"
 -00.15 Fox Crime -Serija: "Nečujno"
 -00.15 HRT 2 -Serija: "Šapat duhova"
 -00.20 Fox Life -Serija: "Kako sam upoznao vašu majku"
 -00.30 RTS 1 -Serija: "Zločinački umovi"
 -01.00 Sci-Fi -Serija: "Zvezdana kapija"
 -01.15 BN -Serija: "Neko te posmatra"
 -01.15 AXN -Serija: "Sestra Hotorn"
 -01.20 Universal Channel -Serija: "Medijum"
 -01.30 Prva -Serija: "Kobra"
 -01.50 Nova -Serija: "Zaboravljene duše"
 -02.30 Pink -Serija: "Veštičarenje"
 -02.30 Pink family -Serija: "Oteti"
 -02.35 Nova -Serija: "Braća"
 -02.47 RTS 1 -Serija: "Kamiondžije"
 -03.00 Sci-Fi -Serija: "Završnica"
 -03.30 Pink -Serija: "Veliki dan"
 -03.30 Pink family -Serija: "Akcija"
 -04.00 Pink family -Serija: "Čista hemija"
 -04.20 B92 -Serija. "Uvod u anatomiju"
 -04.46 RTS satelit -Serija: "Srećni ljudi"
 -04.46 RTS 1 -Serija: "Srećni ljudi"








TV program - ponedeljak, 13. avgust 2012.
 Filmovi-



 07.30 Fox Movies -Film: "Širna reka"

 -09.00 Pink family -Film: "U potrazi za Nedođijom"
 -09.00 Cinestar -Film: "Ljubav je relativna stvar"
 -09.10 Fox Movies -Film: "Biografija - Odri Hepbern"
 -09.15 Cinemax -Film: "Tajne i laži"
 -09.50 HBO -Film: "Sinema verite"
 -10.00 Fox Movies -Film: "Prerano rođen"
 -10.00 Prva -Film: "Konačna odluka"
 -10.25 HBO Comedy -Film: "Vini Pu"
 -10.45 Cinestar -Film: "Druidi"
 -11.00 Sinemanija -Film: "Mortadelo i Filemon"
 -11.30 HBO Comedy -Film: "Inspektor Gedžet"
 -11.35 Cinemax -Film: "Komšija"
 -11.39 Fox Movies -Film: "Širna reka"
 -11.45 HBO -Film: "Gubitnici"
 -12.00 1000 -Film: "Žena francuskog poručnika"
 -12.50 HBO Comedy -Film: "Marsu trebaju mame"
 -13.00 Pink family -Film: "Daltoni"
 -13.00 Cinestar -Film: "Terapija"
 -13.15 Sinemanija -Film: "Vreme čuda"
 -13.15 Cinemax -Film: "Brendan i knjiga tajni"
 -13.15 HRT 1 -Film: "Ulična banda Četiri šape"
 -13.19 Fox Movies -Film: "Biografija - Eni Rajs"
 -13.20 RTS 1 -Film: "Srednjoškolski mjuzikl 2"
 -13.20 HBO -Film: "Leri Kraun"
 -13.50 B92 -Film: "Komora"
 -14.00 1000 -Film: "Ejs Ventura"
 -14.13 Fox Movies -Film: "Ja i moji dvojnici"
 -14.35 Cinemax -Film: "Besmrtno putovanje kapetana Drejka"
 -14.45 Cinestar -Film: "Sve njegove žene"
 -15.45 HBO Comedy -Film: "Osloni se na mene"
 -15.50 Hepi -Film: "Pljačka Trećeg rajha"
 -15.55 HBO -Film: "Transformers 3 - Tama Meseca"
 -16.00 1000 -Film: "Prodavac kadilaka"
 -16.00 Sinemanija -Film: "Jedinstveni Liland"
 -16.05 Cinemax -Film: "Klub imperatora"
 -16.12 Fox Movies -Film: "Mojih 200 godina"
 -16.20 Universal Channel -Film: "Božićni anđeo"
 -17.00 Pink family -Film: "U potrazi za Nedođijom"
 -17.00 Cinestar -Film: "Ćorci"
 -17.40 HBO Comedy -Film: "Marsu trebaju mame"
 -17.50 1000 -Film: "Zlatna ribica"
 -17.55 Cinemax -Film: "Ovde"
 -18.00 Sinemanija -Film: "Hladni igrač"
 -18.15 Avala -Film: "Petrijin venac"
 -18.25 HBO -Film: "Bolje sutra"
 -18.26 Fox Movies -Film: "Širna reka"
 -19.00 Cinestar -Film: "Bojnton klub"
 -19.00 Sci-Fi -Film: "Sedam Sinbadovih avantura"
 -20.00 Sinemanija -Film: "Katastrofa"
 -20.00 1000 -Film: "Mrtav čovek hoda"
 -20.00 Cinemax -Film: "Kartagina"
 -20.04 Fox Movies -Film: "Biografija - Eni Rajs"
 -20.25 HBO Comedy -Film: "Desetka"
 -21.00 Sci-Fi -Film: "Faktor kontrole"
 -21.00 HRT 2 -Film: "Ćerka mog šefa"
 -21.00 Cinestar -Film: "Ljubav je relativna stvar"
 -21.00 Pink family -Film: "Matursko veče"
 -21.00 TCM -Film: "Mutiny on the Bounty"
 -21.00 Fox Movies -Film: "Ludi murjaci"
 -21.00 Avala -Film: "Delić sekunde"
 -21.05 HBO -Film: "Rezervni igrači"
 -21.10 B92 -Film: "Smrtonosna vožnja"
 -21.20 Universal Channel -Film: "Paklene ulice"
 -21.30 Vojvodina 2 -Film: "Pravo čudo"
 -21.30 Prva -Film: "Živa bomba"
 -21.35 Cinemax -Film: "Kin"
 -21.55 RTS 2 -Film: "Liban"
 -22.00 1000 -Film: "Do poslednjeg daha"
 -22.00 Sinemanija -Film: "Tango argentino"
 -22.05 Nova -Film: "Razbijač"
 -22.25 HBO Comedy -Film: "Sedam dana slobode"
 -22.35 OBN -Film: "Bejbis"
 -22.40 Fox Movies -Film: "Legenda o Buču i Sandensu"
 -22.50 HBO -Film: "Turnir"
 -23.00 Cinestar -Film: "Viking Erik"
 -23.00 TCM -Film: "Westworld"
 -23.00 Pink -Film: "Šta se zgodi kad se ljubav rodi"
 -23.10 HRT 1 -Film: "Taksista"
 -23.20 Universal Channel -Film: "Supererupcija"
 -00.00 1000 -Erotski film
 -00.00 Sinemanija -Film: "Unutrašnja zver"
 -00.05 Nova -Film: "Spot"
 -00.10 Cinemax -Film: "Krvava nedelja"
 -00.13 Fox Movies -Film: "Čuvar Red Roka"
 -00.25 HBO -Film: "Samo drugarski"
 -00.50 B92 -Film: "Svedočenje jedne majke"
 -00.50 TCM -Film: "Slither"
 -01.00 Pink family -Film: "Svetac"
 -01.00 Sinemanija -Film: "Manija za orgijanjem"
 -01.00 Avala -Film: "Glasnici"
 -01.00 Pink -Film: "Otmica u kući"
 -01.00 Cinestar -Film: "Kad sam bio pevač"
 -01.15 RTS 1 -Film: "Krila ljubavi"
 -02.10 HBO -Film: "Buntovnik"
 -02.10 Cinemax -Film: "Klub Beng-beng"
 -02.40 TCM -Film: "Pick A Star"
 -04.00 1000 -Film: "Do poslednjeg daha"
 -04.15 TCM -Film: "Boom Town"
 -04.30 Avala -Film: "Delić sekunde"
 -05.00 Pink family -Film: "Matursko veče

Offline satelit74

  • Veteran
  • *****
  • Posts: 4166
  • Country: rs
  • Activity:
    100%
  • Ugled: 200
Re: Filmovi Serije na TV
« Reply #133 on: Aug 15, 2012, 03:00:45 »
TV program - sreda, 15. avgust 2012.
 Serije - program posle 13.00






 13.00 Sci-Fi Serija: "Dosije Iks"
 13.00 Avala Serija: "Ljubav u zaleđu"
 13.05 AXN Serija: "Tim osvetnika"
 13.10 Fox Life Serija: "Jednom davno"
 13.20 Universal Channel Serija: "Kraljevski bolesnici"
 13.25 HRT 2 Serija: "Obična klinka"
 13.50 HRT 2 Serija: "Darma i Greg"
 13.55 AXN Serija: "Andromeda"
 14.00 B92 Serija: "Naša mala klinika"
 14.00 HBO Comedy Serija: "Treći kamen od sunca"
 14.00 Avala Serija
 14.00 Prva Serija: "Tračara"
 14.05 Nova Serija: "Voker, teksaški rendžer"
 14.10 Fox Life Serija: "Ružna Beti"
 14.10 Hepi Serija: "Jelena"
 14.10 Fox Crime Serija: "Kraljevi bekstva"
 14.20 Universal Channel Serija: "Voker, teksaški rendžer"
 14.25 HBO Comedy Serija: "Treći kamen od sunca"
 14.30 OBN Serija: "Ljubav vera nada"
 14.30 Pink family Serija: "Zlatni sat"
 14.40 HBO Serija: "Mildred Pirs"
 14.50 HBO Comedy Serija: "Treći kamen od sunca"
 15.00 Prva Serija: "Izgubljena čast"
 15.00 Sci-Fi Serija: "Zvezdana kapija"
 15.00 B92 Serija: "Naša mala klinika"
 15.00 Fox Crime Serija: "Opasni cimeri"
 15.00 Pink Serija: "Mala nevesta"
 15.00 Avala Serija: "Alo, alo"
 15.05 Fox Life Serija: "Uvod u anatomiju"
 15.15 HBO Comedy Serija: "Treći kamen od sunca"
 15.20 Universal Channel Serija: "Monk"
 15.30 Pink family Serija: "Klub otpisanih"
 15.35 AXN Serija: "Merlin"
 15.50 Fox Crime Serija: "Nečujno"
 15.55 OBN Serija: "Odbačena"
 16.00 Fox Life Serija: "Da draga"
 16.00 RTS satelit Serija: "Srećni ljudi"
 16.00 Pink family Serija: "Neobične navike"
 16.00 Prva Serija: "Ranjeno srce"
 16.00 RTS 1 Serija: "Srećni ljudi"
 16.00 Sci-Fi Serija: "Eureka"
 16.15 HRT 1 Serija: "Ponos Ratkajevih"
 16.20 Pink Serija: "Kukavica"
 16.30 AXN Serija: "Nezaboravna"
 16.30 Studio B Serija: "Korak napred"
 16.40 Fox Crime Serija. "Luter"
 16.50 Fox Life Serija: "Rokerka Rita"
 17.00 RTS 2 Serija: "Svilena toga"
 17.00 Sci-Fi Serija: "Zvezdana kapija"
 17.00 Prva Serija: "Odbačena"
 17.05 B92 Serija: "Štreberi"
 17.15 Avala Serija: "Obični ljudi"
 17.20 AXN Serija: "Advokatska praksa"
 17.30 B92 Serija: "Prijatelji"
 17.30 Fox Crime Serija: "Pariski forenzičari"
 17.40 Fox Life Serija: "Grad kuguara"
 17.55 OBN Serija: "Ljubav bez granica"
 18.05 Fox Life Serija: "Prva petorka"
 18.10 Nova Serija: "Kad lišće pada"
 18.15 AXN Serija: "Džeg"
 18.20 Fox Crime Serija: "Monk"
 18.20 Universal Channel Serija: "Dijagnoza ubistvo"
 18.30 BN Serija: "Ruža vjetrova"
 18.30 HRT 1 Serija: "Loza"
 18.30 Pink family Serija: "Oteti"
 18.30 Fox Life Serija: "Vil i Grejs"
 18.40 HRT 2 Serija: "Novi klinci s Beverli Hilsa"
 18.55 Fox Life Serija: "Uvod u anatomiju"
 19.00 Pink Serija: "Mala nevesta"
 19.10 AXN Serija: "Interventna jedinica"
 19.10 HBO Comedy Serija: "Šou Rikija Džervejsa"
 19.10 Fox Crime Serija: "Imitator"
 19.20 Universal Channel Serija: "Monk"
 19.20 Prva Serija: "Izgubljena čast"
 19.30 Pink family Serija: "Spajdermen"
 19.35 HBO Comedy Serija: "Moderna porodica"
 19.50 RTS 1 Serija: "Srećni ljudi"
 19.55 RTS satelit Serija: "Srećni ljudi"
 20.00 Fox Life Serija: "Očajne domaćice"
 20.00 HBO Comedy Serija: "Čistilišđte u predgrađu"
 20.00 Fox Crime Serija: "Red i zakon"
 20.00 OBN Serija: "Ruža vjetrova"
 20.00 Pink family Serija: "Čista hemija"
 20.00 Avala Serija: "Alo, alo"
 20.05 Vojvodina 1 Serija: "Poslednji beg na Balkanu"
 20.05 Nova Serija: "Strasti Orijenta"
 20.10 BN Serija: "Neko te posmatra"
 20.10 AXN Serija: "Tim osvetnika"
 20.20 Universal Channel Serija: "Kraljevski bolesnici"
 20.20 Pink Serije: "Gospođica"
 20.20 Prva Serija: "Ezel"
 20.55 Fox Life Serija: "Jednom davno"
 20.55 Fox Crime Serija: "Kraljevi bekstva"
 21.00 AXN Serija: "Merlin"
 21.00 Studio B Serija: "Sedam života"
 21.00 RTS 2 Serija: "Svilena toga"
 21.00 Sci-Fi Serija: "Zvezdana kapija"
 21.30 Vojvodina 2 Serija: "Operativci"
 21.30 HRT 1 Serija: "Stipe u gostima"
 21.30 Fox Life Serija: "Ružna Beti"
 21.35 OBN Serija: "Odbačena"
 21.40 Hepi Serija: "Agencija"
 21.45 Fox Crime Serija: "Zločinački umovi"
 21.55 AXN Serija: "Mladi vukodlak"
 22.00 Ultra Serija: "Leteći cirkus Montija Pajtona"
 22.30 Hepi Serija: "Beverli Hils"
 22.30 Pink family Serija: "Zlatni sat"
 22.30 Ultra Serija: "Dr Hu"
 22.35 RTS 1 Serija: "Mesto zločina - Las Vegas"
 22.35 Fox Crime Serija: "Čikaški kodeks"
 22.45 AXN Serija: "Biti čovek"
 22.45 HRT 2 Serija: "Istražitelji"
 23.00 Avala Serija: "Udovice"
 23.00 Fox Life Serija: "Šapat duhova"
 23.05 Studio B Serija: "Korak napred"
 23.05 Vojvodina 1 Serija: "Operativci"
 23.25 Fox Crime Serija: "Lavirint zločina"
 23.30 Pink family Serija: "Klub otpisanih"
 23.42 RTS 1 Serija: "Zločinački umovi"
 23.45 HBO Comedy Serija: "Čistilišđte u predgrađu"
 23.50 Fox Life Serija: "Prva petorka"
 23.50 AXN Serija: "Njujorški vatrogasci"
 23.55 HRT 2 Serija: "Mućke"
 23.55 Vojvodina 1 Serija: "Poslednji beg na Balkanu"
 00.00 Avala Serija: "Alo, alo"
 00.00 Pink family Serija: "Neobične navike"
 00.05 B92 Serija: "Uvod u anatomiju"
 00.08 HRT 2 Serija: "Bitange i princeze"
 00.20 Fox Life Serija: "Kako sam upoznao vašu majku"
 00.30 HRT 2 Serija: "Šapat duhova"
 00.35 Studio B Serija: "Sedam života"
 00.50 Hepi Serija: "Agencija"
 00.50 AXN Serija: "Mladi vukodlak"
 01.00 Sci-Fi Serija: "Zvezdana kapija"
 01.00 HRT 1 Serija: "Seks i grad"
 01.15 Prva Serija: "Tračara"
 01.15 BN Serija: "Neko te posmatra"
 01.15 HRT 2 Serija: "Sestra Džeki"
 01.20 Universal Channel Serija: "Medijum"
 01.40 AXN Serija: "Biti čovek"
 01.40 Nova Serija. "Zaboravljene duše"
 02.11 RTS 1 Serija: "Kamiondžije"
 02.25 Nova Serija: "Braća"
 02.30 Pink family Serija: "Oteti"
 02.45 Pink Serija: "Veštičarenje"
 03.00 Sci-Fi Serija: "Završnica"
 03.00 Prva Serija: "Kobra"
 03.05 Nova Serija. "Zaboravljene duše"
 03.30 Pink Serija: "Veliki dan"
 03.30 Pink family Serija: "Spajdermen"
 04.00 Pink family Serija: "Čista hemija"
 04.00 Pink Serija: "Zakon Kenterberijeve"
 04.40 B92 Serija: "Uvod u anatomiju"
 04.46 RTS satelit Serija: "Srećni ljudi"
 04.58 RTS 1 Serija: "Srećni ljudi"
 05.00 Pink Serija: "Moje srce kuca za Lolu"








TV program - sreda, 15. avgust 2012.
 Filmovi - program posle 13.00






 13.00 Pink family Film: "Ubice na autoputu"
 13.10 HBO Film: "Devojka na lošem glasu"
 13.15 Sinemanija Film: "Vlakom prema jugu"
 13.15 Cinestar Film: "Ljubavna gozba"
 13.15 HRT 1 Film: "Marija, majka Isusova"
 13.23 Fox Movies Film: "Biografija - Skarlet Johanson"
 13.35 Cinemax Film: "Vinsent želi na more"
 14.20 Fox Movies Film: "Suvišni prtljag"
 14.30 1000 Film: "Vrata raja"
 15.00 Cinestar Film: "Felicijino putovanje"
 15.10 Cinemax Film: "Otkriće laži"
 15.25 HRT 2 Film: "Marija, majka Isusova"
 15.40 HBO Comedy Film: "Zlatokosa i razbojnik"
 15.45 HBO Film: "Tron: Legat"
 16.00 Sinemanija Film: "Vrana"
 16.09 Fox Movies Film: "Drumski trkači"
 16.20 Universal Channel Film: "Božić u oblacima"
 16.50 Cinemax Film: "Čovek na mesecu"
 17.00 Pink family Film: "Sezona slova"
 17.15 Cinestar Film: "Recite mi ko sam ja"
 17.20 HBO Comedy Film: "Debela mama: Kakav otac, takav sin"
 17.48 Fox Movies Film: "Biografija - Morgan Frimen"
 17.50 HBO Film: "Nepobedivi"
 18.00 Sinemanija Film: "Svjedoci"
 18.00 1000 Film: "Plavi grom"
 18.15 Avala Film: "O pokojniku sve najlepše"
 18.30 Cinemax Film: "Beznačajni Harvi"
 18.37 Fox Movies Film: "Čudna frekvencija"
 19.00 Sci-Fi Film: "Megaajkula protiv Krokosaurusa"
 19.15 Cinestar Film: "Viking Erik"
 20.00 1000 Film: "Nekontrolisana moć"
 20.00 Sinemanija Film: "Neustrašivi"
 20.00 Cinemax Film: "Negde noćas"
 20.05 HBO Film: "Leri Kraun"
 20.07 Fox Movies Film: "Biografija - Skarlet Johanson"
 20.25 HBO Comedy Film: "Sedam dana slobode"
 21.00 Fox Movies Film: "Okrutan i netipičan"
 21.00 Avala Film: "Godina psa"
 21.00 TCM Film: "Pink Floyd - The Wall"
 21.00 Cinestar Film: "Opušteni grad"
 21.00 Pink family Film: "Raskid"
 21.10 B92 Film: "Princ i ja"
 21.20 Universal Channel Film: "Meteorska oluja"
 21.30 Cinemax Film: "Živo meso"
 21.40 HBO Film: "Kraljev govor"
 21.55 RTS 2 Film: "Gradić Pikok"
 22.00 1000 Film: "Crno i belo"
 22.00 Sinemanija Film: "Torente 2"
 22.05 Nova Film: "Priča o Isusovom rođenju"
 22.10 HBO Comedy Film: "Kad vodenjak pukne"
 22.35 TCM Film: "The Fearless Vampire Killers"
 22.45 Fox Movies Film: "Identitet"
 23.00 Sci-Fi Film: "Faktor kontrole"
 23.00 Cinestar Film: "Na vrhu sveta"
 23.00 HRT 1 Film: "Američki grafiti"
 23.00 Prva Film: "Poruka u boci"
 23.10 OBN Film: "Lov na oca"
 23.10 Cinemax Film: "Nerođeni"
 23.20 Universal Channel Film: "Blizanci"
 23.35 HBO Film: "Gensbur - Herojski život"
 23.50 Nova Film: "Voliš li pse?"
 3.45 RTS 1 Film: "Deca na ostrvu s blagom 2"
 00.00 1000 Erotski filmovi
 00.00 Sinemanija Film: "Prave devojke s koledža"
 00.18 Fox Movies Film: "Pravila opsesije"
 00.20 TCM Film: "The Outrage"
 00.26 RTS 1 Film: "Izbacivač"
 00.40 Cinemax Film: "Život je sladak"
 00.55 B92 Film: "Tajanstvena Anastazija 2"
 01.00 Pink Film: "Panišer 2: Ratna zona"
 01.00 Sinemanija Erotski film
 01.00 Cinestar Film: "Tri sahrane Melkijadesa Estrade"
 01.00 Pink family Film
 01.00 Avala Film: "Krimi roman"
 01.50 HBO Film: "Kuća iz snova"
 01.55 TCM Film: "Ziegfeld Girl"
 02.25 Cinemax Film: "Gospodari pakla 3"
 04.00 1000 Film: "Crno i belo"
 04.05 TCM Film: "The Hucksters"
 04.30 Avala Film: "Godina psa"
 05.00 Pink family Film: "Raskid"

Offline satelit74

  • Veteran
  • *****
  • Posts: 4166
  • Country: rs
  • Activity:
    100%
  • Ugled: 200
Re: Filmovi Serije na TV
« Reply #134 on: Aug 16, 2012, 03:51:03 »
TV program - četvrtak, 16. avgust 2012.
 Serije - program posle 14.00






 -14.00 Prva -Serija: "Tračara"
 -14.00 Avala -Serija: "Red i zakon"
 -14.05 Nova -Serija: "Voker, teksaški rendžer"
 -14.05 HBO Comedy -Serija: "Treći kamen od sunca"
 -14.10 Fox Life -Serija: "Ružna Beti"
 -14.10 Fox Crime -Serija: "Kraljevi bekstva"
 -14.10 Hepi -Serija: "Jelena"
 -14.20 Universal Channel -Serija: "Voker, teksaški rendžer"
 -14.30 Pink family -Serija: "Zlatni sat"
 -14.30 OBN -Serija: "Ljubav, vera, nada"
 -14.30 HBO Comedy -Serija: "Treći kamen od sunca"
 -14.50 HBO Comedy -Serija: "Treći kamen od sunca"
 -15.00 Fox Crime -Serija: "Opasni cimeri"
 -15.00 Sci-Fi -Serija: "Zvezdana kapija"
 -15.00 Pink -Serija: "Mala nevesta"
 -15.00 Prva -Serija: "Izgubljena čast"
 -15.00 Avala -Serija: "Alo, alo"
 -15.05 Fox Life -Serija: "Uvod u anatomiju"
 -15.20 Universal Channel -Serija: "Monk"
 -15.30 Pink family -Serija: "Kalifornikacija"
 -15.35 AXN -Serija: "Merlin"
 -15.40 HBO -Serija: "Mildred Pirs"
 -15.50 Fox Crime -Serija: "Nečujno"
 -15.55 OBN -Serija: "Odbačena"
 -16.00 RTS 1 -Serija: "Srećni ljudi"
 -16.00 Fox Life -Serija: "Da draga"
 -16.00 Pink family -Serija: "Neobične navike"
 -16.00 Sci-Fi -Serija: "Eureka"
 -16.00 Prva -Serija: "Ranjeno srce"
 -16.15 HRT 1 -Serija: "Ponos Ratkajevih"
 -16.20 Pink -Serija: "Kukavica"
 -16.30 Studio B -Serija: "Korak napred"
 -16.30 AXN -Serija: "Nezaboravna"
 -16.40 Fox Crime -Serija: "Čikaški kodeks"
 -16.50 Fox Life -Serija: "Rokerka Rita"
 -17.00 Sci-Fi -Serija: "Zvezdana kapija"
 -17.00 Prva -Serija: "Odbačena"
 -17.05 B92 -Serija: "Štreberi"
 -17.15 Avala -Serija: "Obični ljudi"
 -17.20 AXN -Serija: "Advokatska praksa"
 -17.25 RTS 2 -Serija: "Svilena toga"
 -17.30 Fox Crime -Serija: "Pariski forenzičari"
 -17.30 B92 -Serija: "Prijatelji"
 -17.30 Pink -Serija: "Male tajne"
 -17.40 Fox Life -Serija: "Grad kuguara"
 -17.48 HRT 2 -Serija: "Sudijino novo odelo"
 -17.55 OBN -Serija: "Ljubav bez granica"
 -18.05 S -Serija: "Sen Trope"
 -18.05 Fox Life -Serija: "Prva petorka"
 -18.10 Nova -Serija: "Kad lišće pada"
 -18.15 AXN -Serija: "Džeg"
 -18.20 Fox Crime -Serija: "Monk"
 -18.20 Universal Channel -Serija: "Dijagnoza ubistvo"
 -18.30 Pink family -Serija: "Oteti"
 -18.30 Fox Life -Serija: "Vil i Grejs"
 -18.30 BN -Serija: "Ruža vjetrova"
 -18.31 HRT 2 -Serija: "Novi klinci s Beverli Hilsa"
 -18.35 HRT 1 -Serija: "Loza"
 -18.55 Fox Life -Serija: "Uvod u anatomiju"
 -18.55 Vojvodina 1 -Serija: "Komšiluk"
 -19.00 Pink -Serija: "Mala nevesta"
 -19.10 HBO Comedy -Serija: "Šou Rikija Džervejsa"
 -19.10 AXN -Serija: "Interventna jedinica"
 -19.10 Fox Crime -Serija: "Dojlova republika"
 -19.20 Universal Channel -Serija: "Monk"
 -19.20 Prva -Serija. "Izgubljena čast"
 -19.30 Pink family -Serija: "Spajdermen"
 -19.55 HBO Comedy -Serija: "Moderna porodica"
 -20.00 Fox Life -Serija: "Očajne domaćice"
 -20.00 Pink family -Serija: "Čista hemija"
 -20.00 Fox Crime -Serija: "Red i zakon"
 -20.00 AXN -Serija: "Tim osvetnika"
 -20.00 HBO Comedy -Serija: "Glumci na žurci"
 -20.00 Avala -Serija: "Alo, alo"
 -20.00 OBN -Serija: "Ruža vjetrova"
 -20.00 Cinemax -Serija: "Treme"
 -20.05 RTS 1 -Serija: "Srećni ljudi"
 -20.05 S -Serija: "Rebelde"
 -20.05 Nova -Serija: "Strasti Orijenta"
 -20.05 RTS satelit -Serija: "Srećni ljudi"
 -20.10 BN -Serija: "Neko te posmatra"
 -20.10 Vojvodina 1 -Serija: "Poslednji beg na Balkanu"
 -20.15 HRT 2 -Serija: "Laži me"
 -20.20 Pink -Serija: "Gospođica"
 -20.20 Prva -Serija: "Ezel"
 -20.20 Universal Channel -Serija: "Kraljevski bolesnici"
 -20.55 Fox Life -Serija: "Jednom davno"
 -20.55 Fox Crime -Serija: "Kraljevi bekstva"
 -21.00 AXN -Serija: "Profilisanje"
 -21.00 RTS 2 -Serija: "Svilena toga"
 -21.00 Studio B -Serija: "Sedam života"
 -21.18 HRT 1 -Serija: "Stipe u gostima"
 -21.30 Vojvodina 2 -Serija: "Operativci"
 -21.30 OBN -Serija: "Odbačena"
 -21.30 Fox Life -Serija: "Ružna Beti"
 -21.40 Hepi -Serija: "Agencija"
 -21.45 Fox Crime -Serija: "Zločinački umovi"
 -21.45 HBO -Serija: "Kamelot"
 -22.00 AXN -Serija. "Zločinački umovi"
 -22.30 Pink family -Serija: "Zlatni sat"
 -22.30 Hepi -Serija: "Beverli Hils"
 -22.35 Fox Crime -Serija: "Čikaški kodeks"
 -22.45 HRT 2 -Serija: "Istražitelji"
 -22.48 RTS 1 -Serija: "Mesto zločina"
 -22.50 AXN -Serija: "Givensova pravda"
 -23.00 Fox Life -Serija: "Šapat duhova"
 -23.00 Avala -Serija: "Udovica"
 -23.00 Vojvodina 1 -Serija: "Operativci"
 -23.20 Studio B -Serija: "Korak napred"
 -23.25 Fox Crime -Serija: "Zločin"
 -23.30 Pink family -Serija: "Kalifornikacija"
 -23.30 HRT 2 -Serija: "Mućke"
 -23.30 Prva -Serija: "Tračara"
 -23.40 HBO Comedy -Serija: "Glumci na žurci"
 -23.40 AXN -Serija: "Njujorški vatrogasci"
 -23.45 Ultra -Serija: "Doktor Hu"
 -23.50 Fox Life -Serija: "Prva petorka"
 -23.50 Vojvodina 1 -Serija: "Poslednji beg na Balkanu"
 -23.55 B92 -Serija: "Uvod u anatomiju"
 -23.58 RTS 1 -Serija: "Zločinački umovi"
 -00.00 Avala -Serija: "Alo, alo"
 -00.00 Pink family -Serija: "Neobične navike"
 -00.00 HRT 2 -Serija: "Bitange i princeze"
 -00.15 Fox Crime -Serija: "Nečujno"
 -00.20 Fox Life -Serija: "Kako sam upoznao vašu majku"
 -00.25 HRT 1 -Serija: "Seks i grad"
 -00.30 HRT 2 -Serija. "Šapat duhova"
 -00.35 Studio B -Serija: "Sedam života"
 -00.50 Hepi -Serija: "Agencija"
 -00.54 HRT 1 -Serija: "Istražitelji"
 -01.00 Sci-Fi -Serija: "Zvezdana kapija"
 -01.15 BN -Serija: "Neko te posmatra"
 -01.30 Prva -Serija: "Kobra"
 -01.40 Universal Channel -Serija: "Medijum"
 -01.46 HRT 2 -Serija: "Sestra Džeki"
 -02.03 RTS 1 -Serija: "Kamiondžije"
 -02.05 Nova -Serija: "Odbrojavanje"
 -02.13 HRT 2 -Serija: "Doktor Haus"
 -02.30 Pink family -Serija: "Oteti"
 -02.45 Pink -Serija: "Veštičarenje"
 -03.20 Nova -Serija: "Glupost nije zapreka"
 -03.30 Pink -Serija: "Veliki dan"
 -03.30 Pink family -Serija: "Spajdermen"
 -03.50 Hepi -Serija: "Jelena"
 -04.00 Pink -Serija: "Zakon Kenterberijeve"
 -04.00 Pink family -Serija: "Čista hemija"
 -04.20 B92 -Serija: "Uvod u anatomiju"
 -04.55 RTS satelit -Serija: "Srećni ljudi"
 -04.55 RTS 1 -Serija: "Srećni ljudi"
 -05.00 Pink -Serija: "Moje srce kuca za Lolu"









TV program - četvrtak, 16. avgust 2012.
 Filmovi - program posle 14.00





 -14.00 B92 -Film: "Princ i ja"
 -14.10 HBO -Film: "Gregov dnevnik"
 -14.22 Fox Movies -Film: "Okrutan i netipičan"
 -14.40 Cinemax -Film: "Mek zvani Nož"
 -14.50 1000 -Film: "Mladi revolveraši 2"
 -15.00 Cinestar -Film: "Kul"
 -15.15 HBO Comedy -Film: "Prava ljubav"
 -16.00 Sinemanija -Film: "Maršal"
 -16.05 Fox Movies -Film: "Identitet"
 -16.20 Universal Channel -Film: "Božićna pošta"
 -16.30 1000 -Film: "Dani slave"
 -16.40 Cinemax -Film: "Razvedeni"
 -16.50 HBO -Film: "Nova faca"
 -17.00 Pink family -Film: "Terminator"
 -17.15 Cinestar -Film: "Ljubav u velikom gradu"
 -17.25 HBO Comedy -Film: "Rango"
 -17.38 Fox Movies -Film: "Biografija - Skarlet Johanson"
 -18.00 Sinemanija -Film: "Torente 2"
 -18.15 HBO -Film: "Dizanje"
 -18.15 Avala -Film: "Orkestar jedne mladosti"
 -18.20 Cinemax -Film: "Matorci"
 -18.30 1000 -Film: "Otkucaji srca"
 -18.32 Fox Movies -Film: "Sportska rubrika"
 -19.00 Sci-Fi -Film: "Trougao"
 -19.15 Cinestar -Film: "Gospođica"
 -20.00 Sinemanija -Film: "Vrednija od rubina"
 -20.05 Fox Movies -Film: "Biografija - Kejt Blanšet"
 -20.05 Hepi -Film: "Špadijer, jedan život"
 -20.05 HBO -Film: "Moja ljubavna pesma"
 -20.10 1000 -Film: "Vrelina tela"
 -20.30 HBO Comedy -Film: "Do sudnjeg dana - Neka bude carstvo tvoje"
 -20.58 RTS 1 -Film: "Škola za bitange"
 -21.00 Cinestar -Film: "Ljubavni jadi"
 -21.00 Pink family -Film: "Fantom"
 -21.00 Avala -Film: "Dani grmljavine"
 -21.00 TCM -Film: "Clash Of The Titans"
 -21.00 Fox Movies -Film: "Tanka linija smrti"
 -21.00 Sci-Fi -Film: "Tornado"
 -21.00 HRT 2 -Film: "Pikantne holivudske priče"
 -21.00 Cinemax -Film: "Ključni čovek"
 -21.10 B92 -Film: "Smoki i Bandit 2"
 -21.20 Universal Channel -Film: "Ludilo"
 -21.30 Prva -Film: "Vrste"
 -22.00 Sinemanija -Film: "Bakino čedo"
 -22.00 1000 -Film: "Egzorcizam Emili Rouz"
 -22.05 Nova -Film: "Željna slobode"
 -22.05 HBO Comedy -Film: "Stvoreni jedno za drugo"
 -22.20 Cinemax -Film: "Opasan provod"
 -22.35 OBN -Film: "Bazen"
 -22.45 HRT 1 -Film: "Nebeski dani"
 -22.45 Cinestar -Film: "Devet života"
 -22.55 TCM -Film: "Wild Rovers"
 -22.58 Fox Movies -Film: "Granica straha"
 -23.45 Cinemax -Film: "Razonoda"
 -23.50 Universal Channel -Film: "Đavolova ljubavnica"
 -00.00 1000 -Erotski filmovi
 -00.00 HBO -Film: "Posrednici"
 -00.00 Sinemanija -Erotski film
 -00.25 Nova -Film: "Sablasna močvara"
 -00.34 Fox Movies -Film: "Sudnji dan: Priča o Džonu Listu"
 -00.40 RTS 1 -Film: "Dobre komšije"
 -00.45 B92 -Film: "Šumski ratnik"
 -01.00 Cinestar -Film: "Skejteri"
 -01.00 Pink family -Film: "Savršeni stranac"
 -01.00 Avala -Film: "Devojka iz fabrike"
 -01.00 Pink -Film: "Devojka iz susedstva"
 -01.00 Sinemanija -Film: "Virtualno zavođenje"
 -01.05 TCM -Film: "Brainstorm"
 -01.30 Cinemax -Film: "Slepi teror"
 -01.50 HBO -Film: "Živ zakopan"
 -02.45 TCM -Film: "Across The Wide Missouri"
 -04.00 1000 -Film: "Egzorcizam Emili Rouz"
 -04.05 TCM -Film: "Little Women"
 -04.30 Avala -Film: "Dani grmljavine"
 -05.00 Pink family -Film: "Fantom"

Offline satelit74

  • Veteran
  • *****
  • Posts: 4166
  • Country: rs
  • Activity:
    100%
  • Ugled: 200
Re: Filmovi Serije na TV
« Reply #135 on: Aug 17, 2012, 01:36:53 »
TV program - petak, 17. avgust 2012.
 Serije - program posle 12.00






 -12.00 Sci-Fi -Serija: "Bafi, ubica vampira"

 -12.00 Pink family -Serija: "Čista hemija"
 -12.10 AXN -Serija: "Interventna jedinica"
 -12.20 Universal Channel -Serija: "Urgentni centar"
 -12.20 Fox Life -Serija: "Očajne domaćice"
 -12.30 HRT 1 -Serija: "Moć sudbine"
 -12.30 Fox Crime -Serija: "Frikovi"
 -12.30 RTS 1 -Serija: "Mesto zločina"
 -12.35 HBO -Serija: "Redakcija"
 -12.50 Hepi -Serija: "Beverli Hils"
 -12.55 HRT 2 -Serija: "Darma i Greg"
 -12.55 OBN -Serija: "Princ iz Bel Era"
 -13.00 Avala -Serija: "Ljubav u zaleđu"
 -13.05 AXN -Serija: "Tim osvetnika"
 -13.20 Universal Channel -Serija: "Kraljevski bolesnici"
 -13.20 Fox Life -Serija: "Jednom davno"
 -13.55 AXN -Serija: "Andromeda"
 -14.00 B92 -Serija: "Naša mala klinika"
 -14.00 Avala -Serija: "Red i zakon"
 -14.00 HBO Comedy -Serija: "Treći kamen od sunca"
 -14.00 Prva -Serija: "Tračara"
 -14.00 Nova -Serija: "Voker, teksaški rendžer"
 -14.10 Fox Life -Serija: "Ružna Beti"
 -14.10 Fox Crime -Serija: "Detektiv na Floridi"
 -14.10 Hepi -Serija: "Jelena"
 -14.20 HBO Comedy -Serija: "Treći kamen od sunca"
 -14.20 Universal Channel -Serija: "Voker, teksaški rendžer"
 -14.30 OBN -Serija: "Ljubav, vera, nada"
 -14.30 Pink family -Serija: "Zakon Kenterberijeve"
 -14.45 HBO Comedy -Serija: "Treći kamen od sunca"
 -14.55 HBO -Serija: "Mildred Pirs"
 -15.00 Fox Crime -Serija: "Opasni cimeri"
 -15.00 Sci-Fi -Serija: "Zvezdana kapija"
 -15.00 Pink -Serija: "Mala nevesta"
 -15.00 Prva -Serija: "Izgubljena čast"
 -15.00 Avala -Serija: "Alo, alo"
 -15.05 Fox Life -Serija: "Uvod u anatomiju"
 -15.20 Universal Channel -Serija: "Monk"
 -15.30 Pink family -Serija: "Kalifornikacija"
 -15.35 AXN -Serija: "Merlin"
 -15.50 Fox Crime -Serija: "Nečujno"
 -16.00 Prva -Serija: "Ranjeno srce"
 -16.00 RTS satelit -Serija: "Srećni ljudi"
 -16.00 Pink family -Serija: "Neobične navike"
 -16.00 Fox Life -Serija: "Da draga"
 -16.00 RTS 1 -Serija: "Srećni ljudi"
 -16.00 Sci-Fi -Serija: "Eureka"
 -16.13 HRT 1 -Serija: "Ponos Ratkajevih"
 -16.20 Pink -Serija: "Kukavica"
 -16.30 Studio B -Serija: "Korak napred"
 -16.30 AXN -Serija: "Nezaboravna"
 -16.40 Fox Crime -Serija: "Luter"
 -16.50 Fox Life -Serija: "Rokerka Rita"
 -16.54 RTS 2 -Serija: "Svilena toga"
 -17.00 Sci-Fi -Serija: "Zvezdana kapija"
 -17.00 Prva -Serija: "Odbačena"
 -17.05 B92 -Serija: "Štreberi"
 -17.15 Avala -Serija: "Obični ljudi"
 -17.20 AXN -Serija: "Advokatska praksa"
 -17.30 Pink -Serija: "Male tajne"
 -17.30 Fox Crime -Serija: "Pariski forenzičari"
 -17.30 B92 -Serija: "Prijatelji"
 -17.40 HBO -Serija: "Filmovi i zvezde"
 -17.40 Fox Life -Serija: "Grad kuguara"
 -17.55 OBN -Serija: "Ljubav bez granica"
 -18.05 Fox Life -Serija: "Prva petorka"
 -18.10 Nova -Serija: "Kad lišće pada"
 -18.15 HRT 1 -Serija: "Loza"
 -18.15 AXN -Serija: "Džeg"
 -18.20 Universal Channel -Serija: "Dijagnoza ubistvo"
 -18.20 Fox Crime -Serija: "Monk"
 -18.30 BN -Serija: "Ruža vjetrova"
 -18.30 HRT 2 -Serija: "Novi klinci s Beverli Hilsa"
 -18.30 Pink family -Serija: "Oteti"
 -18.30 Fox Life -Serija: "Vil i Grejs"
 -18.55 Fox Life -Serija: "Uvod u anatomiju"
 -18.55 Vojvodina 1 -Serija: "Komšiluk"
 -19.00 Sci-Fi -Serija: "Eureka"
 -19.00 Pink -Serija: "Mala nevesta"
 -19.10 Fox Crime -Serija: "Imitator"
 -19.10 AXN -Serija: "Interventna jedinica"
 -19.10 HBO Comedy -Serija: "Bernard"
 -19.20 Prva -Serija: "Izgubljena čast"
 -19.20 Universal Channel -Serija: "Monk"
 -19.35 HBO Comedy -Serija: "Moderna porodica"
 -20.00 Fox Crime -Serija: "Red i zakon"
 -20.00 Avala -Serija: "Alo, alo"
 -20.00 HBO Comedy -Serija: "Obdaren"
 -20.00 Fox Life -Serija: "Očajne domaćice"
 -20.00 OBN -Serija: "Ruža vjetrova"
 -20.00 Pink family -Serija: "Čista hemija"
 -20.05 RTS 1 -Serija: "Srećni ljudi"
 -20.05 HBO -Serija: "Čarobni grad"
 -20.05 Vojvodina 1 -Serija: "Poslednji beg na Balkanu"
 -20.05 RTS satelit -Serija: "Srećni ljudi"
 -20.05 Nova -Serija: "Strasti Orijenta"
 -20.05 AXN -Serija: "Tim osvetnika"
 -20.10 BN -Serija: "Neko te posmatra"
 -20.20 Pink -Serija: "Gospođica"
 -20.20 Prva -Serija: "Ezel"
 -20.55 Fox Crime -Serija: "Kraljevi bekstva"
 -20.55 Fox Life -Serija: "Jednom davno"
 -21.00 HBO -Serija: "Redakcija"
 -21.00 Studio B -Serija: "Sedam života"
 -21.00 RTS 2 -Serija: "Svilena toga"
 -21.07 HRT 1 -Serija: "Stipe u gostima"
 -21.30 Fox Life -Serija: "Ružna Beti"
 -21.45 Fox Crime -Serija: "Zločinački umovi"
 -22.00 HBO -Serija: "Uzvratni udarac"
 -22.05 HRT 2 -Serija: "Istražitelji"
 -22.20 Universal Channel -Serija: "Red i zakon"
 -22.30 Pink family -Serija: "Zakon Kenterberijeve"
 -22.35 Fox Crime -Serija: "Luter"
 -22.50 HRT 2 -Serija: "Mućke"
 -22.58 RTS 1 -Serija: "Mesto zločina"
 -23.00 Sci-Fi -Serija: "Činjenice i laži"
 -23.00 Avala -Serija: "Udovice"
 -23.00 Fox Life -Serija: "Šapat duhova"
 -23.05 AXN -Serija: "Profilisanje"
 -23.20 Universal Channel -Serija: "Havaji 5-0"
 -23.20 HRT 2 -Serija: "Bitange i princeze"
 -23.25 Fox Crime -Serija: "Lavirint"
 -23.30 Pink family -Serija: "Kalifornikacija"
 -23.30 Prva -Serija: "Tračara"
 -23.35 Studio B -Serija: "Korak napred"
 -23.45 Vojvodina 1 -Serija: "Poslednji beg na Balkanu"
 -23.50 Fox Life -Serija: "Prva petorka"
 -23.55 HRT 2 -Serija: "Inspektor Montalbano"
 -00.00 Sci-Fi -Serija: "Lovci na duhove"
 -00.00 Pink family -Serija: "Kašmirska mafija"
 -00.05 B92 -Serija: "Uvod u anatomiju"
 -00.05 AXN -Serija: "Njujorški vatrogasci"
 -00.08 RTS 1 -Serija: "Zločinački umovi"
 -00.15 Fox Crime -Serija: "Nečujno"
 -00.20 Universal Channel -Serija: "Braća i sestre"
 -00.20 Fox Life -Serija: "Kako sam upoznao vašu majku"
 -00.30 HRT 1 -Serija: "Seks i grad"
 -01.00 Sci-Fi -Serija: "Zvezdana kapija"
 -01.00 Avala -Serija: "Alo, alo"
 -01.05 Studio B -Serija: "Sedam života"
 -01.15 BN -Serija: "Neko te posmatra"
 -01.30 Prva -Serija: "Kobra"
 -01.35 HRT 2 -Serija: "Sestra Džeki"
 -01.50 Universal Channel -Serija: "Medijum"
 -02.30 Pink family -Serija: "Oteti"
 -02.45 Pink -Serija: "Veštičarenje"
 -02.54 RTS 1 -Serija: "Kamiondžije"
 -03.00 Sci-Fi -Serija: "Završnica"
 -03.30 Pink -Serija: "Veliki dan"
 -03.50 Hepi -Serija: "Jelena"
 -04.00 Pink -Serija: "Zakon Kenterberijeve"
 -04.00 Pink family -Serija: "Čista hemija"
 -04.35 B92 -Serija: "Uvod u anatomiju"
 -04.48 RTS 1 -Serija: "Srećni ljudi"
 -04.52 RTS satelit -Serija: "Srećni ljudi"








TV program - petak, 17. avgust 2012.
 Filmovi - program posle 12.00




 12.00 1000 Film: "Otkucaji srca"
 12.15 HBO Comedy Film: "Neverovatne avanture Adele Blan-Sek"
 13.00 Cinestar Film: "Gospođica"
 13.00 Fox Movies Film: "Biografija - Ejmi Vajnhaus"
 13.00 Pink family Film: "Fantom"
 13.00 Sci-Fi Film: "Megaajkula protiv Krokosaurusa"
 13.10 Cinemax Film: "Šest priča iz Pariza"
 13.15 Sinemanija Film: "Ljubavno gnezdo"
 13.15 HRT 1 Film: "Svetionik na crnim vodama"
 13.35 HBO Film: "Legija izuzetnih plesača"
 13.45 RTS 1 Film: "Trapavi heroj"
 14.00 Fox Movies Film: "Tanka linija smrti"
 14.00 1000 Film: "Ne bez moje ćerke"
 14.45 Cinemax Film: "Papirne ptice"
 15.00 Cinestar Film: "Do dna"
 15.10 HBO Comedy Film: "Artur"
 16.00 1000 Film: "Divlja vožnja"
 16.00 Sinemanija Film: "Vrednije od rubina"
 16.00 Fox Movies Film: "Džejnina kuća"
 16.15 HBO Film: "Štrajk na Božić"
 16.20 Universal Channel Film: "Božić u velikom stilu"
 16.45 Cinestar Film: "Bubanj života"
 16.45 Cinemax Film: "Nevolje sa Blisom"
 17.00 Pink family Film: "Savršeni stranac"
 17.25 HBO Comedy Film: "Neverovatne avanture Adele Blan-Sek"
 17.30 Fox Movies Film: "Biografija - Kejt Blanšet"
 18.00 1000 Film: "Očajnički tražeći Suzan"
 18.00 Sinemanija Film: "Bakino čedo"
 18.05 HBO Film: "Voda za slonove"
 18.15 Avala Film: "Čuvar plaže u zimskom periodu"
 18.20 Cinemax Film: "Ptica iz vedra neba"
 18.30 Fox Movies Film: "Tri slepa miša"
 19.00 Cinestar Film: "Čiča miča (ne)srećna je priča", animirani film
 20.00 Cinemax Film: "Njuškalo"
 20.00 1000 Film: "Bez srca"
 20.00 Fox Movies Film: "Biografija - Ejmi Vajnhaus"
 20.00 Sinemanija Film: "Proročanstvo sudnjeg dana"
 20.05 Hepi Film: "Samit"
 20.20 Universal Channel Film: "Roditelji i deca"
 20.30 HBO Comedy Film: "Komplikovano je"
 20.59 RTS 1 Film: "Totalni opoziv"
 21.00 AXN Film: "Buđenja"
 21.00 Avala Film: "Lovac na zmajeve"
 21.00 Fox Movies Film: "Čuvajući Tesu"
 21.00 OBN Film: "Američka pita"
 21.00 BN Film
 21.00 Sci-Fi Film: "Dimokrok protiv Supergatora"
 21.00 TCM Film: "The Fixer"
 21.00 Cinestar Film: "Izabranica tame"
 21.00 Pink family Film: "Babaroga"
 21.00 B92 Film: "Enigma"
 21.30 Prva Film: "Gas do daske"
 21.40 Nova Film: "Panišer"
 22.00 Sinemanija Film: "Čokolada"
 22.00 1000 Film: "Mizeri"
 22.15 Cinemax Film: "Poljubac leptira"
 22.25 HBO Comedy Film: "Inkognito"
 22.35 HRT 1 Film: "Meš"
 23.00 Cinestar Film: "Padine Mulholanda"
 23.00 Fox Movies Film: "Maćeha"
 23.10 TCM Film: "The Color Purple"
 23.30 HBO Film: "Advokat iz Linkolna"
 23.45 Cinemax Film: "Mučeni"
 00.00 1000 Erotski filmovi
 00.00 Nova Film: "Zatvorski okovi"
 00.00 Fox Movies Film: "Pravila opsesije"
 00.00 Sinemanija Film: "Virtualno zavođenje"
 00.30 Fox Movies Film: "Očajničko putovanje: Priča Alison Vilkoks"
 00.51 RTS 1 Film: "Sajlent Hil"
 00.55 B92 Film: "Voz smrti"
 01.00 Cinestar Film: "Nepodnošljivi Boudu"
 01.00 Pink family Film: "Taksista"
 01.00 Sinemanija Film: "Voajer"
 01.00 Pink Film: "Nevaljali Deda Mraz"
 01.02 HRT 1 Film: "Opasna pretnja"
 01.10 Cinemax Film: "Porodično stablo"
 01.40 TCM Film: "'Home From The Hill"
 02.00 Avala Film: "Kako vam drago"
 02.05 Nova Film: "Željna slobode"
 02.40 TCM Film: "Seven Women"
 04.00 1000 Film: "Mizeri"
 04.05 TCM Film: "Kings Of The Round Table"
 04.30 Avala Film: "Lovac na zmajeve"
 05.00 Pink family Film: "Babaroga"

Offline satelit74

  • Veteran
  • *****
  • Posts: 4166
  • Country: rs
  • Activity:
    100%
  • Ugled: 200
Re: Filmovi Serije na TV
« Reply #136 on: Aug 18, 2012, 02:33:03 »
TV program - subota, 18. avgust 2012.
 Serije - program posle 12.00








 12.00 Pink family Serija: "Opasna igra"
 12.30 HRT 1 Serija: "Moć sudbine"
 12.30 Prva Serija: "Ezel"
 12.30 Fox Life Serija: "Ružna Beti", pet epizoda
 13.00 Universal Channel Serija: "Monk", pet epizoda
 13.00 AXN Serija: "Interventna jedinica"
 13.00 B92 Serija: "Štreberi"
 14.10 Fox Crime Serija: "Nečujno"
 14.30 Prva Serija: "Izgubljena čast"
 14.30 Pink family Serija: "Zakon Kenterberijeve"
 14.30 B92 Serija: "Internat"
 14.50 AXN Serija: "Advokatska praksa"
 15.00 Fox Crime Serija. "Milosrdna Grejs"
 15.15 OBN Serija: "Odbačena"
 15.30 Pink family Serija: "Kalifornikacija"
 16.00 Pink family Serija: "Kašmirska mafija"
 16.00 Avala Serija: "Obični ljudi"
 16.03 RTS 1 Serija: "Lud, zbunjen, normalan"
 16.35 AXN Serija: "Marinci"
 17.00 Hepi Serija: "Jelena"
 17.10 Nova Serija: "Periferija siti"
 17.30 Fox Crime Serija: "Frikovi"
 17.30 Pink Serija: "Mala nevesta"
 18.30 Pink family Serija: "Oteti"
 19.00 Universal Channel Serija: "Red i zakon"
 19.00 Sci-Fi Serija: "Lovci na duhove"
 19.00 Fox Life Serija: "Dveri"
 19.10 Fox Crime Serija: "Nečujno"
 19.15 Prva Serija: "Izgubljena čast"
 19.30 Pink family Serija: "Spajdermen"
 19.50 Fox Life Serija: "Ali Mekbil"
 20.00 Avala Serija: "Mućke"
 20.00 Universal Channel Serija: "Havaji 5-0"
 20.00 Pink family Serija: "Opasna igra"
 20.00 Sci-Fi Serija: "Činjenice i laži"
 20.00 Fox Crime Serija: "Detektiv na Floridi", pet epizoda
 20.00 HRT 2 Serija: "Mućke"
 20.05 AXN Serija: "Interventna jedinica"
 20.05 Vojvodina 1 Serija: "Poslednji beg na Balkanu"
 20.20 Prva Serija: "Ezel"
 20.25 BN Serija: "Nijesmo mi od juče"
 21.00 AXN Serija: "Profilisanje"
 21.00 Studio B Serija: "Gimnazijalci"
 21.05 HRT 2 Serija: "Bitange i princeze"
 22.00 AXN Serija: "Nestali"
 22.00 HBO Comedy Serija: "Korov"
 22.25 HBO Comedy Serija: "Korov"
 22.30 Pink family Serija: "Zakon Kenterberijeve"
 22.35 Fox Crime Serija: "Kraljevi bekstva"
 22.45 HRT 2 Serija: "Tajna služba"
 22.50 AXN Serija. "Pravnice"
 23.00 Fox Life Serija: "Dveri"
 23.30 Pink family Serija: "Kalifornikacija"
 23.55 Fox Life Serija: "Gimnazijske traume"
 00.00 Hepi Serija: "Agencija"
 00.00 Pink family Serija: "Kašmirska mafija"
 00.00 Prva Serija: "Tračara"
 00.10 Vojvodina 1 Serija: "Poslednji beg na Balkanu"
 00.15 Fox Crime Serija: "Nečujno"
 00.35 AXN Serija: "Biti čovek"
 00.40 Universal Channel Serija: "Đavolova ljubavnica"
 01.00 Fox Life Serija: "Sofi Parker"
 01.20 BN Serija: "Nijesmo mi od juče"
 01.25 Fox Life Serija: "Houp i Fejt"
 01.40 Studio B Serija: "Gimnazijalci"
 02.10 Fox Life Serija: "Sudije za stil"
 02.30 Pink family Serija: "Oteti"
 03.00 Sci-Fi Serija: "Završnica"
 03.30 Pink family Serija: "Spajdermen"
 03.45 Prva Serija: "Kobra"
 04.00 Pink family Serija: "Opasna igra"
 04.15 Universal Channel Serija: "Red i zakon", dve epizode
 04.30 Hepi Serija: "Jelena"
 05.03 RTS 1 Serija: "Lud, zbunjen, normalan"








TV program - subota, 18. avgust 2012.
 Filmovi - program posle 12.00






 -12.00 Sinemanija -Film: "Ljubavno gnezdo"
 -12.00 1000 -Film: "Očajnički tražeći Suzan"
 -12.00 Fox Movies -Film: "Maćeha"
 -12.10 Cinemax -Film: "Njuškalo"
 -12.32 HRT 2 -Film: "Tomi i mudra mula"
 -12.40 HBO -Film: "Pariz ekspres"
 -12.45 Cinestar -Film: "Viking Erik"
 -13.00 Sci-Fi -Film: "El Dorado - Hram Sunca"
 -13.05 HBO Comedy -Film: "Nevine laži"
 -13.10 Nova -Film: "Prazan grad"
 -14.00 Fox Movies -Film: "Poslednja debata"
 -14.00 Sinemanija -Film: "Proročanstvo sudnjeg dana"
 -14.00 1000 -Film: "Svetla velegrada"
 -14.15 HBO -Film: "Moje ime je Kan"
 -14.30 Cinemax -Film: "Još četiri godine"
 -14.40 HRT 1 -Film: "Žena iz hitne pomoći"
 -14.45 Cinestar -Film: "Recite mi ko sam ja"
 -14.55 HBO Comedy -Film: "Porodica čudaka"
 -15.00 Sci-Fi -Film: "El Dorado - Grad zlata"
 -15.15 Nova -Film: "Povratak Superjunaka"
 -15.30 Pink -Film: "Velika frka"
 -15.30 Fox Movies -Film: "Duboko u preriji"
 -15.40 Prva -Film: "Doktor Ti i njegove žene"
 -16.00 Sinemanija -Film: "Vreme čuda"
 -16.00 1000 -Film: "Out of Time"
 -16.00 Cinemax -Film: "Vrlo veliki san"
 -16.20 BN -Film
 -16.30 Cinestar -Film: "Padine Mulholanda"
 -16.35 B92 -Film: "Betmen i Robin"
 -16.45 HBO Comedy -Film: "Marsu trebaju mame"
 -16.50 HBO -Film: "Upoznajte male Fokerove"
 -16.50 RTS 1 -Film: "Gospođica Marpl: Tajna zamka Čimiz"
 -17.00 Sci-Fi -Film: "Sedam Sinbadovih avantura"
 -17.00 Pink family -Film: "Taksista"
 -17.00 Fox Movies -Film: "Čuvajući Tesu"
 -17.00 Kanal D -Film: "Mali heroji"
 -17.10 Fox Life -Film: "Promena pravila"
 -17.55 Cinemax -Film: "Dvoličnost"
 -18.00 Sinemanija -Film: "Čokolada"
 -18.00 1000 -Film: "Nedužni"
 -18.15 HBO Comedy -Film: "Osloni se na mene"
 -18.25 HBO -Film: "Leri Kraun"
 -18.30 Cinestar -Film: "Početnik u cirkusu"
 -19.00 Fox Movies -Film: "Biografija - Kolin Farel"
 -19.10 Hepi -Film: "Balkanska braća"
 -20.00 Fox Movies -Film: "Strogo poverljivo"
 -20.00 1000 -Film: "Daleko od očiju"
 -20.00 Cinemax -Film: "Poslednji dani Džoa Meja"
 -20.00 Sinemanija -Film: "Torente"
 -20.05 Nova -Film: "Bjegunac"
 -20.05 HBO -Film: "Brže"
 -20.10 HBO Comedy -Film: "Nevine laži"
 -20.30 B92 -Film: "Pobesneli Maks 2 - drumski ratnik"
 -20.45 Cinestar -Film: "Ukradi i beži"
 -21.00 Pink family -Film: "Čudo u Liverpulu"
 -21.00 Universal Channel -Film: "Vajat Erp"
 -21.00 Sci-Fi -Film: "Metalni tornado"
 -21.00 Fox Life -Film: "Prerano nas je napustio"
 -21.00 Avala -Film: "Slepa vera"
 -21.00 HRT 1 -Film: "Razbijač"
 -21.00 TCM -Film: "Coma"
 -21.00 OBN -Film: "Dilan Dog"
 -21.30 Prva -Film: "Igraj svoju igru"
 -21.40 HBO -Film: "Otimači"
 -21.45 Cinemax -Film: "U igri"
 -22.00 1000 -Film: "Maskirani ubica"
 -22.00 Sinemanija -Film: "Pet puta dva"
 -22.00 Fox Movies -Film: "Vojnikova priča"
 -22.20 B92 -Film: "Policijska akademija 7"
 -22.25 RTS 1 -Film: "Operacija grom"
 -22.25 Nova -Film: "Zmije u avionu"
 -22.30 Hepi -Film: "Detektivski par 7"
 -22.30 Cinestar -Film: "Gost"
 -22.35 RTS digital -Film: "Šegrt"
 -22.35 Studio B -Film: "Braća"
 -22.45 Vojvodina 1 -Film: "Razgovori sa drugom ženom"
 -22.55 HBO Comedy -Film: "Loša učiteljica"
 -22.55 TCM -Film: "Zabriskie Point"
 -23.00 Avala -Film: "Kako napredovati u marketingu"
 -23.00 Sci-Fi -Film: "Meteorska oluja"
 -23.05 OBN -Film: "Sovin huk"
 -23.21 HRT 1 -Film: "Kil Bil 2"
 -23.25 HBO -Film: "Bokser"
 -23.50 Cinemax -Film: "Ljubavna strujanja"
 -00.00 Pink -Film: "Ortaci"
 -00.00 Sinemanija -Film: "Voajer"
 -00.00 1000 -Erotski filmovi
 -00.00 Fox Movies -Film: "Sudnji dan: Priča o Džonu Listu"
 -00.10 Nova -Film: "Panišer"
 -00.30 Cinestar -Film: "Kandidat"
 -00.50 TCM -Film: "Victor/Victoria"
 -01.00 Sci-Fi -Film: "Faktor kontrole"
 -01.00 Sinemanija -Film: "Lateks dive"
 -01.00 Pink family -Film: "Grad greha"
 -01.20 HBO -Film: "Beki Larson"
 -01.30 Fox Movies -Film: "Čudan par: Ponovo zajedno"
 -01.35 HRT 1 -Film: "Nebo iznad krajolika"
 -02.00 Pink -Film: "Purpurne reke 2 - Anđeli apokalipse"
 -02.20 Cinemax -Film: "Tužna veza"
 -02.20 Nova -Film: "Zatvorski okovi"
 -02.30 Universal Channel -Film: "Konačna presuda"
 -02.55 HBO -Film: "Paranormalna aktivnost 2"
 -03.00 TCM -Film: "Pick A Star"
 -03.00 B92 -Film: "Laka lova"
 -04.00 1000 -Film: "Maskirani ubica"
 -04.00 Pink -Film: "Drakula 3000"
 -04.05 TCM -Film: "The Charge Of The Light Brigade"
 -04.15 Cinemax -Film: "Poslednji dani Džoa Meja"
 -04.15 Universal Channel -Film: "Božić u oblacima"
 -04.30 Avala -Film: "Slepa vera"
 -04.40 B92 -Film: "Ukradeni snovi"
 -05.00 Pink family -Film: "Čudo u Liverpulu"

Offline satelit74

  • Veteran
  • *****
  • Posts: 4166
  • Country: rs
  • Activity:
    100%
  • Ugled: 200
Re: Filmovi Serije na TV
« Reply #137 on: Aug 19, 2012, 01:22:18 »
TV program - nedelja, 19. avgust 2012. Filmovi - program posle 12.00-12.00    Sinemanija   -Film: "Vreme čuda"
-12.00    Fox Movies   -Film: "Vojnikova priča"
-12.05    HRT 2   -Film: "Ko je ubio Brejdija?"
-12.45    HBO   -Film: "Naopak dan"
-13.00    Pink family   -Film: "Čudo u Liverpulu"
-13.00    Cinestar   -Film: "Ukradi i beži"
-13.00    Sci-Fi   -Film: "Sedam Sinbadovih avantura"
-13.20    HBO Comedy   -Film: "Do sudnjeg dana - Neka bude carstvo tvoje"
-13.30    Cinemax   -Film: "Lovci na miraz"
-13.31    HRT 2   -Film: "Među svojima"
-13.40    1000   -Film: "Jentl"
-13.55    Nova   -Film: "Roditelji u begu"
-14.00    Sinemanija   -Film: "Pet puta dva"
-14.00    Fox Movies   -Film: "Čudna frekvencija 2"
-14.05    HBO   -Film: "Moja ljubavna pesma"
-14.45    Cinestar   -Film: "Kandidat"
-14.55    HBO Comedy   -Film: "Zamena"
-14.55    Cinemax   -Film: "Meleskinja"
-15.00    Prva   -Film: "Gas do daske"
-15.00    Universal Channel   -Film: "Meteorska oluja"
-15.00    Sci-Fi   -Film: "Mega ajkula protiv Krokosaurusa"
-15.05    OBN   -Film
-15.05    HRT 1   -Film: "Veliki"
-15.30    Fox Movies   -Film: "Upozorenje: Cenzurisano"
-15.45    HBO   -Film: "Ja sam broj četiri"
-15.50    1000   -Film: "Daleko od očiju"
-16.00    Sinemanija   -Film: "Tango argentino"
-16.30    Cinemax   -Film: "Koralina i tajanstveni svet"
-16.35    HBO Comedy   -Film: "Megaum"
-16.35    B92   -Film: "Smoki i Bandit 2"
-17.00    Sci-Fi   -Film: "Trougao"
-17.00    Prva   -Film: "Živa bomba"
-17.00    Pink family   -Film: "Grad greha"
-17.00    Kanal D   -Film: "Guliverova putovanja"
-17.00    Cinestar   -Film: "Viking Erik"
-17.00    Fox Movies   -Film: "Strogo poverljivo"
-17.00    Universal Channel   -Film: "Konačna presuda"
-17.10    Nova   -Film: "Karate Kid"
-17.10    Fox Life   -Film: "Prerano nas je napustio"
-17.50    1000   -Film: "Telma i Luiz"
-17.55    Vojvodina 1   -Film: "Medved Vini"
-18.00    Sinemanija   -Film: "Torente"
-18.05    HBO   -Film: "Društvena mreža"
-18.10    HBO Comedy   -Film: "Do sudnjeg dana - Neka bude carstvo tvoje"
-18.10    Cinemax   -Film: "Bunardžijina kći"
-19.00    Fox Movies   -Film: "Biografija - Džim Keri"
-19.00    Cinestar   -Film: "Južnjačke lepotice"
-19.10    Hepi   -Film: "Špadijer - jedan život"
-19.15    Prva   -Film: "Igraj svoju igru"
-19.45    HBO Comedy   -Film: "Pirati sa Kariba: Na čudnim plimama"
-20.00    1000   -Film: "Mapetovci osvajaju Menhetn"
-20.00    B92   -Film: "Policijska akademija 6"
-20.00    Sinemanija   -Film: "Američka pita"
-20.00    Cinemax   -Film: "Zbogom, Gari"
-20.00    Fox Movies   -Film: "Nindža s Beverli Hilsa"
-20.05    HRT 2   -Film: "Legenda o izgubljenom blagu"
-20.05    HBO   -Film: "Obred"
-21.00    Fox Life   -Film: "Sveće u ulici Bej"
-21.00    Sci-Fi   -Film: "Dan trifida"
-21.00    Cinestar   -Film: "Princ i ja - Kraljevsko venčanje"
-21.00    Pink family   -Film: "Slobodni Džimi"
-21.00    TCM   -Film: "Star Is Born"
-21.00    RTS 1   -Film: "Porodične veze"
-21.00    Nova   -Film: "Kućna zečica"
-21.05    OBN   -Film: "Druga strana besa"
-21.15    Cinemax   -Film: "Tajne i laži"
-21.30    Prva   -Film: "Betmen - Početak"
-21.35    B92   -Film: "Velika mućka"
-21.50    HRT 2   -Film: "Vetar koji povija ječam"
-21.55    HBO   -Film: "Kuća iz snova"
-22.00    Sinemanija   -Film: "Alibi"
-22.00    Fox Movies   -Film: "Kratki spoj 2"
-22.00    1000   -Film: "Plavi somot"
-22.30    Hepi   -Film: "Borac za pravdu"
-22.45    Cinestar   -Film: "Oslikani veo"
-22.50    HBO Comedy   -Film: "Desetka"
-22.50    RTS satelit   -Film: "Beogradski fantom"
-22.50    RTS 1   -Film: "Beogradski fantom"
-23.00    Avala   -Film: "Osmi dan"
-23.00    Universal Channel   -Film: "Vajat Erp"
-23.00    Sci-Fi   -Film: "Dan trifida 2"
-23.00    Vojvodina 2   -Film: "Razgovori sa drugom ženom"
-23.05    OBN   -Film: "Dilan Dog - noć mrtvih"
-23.15    TCM   -Film: "Shoot The Moon"
-23.35    Cinemax   -Film: "Klub beng-beng"
-23.50    Nova   -Film: "Begunac"
-00.00    Sinemanija   -Film: "Lateks dive"
-00.00    1000   -Erotski filmovi
-00.10    Studio B   -Film: "Riki"
-00.20    HBO   -Film: "Dimna zavesa"
-00.30    B92   -Film: "Misija"
-00.30    Pink   -Film: "Nekoliko dobrih ljudi"
-00.35    Vojvodina 1   -Film: "Medved Vini"
-01.00    Sinemanija   -Film: "Lepotice i tirani"
-01.00    Cinestar   -Film: "Stranac u raju"
-01.00    Pink family   -Film
-01.05    HRT 1   -Film: "Plavuša"
-01.15    TCM   -Film: "Blow-Up"
-01.20    Cinemax   -Film: "Mesto života"
-01.30    Fox Movies   -Film: "Megvajer: Put do sudnjeg dana"
-01.45    HBO   -Film: "Dečaci ne plaču"
-02.05    Nova   -Film: "Karate Kid 3"
-02.15    Vojvodina 1   -Film: "Balkan ekspres"
-02.35    B92   -Film: "Ukradeni snovi"
-02.45    Pink   -Film: "Lepša strana besa"
-03.05    TCM   -Film: "Ride Him, Cowboy"
-04.00    1000   -Film: "Plavi somot"
-04.05    TCM   -Film: "Woman Of The Year"
-04.15    Universal Channel   -Film: "Božić u velikom stilu"
-04.30    Avala   -Film: "Osmi dan"
-05.00    Pink family   -Film: "Slobodni Džimi"









TV program - nedelja, 19. avgust 2012.
 Serije - program posle 12.00





 12.00 Prva Serija: "Ezel"

 12.00 Pink family Serija: "Opasna igra"
 12.30 Fox Life Serija: "Jednom davno", pet epizoda
 12.55 AXN Serija: "Interventna jedinica"
 13.00 B92 Serija: "Štreberi"
 13.20 Fox Crime Serija: "Unutrašnji vid"
 14.30 B92 Serija: "Internat"
 14.30 Pink family Serija: "Zakon Kenterberijeve"
 14.50 AXN Serija: "Advokatska praksa"
 15.00 Fox Crime Serija: "Detektiv na Floridi"
 15.00 Avala Serija: "Obični ljudi"
 15.01 HRT 2 Serija: "Šerif u Njujorku"
 15.30 Pink family Serija: "Kalifornikacija"
 16.00 Pink family Serija: "Kašmirska mafija"
 16.10 RTS satelit Serija. "Srećni ljudi"
 16.10 RTS 1 Serija: "Srećni ljudi"
 16.25 AXN Serija: "Marinci"
 16.40 Fox Crime Serija. "Nečujno"
 17.00 Hepi Serija: "Jelena"
 17.30 Fox Crime Serija: "Put osvete"
 17.45 RTS 1 Serija: "Lud, zbunjen, normalan"
 18.05 Studio B Serija: "Gimnazijalci"
 18.05 AXN Serija: "Barka"
 18.20 Fox Crime Serija: "Alibi"
 18.30 Pink family Serija: "Oteti"
 19.00 Universal Channel Serija: "Tri reke"
 19.00 Fox Life Serija: "Dveri"
 19.00 Sci-Fi Serija: "Zvezdana kapija - Atlantida", dve epizode
 19.10 Fox Crime Serija: "Milosrdna Grejs"
 19.30 Pink family Serija: "Akcija"
 19.35 AXN Serija: "10 stvari koje mrzim kod tebe"
 19.50 Fox Life Serija: "Gimnazijske traume"
 20.00 Pink family Serija: "Čista hemija"
 20.00 Fox Crime Serija: "Zločinački umovi", pet epizoda
 20.00 Avala Serija: "Eureka"
 20.00 Universal Channel Serija: "Pomorska patrola"
 20.05 AXN Serija: "Marinci"
 20.05 RTS 1 Serija: "Srećni ljudi"
 20.05 Nova Serija: "Periferija siti"
 20.05 RTS satelit Serija: "Srećni ljudi"
 21.00 Universal Channel Serija: "Skandal", dve epizode
 21.00 AXN Serija: "Givensova pravda"
 21.00 Vojvodina 1 Serija: "Kraljica"
 21.00 Avala Serija: "Mućke", specijal
 21.00 Studio B Serija: "Gimnazijalci"
 22.00 AXN Serija: "Zločinački umovi"
 22.00 HBO Comedy Serija: "Dosadno na smrt"
 22.25 HBO Comedy Serija: "Nasmej se ili umri predstavlja"
 22.30 Pink family Serija: "Zakon Kenterberijeve"
 22.50 AXN Serija: "Kalifornikacija"
 23.00 Fox Life Serija: "Gimnazijske traume"
 23.25 HBO Serija: "Čarobni grad"
 23.30 Pink family Serija: "Kalifornikacija"
 23.55 Vojvodina 1 Serija: "Kraljica"
 00.00 Pink family Serija: "Kašmirska mafija"
 00.00 Hepi Serija: "Agencija"
 00.00 AXN Serija: "Barka"
 00.05 Fox Life Serija: "Svi vole Rejmonda"
 00.15 Fox Crime Serija: "Put osvete"
 00.30 Prva Serija: "Tračara"
 01.00 Sci-Fi Serija: "Zvezdana kapija - Atlantida", tri epizode
 01.00 Fox Life Serija: "Sofi Parker"
 01.05 Fox Crime Serija: "Unutrašnji vid"
 01.20 AXN Serija: "Branioci"
 01.25 Fox Life Serija: "Houp i Fejt"
 01.34 RTS 1 Serija: "Lud, zbunjen, normalan"
 02.00 Prva Serija: "Kobra"
 02.00 Avala Serija: "Mućke", specijal
 02.10 Fox Life Serija: "Sudije za stil"
 02.30 Pink family Serija: "Oteti"
 02.30 Universal Channel Serija: "Red i zakon"
 03.00 Sci-Fi Serija: "Završnica"
 03.00 Fox Life Serija: "Houp i Fejt"
 03.30 Universal Channel Serija: "Medijum"
 03.30 Pink family Serija: "Akcija"
 03.55 Nova Serija: "Savršena nevjesta"
 04.00 Hepi Serija: "Jelena"
 04.00 Pink family Serija: "Čista hemija"
 04.15 B92 Serija: "Internat"
 04.53 RTS 1 Serija: "Srećni ljudi"
 04.53 RTS satelit Serija: "Srećni ljudi"

Offline satelit74

  • Veteran
  • *****
  • Posts: 4166
  • Country: rs
  • Activity:
    100%
  • Ugled: 200
Re: Filmovi Serije na TV
« Reply #138 on: Aug 20, 2012, 01:08:34 »
TV program - ponedeljak, 20. avgust 2012.
 Serije - program posle 11.00





 -11.00 Sci-Fi -Serija: "Eureka"

 -11.00 Vojvodina 1 -Serija: "Komšiluk"
 -11.20 Universal Channel -Serija: "Voker, teksaški rendžer"
 -11.30 Pink family -Serija: "Spajdermen"
 -11.30 HBO -Serija: "Filmovi i zvezde"
 -11.40 Fox Crime -Serija: "Mesto zločina, Pariz"
 -12.00 Sci-Fi -Serija: "Bafi, ubica vampira"
 -12.00 Pink family -Serija: "Opasna igra"
 -12.10 AXN -Serija: "Interventna jedinica"
 -12.20 Fox Life -Serija: "Očajne domaćice"
 -12.20 Universal Channel -Serija: "Urgentni centar"
 -12.30 Fox Crime -Serija: "Pisac i detektiv"
 -12.30 HRT 1 -Serija: "Moć sudbine"
 -12.36 RTS 1 -Serija: "Mesto zločina"
 -12.50 Hepi -Serija: "Beverli Hils"
 -13.00 HRT 2 -Serija: "Darma i Greg"
 -13.00 Sci-Fi -Serija: "Lovci na duhove"
 -13.05 Studio B -Serija: "Čistač"
 -13.05 AXN -Serija: "Tim osvetnika"
 -13.10 Fox Life -Serija: "Jednom davno"
 -13.20 Universal Channel -Serija: "Dijagnoza ubistvo"
 -13.55 AXN -Serija: "Andromeda"
 -14.00 Prva -Serija: "Tračara"
 -14.00 Avala -Serija. "Red i zakon"
 -14.05 Nova -Serija: "Voker, teksaški rendžer"
 -14.10 Fox Crime -Serija: "Kraljevi bekstva"
 -14.10 Fox Life -Serija: "Ružna Beti"
 -14.10 Hepi -Serija: "Jelena"
 -14.20 Universal Channel -Serija: "Voker, teksaški rendžer"
 -14.30 OBN -Serija. "Ljubav. vera, nada"
 -14.30 Pink family -Serija: "Zakon Kenterberijeve"
 -14.50 HBO Comedy -Serija: "Kako ne živeti svoj život"
 -15.00 Avala -Serija: "Alo, alo"
 -15.00 Fox Crime -Serija: "Opasni cimeri"
 -15.00 Prva -Serija: "Izgubljena čast"
 -15.00 Sci-Fi -Serija: "Zvezdana kapija"
 -15.05 Fox Life -Serija: "Uvod u anatomiju"
 -15.20 HBO Comedy -Serija: "Kako ne živeti svoj život"
 -15.20 Universal Channel -Serija: "Monk"
 -15.30 Pink family -Serija: "Kalifornikacija"
 -15.35 AXN -Serija: "Merlin"
 -15.50 Fox Crime -Serija: "Nečujno"
 -15.55 OBN -Serija: "Odbačena"
 -16.00 Sci-Fi -Serija: "Eureka"
 -16.00 RTS 1 -Serija: "Srećni ljudi"
 -16.00 Pink family -Serija: "Kašmirska mafija"
 -16.00 Fox Life -Serija: "Da draga"
 -16.00 RTS satelit -Serija: "Srećni ljudi"
 -16.00 Prva -Serija: "Ranjeno srce"
 -16.14 HRT 1 -Serija: "Ponos Ratkajevih"
 -16.20 Pink -Serija: "Kukavica"
 -16.30 AXN -Serija: "Nezaboravna"
 -16.40 Fox Crime -Serija: "Čikaški kodeks"
 -16.40 Studio B -Serija: "Korak napred"
 -16.50 Fox Life -Serija: "Rokerka Rita"
 -17.00 Sci-Fi -Serija: "Zvezdana kapija"
 -17.00 Prva -Serija: "Odbačena"
 -17.05 B92 -Serija: "Štreberi"
 -17.08 RTS 2 -Serija: "Svilena toga"
 -17.10 HBO Comedy -Serija: "Filmovi i zvezde"
 -17.13 Pink -Serija: "Male tajne"
 -17.15 Avala -Serija: "Obični ljudi"
 -17.20 AXN -Serija: "Advokatska praksa"
 -17.30 B92 -Serija: "Prijatelji"
 -17.30 Fox Crime -Serija: "Pariski forenzičari"
 -17.40 Fox Life -Serija: "Knjižarka"
 -17.55 OBN -Serija: "Ljubav bez granica"
 -18.05 Nova -Serija: "Kad lišće pada"
 -18.05 Fox Life -Serija: "Prva petorka"
 -18.15 AXN -Serija: "Džeg"
 -18.20 Universal Channel -Serija: "Dijagnoza ubistvo"
 -18.20 Fox Crime -Serija: "Monk"
 -18.30 Pink family -Serija: "Oteti"
 -18.30 Fox Life -Serija: "Vil i Grejs"
 -18.30 BN -Serija: "Ruža vjetrova"
 -18.35 HRT 1 -Serija: "Loza"
 -18.45 HRT 2 -Serija: "Novi klinci s Beverli Hilsa"
 -18.55 Vojvodina 1 -Serija: "Komšiluk"
 -18.55 Fox Life -Serija: "Uvod u anatomiju"
 -19.00 Pink -Serija: "Mala nevesta"
 -19.10 Fox Crime -Serija: "Dojlova republika"
 -19.10 HBO Comedy -Serija: "Šou Rikija Džervejsa"
 -19.15 AXN -Serija: "Interventna jedinica"
 -19.20 Prva -Serija: "Izgubljena čast"
 -19.20 Universal Channel -Serija: "Monk"
 -19.30 Pink family -Serija: "Spajdermen"
 -19.35 HBO Comedy -Serija: "Moderna porodica"
 -20.00 HBO Comedy -Serija: "Čistilište u predgrađu"
 -20.00 OBN -Serija: "Ruža vjetrova"
 -20.00 Avala -Serija: "Alo, alo"
 -20.00 Fox Life -Serija: "Očajne domaćice"
 -20.00 Fox Crime -Serija: "Red i zakon"
 -20.00 Pink family -Serija: "Opasna igra"
 -20.05 AXN -Serija: "Tim osvetnika"
 -20.05 Nova -Serija: "Strasti Orijenta"
 -20.05 RTS 1 -Serija: "Srećni ljudi"
 -20.05 Vojvodina 1 -Serija: "Anđeli u Americi"
 -20.05 RTS satelit -Serija: "Srećni ljudi"
 -20.05 HBO -Serija: "Redakcija"
 -20.10 BN -Serija: "Neko te posmatra"
 -20.15 HRT 2 -Serija: "Laži me"
 -20.20 Universal Channel -Serija. "Kraljevski bolesnici"
 -20.20 Pink -Serija: "Gospođica"
 -20.20 Prva -Serija: "Ezel"
 -20.55 Fox Crime -Serija: "Kraljevi bekstva"
 -20.55 Fox Life -Serija: "Jednom davno"
 -21.00 AXN -Serija: "Marinci"
 -21.05 RTS 2 -Serija: "Svilena toga"
 -21.30 Fox Life -Serija: "Ružna Beti"
 -21.30 OBN -Serija: "Odbačena"
 -21.40 Hepi -Serija: "Agencija"
 -21.40 HRT 1 -Serija. "Stipe u gostima"
 -21.45 Fox Crime -Serija: "Zločinački umovi"
 -21.55 AXN -Serija: "Kalifornikacija"
 -22.30 Hepi -Serija: "Beverli Hils"
 -22.30 Pink family -Serija: "Zakon Kenterberijeve"
 -22.35 Fox Crime -Serija: "Čikaški kodeks"
 -23.00 HRT 2 -Serija: "Istražitelji"
 -23.00 Avala -Serija: "Udovice"
 -23.00 Sci-Fi -Serija: "Zvezdana kapija"
 -23.00 Fox Life -Serija: "Šapat duhova"
 -23.05 AXN -Serija: "Sestra Hotorn"
 -23.05 Vojvodina 1 -Serija: "Operativci"
 -23.05 Studio B -Serija: "Korak napred"
 -23.15 HRT 2 -Serija: "Mućke"
 -23.25 RTS 1 -Serija: "Mesto zločina"
 -23.25 Fox Crime -Serija: "Zločin"
 -23.30 Pink family -Serija: "Kalifornikacija"
 -23.40 Cinemax -Serija: "Treme"
 -23.50 Fox Life -Serija: "Prva petorka"
 -23.55 AXN -Serija: "Barka"
 -23.55 Vojvodina 1 -Serija: "Anđeli u Americi"
 -23.55 HBO Comedy -Serija: "Čistilište u predgrađu"
 -00.00 Pink family -Serija: "Kašmirska mafija"
 -00.00 Prva -Serija: "Tračara"
 -00.00 Avala -Serija: "Alo, alo"
 -00.05 B92 -Serija. "Uvod u anatomiju"
 -00.15 Fox Crime -Serija: "Nečujno"
 -00.20 Fox Life -Serija: "Kako sam upoznao vašu majku"
 -00.32 RTS 1 -Serija: "Zločinački umovi"
 -00.50 Hepi -Serija: "Agencija"
 -01.00 Sci-Fi -Serija: "Zvezdana kapija"
 -01.15 BN -Serija: "Neko te posmatra"
 -01.15 AXN -Serija: "Sestra Hotorn"
 -01.15 Nova -Serija: "Zaboravljene duše"
 -01.20 Universal Channel -Serija: "Medijum"
 -01.20 HRT 1 -Serija: "Seks i grad"
 -01.20 HRT 2 -Serija: "Bitange i princeze"
 -02.00 Prva -Serija: "Kobra"
 -02.05 Nova -Serija: "Braća"
 -02.25 Nova -Serija: "Dodir s neba"
 -02.30 Pink family -Serija: "Oteti"
 -02.30 Pink -Serija: "Veštičarenje"
 -02.42 RTS 1 -Serija: "Kamiondžije"
 -03.00 Sci-Fi -Serija: "Završnica"
 -03.30 Pink -Serija: "Veliki dan"
 -03.30 Pink family -Serija: "Spajdermen"
 -04.00 Pink family -Serija: "Opasna igra"
 -04.35 B92 -Serija. "Uvod u anatomiju"
 -04.55 RTS satelit -Serija: "Srećni ljudi"
 -04.55 RTS 1 -Serija: "Srećni ljudi"









TV program - ponedeljak, 20. avgust 2012.
 Filmovi - program posle 11.00






 11.00 Cinestar Film: "Oslikani veo"
 11.00 Sinemanija Film: "Zbogom oružje"
 11.30 Fox Movies Film: "Poslednja debata"
 11.50 HBO Comedy Film: "Medved Jogi"
 11.55 HBO Film: "Napad pauka"
 12.00 1000 Film: "Telma i Luiz"
 12.10 Cinemax Film: "Američki predsednik"
 13.00 Pink family Film: "Slobodni Džimi"
 13.10 HBO Comedy Film: "Ramona i Bizus"
 13.14 Fox Movies Film: "Biografija - Gordon Remzi"
 13.15 Sinemanija Film: "Tango argentino"
 13.15 HRT 1 Film: "U pohodu na slobodu"
 13.15 Cinestar Film: "Južnjačka lepotica"
 13.35 HBO Film: "Dadilja Mekfi i veliki prasak"
 13.45 RTS 1 Film: "Truine ispovesti"
 14.00 1000 Film: "Opčinjena Mesecom"
 14.00 B92 Film: "Enigma"
 14.06 Fox Movies Film: "Nindža s Beverli Hilsa"
 14.10 Cinemax Film: "Šest priča iz Pariza"
 15.00 Cinestar Film: "Intervencija"
 15.25 HBO Film: "Devojka iz planinske kolibe"
 15.39 Fox Movies Film: "Kratki spoj"
 15.45 Cinemax Film: "Rok barka"
 15.50 Hepi Film: "Balkanska braća"
 15.50 HBO Comedy Film: "Medved Jogi"
 16.00 1000 Film: "Mapetovci osvajaju Menhetn"
 16.00 Sinemanija Film: "Alibi"
 16.20 Universal Channel Film: "Naš prvi Božić"
 17.00 HBO Film: "Viking Viki"
 17.00 Pink family Film: "Adaptacija"
 17.00 Cinestar Film: "Gubitnici"
 17.32 Fox Movies Film: "Biografija - Ejmi Vajhaus"
 17.35 HBO Comedy Film: "Draga, smanjio sam decu"
 18.00 Cinemax Film: "Žene iz Stepforda"
 18.00 Sinemanija Film: "Američka pita"
 18.00 1000 Film: "Žurba"
 18.15 Avala Film: "Erogena zona"
 18.25 Fox Movies Film: "Poslednja debata"
 18.30 HBO Film: "Rupa"
 19.00 Sci-Fi Film: "Bezdan"
 19.00 Cinestar Film: "Konobari do daske"
 20.00 Sinemanija Film: "Nacija brze hrane"
 20.00 Cinemax Film: "Marfijeva romansa"
 20.00 1000 Film: "Ponoćni kauboj"
 20.08 Fox Movies Film: "Biografija - Gordon Remzi"
 20.25 HBO Comedy Film: "Njihova liga"
 21.00 TCM Film: "Alex In Wonderland"
 21.00 Pink family Film: "Volim te do smrti"
 21.00 Sci-Fi Film: "Selo"
 21.00 Cinestar Film: "Istinski istinita priča o Adolfu Hitleru"
 21.00 Avala Film: "Futluz"
 21.00 HRT 2 Film: "Vol Strit"
 21.00 Fox Movies Film: "Isterivači duhova"
 21.05 HBO Film: "8 minuta"
 21.05 B92 Film: "Prljava igra"
 21.20 Universal Channel Film: "Teška meta"
 21.30 Vojvodina 2 Film: "Ostrvo"
 21.50 Cinemax Film: "A kad brak nije lak"
 22.00 RTS 2 Film: "Soul kuhinja"
 22.00 Prva Film: "Desperado"
 22.00 Nova Film: "Univerzalni vojnik: Povratak"
 22.00 1000 Film: "Obučena da ubije"
 22.00 Sinemanija Film: "Anđeo čuvar"
 22.30 HBO Comedy Film: "Srcolomac"
 22.35 HBO Film: "Predatori"
 22.35 OBN Film: "Smrt Alda Mora"
 22.49 Fox Movies Film: "Šašavi robijaši"
 22.50 TCM Film: "Children Of The Damned"
 23.00 Pink Film: "Varljivo leto"
 23.00 Cinestar Film: "Seks broj 101"
 23.10 HRT 1 Film: "Još jedna godina"
 23.20 Universal Channel Film: "Meteorska oluja"
 23.35 Nova Film: "Kućna zečica"
 00.00 Sinemanija Film: "Lepotica i tirani"
 00.00 1000 Erotski film
 00.20 HBO Film: "Pakleni plan družine čudaka"
 00.20 TCM Film: "Torpedo Run"
 00.38 Fox Movies Film: "Mastergejt"
 00.45 Cinemax Film: "Prosperove knjige"
 00.55 B92 Film: "Požar na Amazonu"
 01.00 Pink Film: "Ubistva iz zabave"
 01.00 Sinemanija Film: "Neverovatne devojke"
 01.00 Pink family Film
 01.00 Avala Film: "Putovanje do kraja noći"
 01.00 Cinestar Film: "Mesec i zvezde"
 01.15 RTS 1 Film: "Bez muškaraca"
 01.55 TCM Film: "That Midnight Kiss"
 02.50 Cinemax Film: "Špijun zvani Igla"
 03.30 TCM Film: "The Four Horsemen of the Apocalypse"
 04.00 1000 Film: "Obučena da ubije"
 04.30 Avala Film: "Futluz"
 05.00 Pink family Film: "Volim te do smrti"
 05.58 Fox Movies Film: "Očajničko putovanje: Priča Alison Vilkoks"

Offline satelit74

  • Veteran
  • *****
  • Posts: 4166
  • Country: rs
  • Activity:
    100%
  • Ugled: 200
Re: Filmovi Serije na TV
« Reply #139 on: Aug 21, 2012, 01:14:11 »
TV program - utorak, 21. avgust 2012.
 Serije - program posle 12.00






 12.00 Pink family Serija: "Opasna igra"
 12.00 Sci-Fi Serija: "Bafi, ubica vampira"
 12.10 AXN Serija: "Interventna jedinica"
 12.20 Fox Life Serija: "Očajne domaćice"
 12.20 Universal Channel Serija: "Urgentni centar"
 12.30 Fox Crime Serija: "Frikovi"
 12.30 HRT 1 Serija: "Moć sudbine"
 12.30 RTS 1 Serija: "Mesto zločina"
 12.32 HRT 2 Serija: "Darma i Greg"
 12.50 Hepi Serija: "Beverli Hils"
 13.00 Avala Serija: "Ljubav u zaleđu"
 13.05 AXN Serija: "Tim osvetnika"
 13.10 Fox Life Serija: "Jednom davno"
 13.20 Universal Channel Serija: "Kraljevski bolesnici"
 13.55 AXN Serija: "Andromeda"
 14.00 Avala Serija: "Red i zakon"
 14.00 Prva Serija: "Tračara"
 14.10 Hepi Serija: "Jelena"
 14.10 Fox Crime Serija: "Kraljevi bekstva"
 14.10 Nova Serija: "Voker, teksaški rendžer"
 14.10 Fox Life Serija: "Ružna Beti"
 14.20 Universal Channel Serija: "Voker, teksaški rendžer"
 14.30 Pink family Serija: "Zakon Kenterberijeve"
 14.45 HBO Comedy Serija: "Kako ne živeti svoj život"
 14.45 OBN Serija: "Ljubav, vera, nada"
 15.00 RTS satelit Serija: "Srećni ljudi"
 15.00 RTS 1 Serija: "Srećni ljudi"
 15.00 Avala Serija: "Alo, alo"
 15.00 Fox Crime Serija: "Opasni cimeri"
 15.00 Prva Serija: "Izgubljena čast"
 15.00 Sci-Fi Serija: "Zvezdana kapija"
 15.05 Fox Life Serija: "Uvod u anatomiju"
 15.15 HBO Comedy Serija: "Kako ne živeti svoj život"
 15.20 Universal Channel Serija: "Monk"
 15.30 Pink family Serija: "Kalifornikacija"
 15.35 AXN Serija: "Merlin"
 15.50 Fox Crime Serija: "Nečujno"
 15.55 OBN Serija: "Odbačena"
 16.00 Prva Serija. "Ranjeno srce"
 16.00 Fox Life Serija: "Da draga"
 16.00 Sci-Fi Serija: "Eureka"
 16.00 Pink family Serija: "Kašmirska mafija"
 16.15 HRT 1 Serija: "Ponos Ratkajevih"
 16.20 Pink Serija: "Kukavica"
 16.30 AXN Serija: "Nezaboravna"
 16.30 Studio B Serija: "Korak napred"
 16.40 Fox Crime Serija: "Čikaški kodeks"
 16.50 Fox Life Serija: "Rokerka Rita"
 17.00 Sci-Fi Serija: "Zvezdana kapija"
 17.00 Prva Serija: "Odbačena"
 17.05 B92 Serija: "Štreberi"
 17.05 RTS 2 Serija: "Svilena toga"
 17.15 Avala Serija: "Obični ljudi"
 17.20 AXN Serija: "Advokatska praksa"
 17.30 Pink Serija: "Male tajne"
 17.30 Fox Crime Serija: "Pariski forenzičari"
 17.30 B92 Serija: "Prijatelji"
 17.40 Fox Life Serija: "Knjižarka"
 17.55 OBN Serija: "Ljubav bez granica"
 18.05 Nova Serija: "Kad lišće pada"
 18.05 Fox Life Serija: "Prva petorka"
 18.05 HRT 2 Serija: "Sudijino novo ruho"
 18.15 AXN Serija: "Džeg"
 18.20 Universal Channel Serija: "Dijagnoza ubistvo"
 18.20 Fox Crime Serija: "Monk"
 18.30 Pink family Serija: "Oteti"
 18.30 BN Serija: "Ruža vjetrova"
 18.30 Fox Life Serija: "Vil i Grejs"
 18.35 HRT 1 Serija: "Loza"
 18.45 HRT 2 Serija: "Novi klinci s Beverli Hilsa"
 18.55 Vojvodina 1 Serija: "Komšiluk"
 18.55 Fox Life Serija: "Uvod u anatomiju"
 19.00 Pink Serija: "Mala nevesta"
 19.05 HBO Serija: "Reakcija"
 19.10 HBO Comedy Serija: "Šou Rikija Džervejsa"
 19.10 AXN Serija: "Interventna jedinica"
 19.10 Fox Crime Serij: "Dojlova republika"
 19.20 Universal Channel Serija: "Monk"
 19.20 Prva Serija: "Izgubljena čast"
 19.30 Pink family Serija: "Spajdermen"
 19.35 HBO Comedy Serija: "Moderna porodica"
 20.00 Pink family Serija: "Opasna igra"
 20.00 HRT 2 Serija: "Laži me"
 20.00 Fox Crime Serija: "Red i zakon"
 20.00 OBN Serija: "Ruža vjetrova"
 20.00 HBO Comedy Serija: "Čistilište u predgrađu"
 20.00 Fox Life Serija: "Očajne domaćice"
 20.00 Avala Serija: "Alo, alo"
 20.05 AXN Serija: "Tim osvetnika"
 20.05 Nova Serija: "Strasti Orijenta"
 20.05 Vojvodina 1 Serija: "Anđeli u Americi"
 20.05 RTS 1 Serija: "Srećni ljudi"
 20.05 RTS satelit Serija: "Srećni ljudi"
 20.10 BN Serija: "Neko te posmatra"
 20.20 Universal Channel Serija: "Kraljevski bolesnici"
 20.20 Prva Serija: "Ezel"
 20.20 Pink Serija: "Gospođica"
 20.55 Fox Crime Serija: "Kraljevi bekstva"
 20.55 Fox Life Serija: "Jednom davno"
 20.59 HRT 1 Serija: "Stipe u gostima"
 21.00 Studio B Serija: "Sedam života"
 21.00 RTS 2 Serija: "Prevaranti"
 21.00 AXN Serija: "Nestali"
 21.30 Vojvodina 2 Serija: "Operativci"
 21.30 Fox Life Serija: "Ružna Beti"
 21.35 OBN Serija: "Odbačena"
 21.40 Hepi Serija: "Agencija"
 21.45 Fox Crime Serija: "Zločinački umovi"
 21.55 AXN Serija: "Marinci"
 21.55 HBO Serija: "Čarobni grad"
 22.30 Pink family Serija: "Zakon Kenterberijeve"
 22.30 Hepi Serija: "Beverli Hils"
 22.35 Fox Crime Serija: "Čikaški kodeks"
 23.00 Fox Life Serija: "Šapat duhova"
 23.00 Vojvodina 1 Serija: "Operativci"
 23.00 Avala Serija: "Udovice"
 23.00 HRT 2 Serija: "Istražitelji"
 23.00 Sci-Fi Serija: "Lovci na duhove"
 23.05 Studio B Serija: "Korak napred"
 23.10 RTS 1 Serija: "Mesto zločina"
 23.25 Fox Crime Serija: "Zločin"
 23.30 Pink family Serija: "Kalifornikacija"
 23.35 AXN Serija: "Pravnice"
 23.45 HBO Comedy Serija: "Čistilište u predgrađu"
 23.45 Ultra Serija: "Doktor Hu"
 23.45 HRT 2 Serija: "Mućke"
 23.50 Fox Life Serija: "Prva petorka"
 23.55 Vojvodina 1 Serija: "Anđeli u Americi"
 00.00 Avala Serija: "Alo, alo"
 00.00 Pink family Serija: "Kašmirska mafija"
 00.00 Prva Serija: "Tračara"
 00.00 Sci-Fi Serija: "Činjenice i laži"
 00.05 B92 Serija: "Uvod u anatomiju"
 00.15 HRT 2 Serija: "Bitange i princeze"
 00.15 Fox Crime Serija: "Nečujno"
 00.20 Fox Life Serija: "Kako sam upoznao vašu majku"
 00.24 RTS 1 Serija: "Zločinački umovi"
 00.35 Studio B Serija: "Sedam života"
 00.50 Hepi Serija: "Agencija"
 00.50 HRT 2 Serija: "Šapat duhova"
 00.55 HRT 1 Serija: "Seks i grad"
 01.00 Sci-Fi Serija: "Zvezdana kapija"
 01.05 Fox Crime Serija: "Imitator"
 01.15 BN Serija: "Neko te posmatra"
 01.20 Universal Channel Serija: "Medijum"
 01.20 AXN Serija: "Nestali"
 01.25 HRT 1 Serija: "Istražitelji"
 01.55 Nova Serija: "Muškarci u krizi"
 02.00 Prva Serija: "Kobra"
 02.30 Pink family Serija: "Oteti"
 02.40 Nova Serija: "Braća"
 03.05 RTS 1 Serija: "Kamiondžije"
 03.15 Pink Serija: "Veštičarenje"
 03.30 Pink family Serija: "Spajdermen"
 03.50 Hepi Serija: "Jelena"
 04.00 Pink Serija: "Veliki dan"
 04.00 Pink family Serija: "Opasna igra"
 04.30 Pink Serija: "Marinci"
 05.03 RTS 1 Serija: "Srećni ljudi"
 05.03 RTS satelit Serija: "Srećni ljudi"








TV program - utorak, 21. avgust 2012.
 Filmovi - program posle 12.00





 -12.00 1000 -Film: "Žurba"
 -12.10 HBO Comedy -Film: "Pi Vijeva velika avantura"
 -12.55 HBO -Film: "Nepobedivi"
 -12.58 Fox Movies -Film: "Biografija - Kristijan Slejter"
 -13.00 Sci-Fi -Film: "Trougao"
 -13.00 Cinemax -Film: "Marfijeva romansa"
 -13.00 Pink family -Film: "Volim te do smrti"
 -13.00 Cinestar -Film: "Recite mi ko sam ja"
 -13.10 Vojvodina 2 -Film: "Ostrvo"
 -13.17 HRT 1 -Film: "Samo jedna noć"
 -13.20 RTS 1 -Film: "Podigni glas"
 -13.30 Sinemanija -Film: "Gangsterska priča"
 -13.40 HBO Comedy -Film: "Vini Pu"
 -13.53 Fox Movies -Film: "Isterivači duhova"
 -14.00 1000 -Film: "Mesečina i Valentino"
 -14.10 B92 -Film: "Prljava igra"
 -14.50 Cinemax -Film: "Džimi Din, vrati se"
 -15.00 Cinestar -Film: "Konobari do daske"
 -15.05 HBO -Film: "Iks men - Prva klasa"
 -15.43 Fox Movies -Film: "Šašavi robijaši"
 -15.45 HBO Comedy -Film: "Ledena staza"
 -16.00 1000 -Film: "Udata za mafiju"
 -16.00 Sinemanija -Film: "Anđeo čuvar"
 -16.20 Universal Channel -Film: "Kod kuće za praznike"
 -16.40 Cinemax -Film: "Vinsent želi na more"
 -17.00 Cinestar -Film: "Istinski istinita priča o Adolfu Hitleru"
 -17.00 Pink family -Film: "Disturbija"
 -17.15 HBO -Film: "Pod suncem Toskane"
 -17.25 HBO Comedy -Film: "Automobili 2"
 -17.34 Fox Movies -Film: "Biografija - Gordon Remzi"
 -18.00 Sinemanija -Film: "Nacija brze hrane"
 -18.00 1000 -Film: "Nekontrolisana moć"
 -18.15 Cinemax -Film: "Fusnota"
 -18.15 Avala -Film: "Mirko i Slavko"
 -18.28 Fox Movies -Film: "Duboko u preriji"
 -19.00 Cinestar -Film: "Van Vajlder 2"
 -19.00 Sci-Fi -Film: "Trougao"
 -20.00 Sinemanija -Film: "Pet puta dva"
 -20.00 1000 -Film: "Mod skvod"
 -20.00 Cinemax -Film: "Poslednji dani Džoa Meja"
 -20.05 Fox Movies -Film: "Biografija - Kristijan Slejter"
 -20.05 HBO -Film: "Topao dom"
 -20.25 HBO Comedy -Film: "Klub slomljenih srca: Romantična komedija"
 -21.00 TCM -Film: "Alex In Wonderland"
 -21.00 Pink family -Film: "Delić sekunde"
 -21.00 Sci-Fi -Film: "Spas iz dubine"
 -21.00 Avala -Film: "Kao na nebu"
 -21.00 Fox Movies -Film: "Opsada Alkatraza"
 -21.00 Cinestar -Film: "Uživo"
 -21.00 HRT 2 -Film: "Devet"
 -21.00 RTS 1 -Film: "Pink Panter 2"
 -21.05 B92 -Film: "Pobesneli Maks 3"
 -21.20 Universal Channel -Film: "Velika liga"
 -21.45 Cinemax -Film: "Bitka za Alžir"
 -22.00 Nova -Film: "Okeanovih dvanaest"
 -22.00 HBO Comedy -Film: "Bez obaveza"
 -22.00 1000 -Film: "Težak izbor"
 -22.00 Sinemanija -Film: "Šašavi roditelji"
 -22.00 Prva -Film: "Beli oleander"
 -22.20 HRT 1 -Film: "Slučaj Bader Majnhof"
 -22.35 OBN -Film: "Trinaest dijamanata"
 -22.44 Fox Movies -Film: "Evolucija"
 -22.50 TCM -Film: "Children Of The Damned"
 -22.50 HBO -Film: "Fredi protiv Džejsona"
 -23.00 Cinestar -Film: "Mesec i zvezde"
 -23.20 Universal Channel -Film: "Teška meta"
 -23.45 Cinemax -Film: "Povratak iz mrtvih"
 -00.00 Sinemanija -Film: "Neverovatne devojke"
 -00.00 1000 -Erotski filmovi
 -00.10 Nova -Film: "Mamci iz svemira"
 -00.25 TCM -Film: "Torpedo Run"
 -00.29 Fox Movies -Film: "Žena, majka, ubica: Priča Meri Hajli"
 -00.30 HBO -Film: "Najbolji tata na svetu"
 -00.55 B92 -Film: "Najstariji Feršo"
 -01.00 Pink family -Film
 -01.00 Cinestar -Film: "Grifin i Feniks"
 -01.00 Avala -Film: "Jezičak"
 -01.00 Sinemanija -Film: "Leptirica"
 -01.10 RTS 1 -Film: "Pesak Ivo Džime"
 -01.30 Pink -Film: "Građanska presuda"
 -01.40 Cinemax -Film: "Narodni neprijatelji"
 -01.55 TCM -Film: "That Midnight Kiss"
 -02.10 HBO -Film: "Sledeća tri dana"
 -03.00 Nova -Film: "Melisa P."
 -03.30 TCM -Film: "The Four Horsemen of the Apokalypse"
 -04.00 1000 -Film: "Težak izbor"
 -04.30 Avala -Film: "Kao na nebu"
 -05.00 Pink family -Film: "Delić sekunde"